Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Трохи романтики й інтиму: Іраклі Макацарія зводитиме з розуму моделей
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У модельному проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-3">«Топ-модель по-українськи» 3 сезон</a> 14 випуск від 29.11.2019 сформувалася шістка найкращих дівчат. Нескінченні «вісімки» та «сімки» учасниць нарешті закінчилися, і настав час зібрати останні сили, щоб не розчарувати вимогливих акул fashion-світу. Чи всім манекенницям вистачить терпіння? Відповідь – просто зараз.</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Сейлор Мун по-українськи: аніме фотосесія на ходилицях</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Експерт реаліті «Топ-модель по-українськи» 3 сезон (2019) <a href="https://teleportal.ua/person/volodimir-demchinskiy">Володимир Демчинський</a> збере дівчат на фотомайданчику та перевірить їх на оригінальність. Для чого? Щоб моделі змогли закохати в себе не тільки фанатів, а й модельних скаутів, і стати для них кумирами. Оскільки учасниці мають прекрасний європейський типаж обличчя, то перші професійні контракти вони підпишуть з азійськими агентствами. А щоб перевірити, чи зможуть моделі стати ідолами для мільярдів тинейджерів Сходу, Демчинський перевтілить їх у популярних аніме персонажів і змусить креативно позувати на метрових ходилицях! Заінтриговані? Більше подробиць шукайте в 14 випуску програми Нового каналу «Топ-модель по-українськи».</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Кожній моделі по Іраклі Макацарії</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Після першого аніме випробування <a href="https://teleportal.ua/person/sonya-plakidyuk">Соня Плакидюк</a> потішить учасниць чудовою новиною. На парній фотосесії «Шість стадій стосунків» дівчата працюватимуть на одному майданчику із найбажанішим чоловіком України та Грузії Іраклі Макацарією! Ба більше, у модельному реаліті «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 14 випуск кожна модель повинна ідеально відіграти свій етап стосунків. Хтось піде на романтичне побачення з Іраклі, хтось отримає пропозицію руки та серця, а комусь доведеться провести з холостяком першу шлюбну ніч. Можливо, після відвертої фотосесії <a href="https://teleportal.ua/person/irakli-makatsariya">Іраклі Макацарія</a> забуде про своє холостяцьке життя? Дивіться онлайн шоу «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 14 випуск від 29.11.2019 на сайті Teleportal.ua та першими дізнайтеся  про все.</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-3/vypusk-13">«Топ-модель по-українськи» 3 сезон 13 випуск</a>.</span></p>

Трохи романтики й інтиму: Іраклі Макацарія зводитиме з розуму моделей

Всі випуски | Сезон 3

Трохи романтики й інтиму: Іраклі Макацарія зводитиме з розуму моделей

У модельному проєкті «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 14 випуск від 29.11.2019 сформувалася шістка найкращих дівчат. Нескінченні «вісімки» та «сімки» учасниць нарешті закінчилися, і настав час зібрати останні сили, щоб не розчарувати вимогливих акул fashion-світу. Чи всім манекенницям вистачить терпіння? Відповідь – просто зараз.

 

Сейлор Мун по-українськи: аніме фотосесія на ходилицях

Експерт реаліті «Топ-модель по-українськи» 3 сезон (2019) Володимир Демчинський збере дівчат на фотомайданчику та перевірить їх на оригінальність. Для чого? Щоб моделі змогли закохати в себе не тільки фанатів, а й модельних скаутів, і стати для них кумирами. Оскільки учасниці мають прекрасний європейський типаж обличчя, то перші професійні контракти вони підпишуть з азійськими агентствами. А щоб перевірити, чи зможуть моделі стати ідолами для мільярдів тинейджерів Сходу, Демчинський перевтілить їх у популярних аніме персонажів і змусить креативно позувати на метрових ходилицях! Заінтриговані? Більше подробиць шукайте в 14 випуску програми Нового каналу «Топ-модель по-українськи».

 

Кожній моделі по Іраклі Макацарії

Після першого аніме випробування Соня Плакидюк потішить учасниць чудовою новиною. На парній фотосесії «Шість стадій стосунків» дівчата працюватимуть на одному майданчику із найбажанішим чоловіком України та Грузії Іраклі Макацарією! Ба більше, у модельному реаліті «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 14 випуск кожна модель повинна ідеально відіграти свій етап стосунків. Хтось піде на романтичне побачення з Іраклі, хтось отримає пропозицію руки та серця, а комусь доведеться провести з холостяком першу шлюбну ніч. Можливо, після відвертої фотосесії Іраклі Макацарія забуде про своє холостяцьке життя? Дивіться онлайн шоу «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 14 випуск від 29.11.2019 на сайті Teleportal.ua та першими дізнайтеся  про все.

 

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 13 випуск.