Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Турецькі пригоди моделей: дефіле під водою та фотосесія в спекотній пустелі
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>П’ятірка найкращих моделей у fashion-проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-3">«Топ-модель по-українськи» 3 сезон</a> 15 випуск від 06.12.2019 вирушить до сонячної та морської Туреччини! Дівчата будуть впевнені: вони їдуть не працювати та продовжувати жорстку боротьбу за місце під модельним сонцем, а трохи відпочити перед останнім ривком у шоу. Яким же буде їхнє розчарування, коли ведуча реаліті «Топ-модель по-українськи» 3 сезон (2019) <a href="https://teleportal.ua/person/alla-kostromichova">Алла Костромічова</a> повідомить учасницям: на три тижні в Туреччині вони забудуть про море, all inclusive і чисті пляжі. На них чекатимуть випробування від експертів!</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Синхронне дефіле під водою: хто з дівчат опиниться за крок до поразки?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Перше знайомство з Туреччиною виявиться неприємним для моделей. У готелі, де вони поселяться, Катя Челеченко випросить на рецепції окремий номер. І, відповідно, усіх дівчат залишить ні з чим! Проте на сварки та вирішення стосунків учасниці часу не матимуть, адже <a href="https://teleportal.ua/person/volodimir-demchinskiy">Володимир Демчинський</a> приготував для них екстремальне та незвичайне дефіле. У 15 випуску модельного реаліті «Топ-модель по-українськи» подіумом для манекенниць стане басейн, у якому вони повинні синхронно проплисти під водою. Моделі всі до однієї нервуватимуть перед дефіле… Але справжня істерика почнеться в Мальвіни, адже вона панічно боїться води! Чи зможе вона побороти фобію заради кар’єри? Відповідь – просто зараз!</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Випробування спекою: моделі позуватимуть у шубах посеред розпеченої пустелі</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span><a href="https://teleportal.ua/person/sergiy-nikityuk">Сергій Нікітюк</a> у програмі Нового каналу «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 15 випуск вразить п’ятірку учасниць новою рекламною фотосесією в Памуккале – білому місті, яке популярне своїми унікальними басейнами-травертинами. Проте моделі не будуть ніжитися в мінеральних водах, їм доведеться посеред пустелі позувати у білосніжних шубах для реклами курорту. Чи вдасться дівчатам витримати пекельну спеку та задовольнити замовника? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн шоу «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 15 випуск від 06.12.2019 на сайті Teleportal.ua</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-3/vypusk-14">«Топ-модель по-українськи» 3 сезон 14 випуск</a>.</span></p>

Турецькі пригоди моделей: дефіле під водою та фотосесія в спекотній пустелі

Всі випуски | Сезон 3

Турецькі пригоди моделей: дефіле під водою та фотосесія в спекотній пустелі

П’ятірка найкращих моделей у fashion-проєкті «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 15 випуск від 06.12.2019 вирушить до сонячної та морської Туреччини! Дівчата будуть впевнені: вони їдуть не працювати та продовжувати жорстку боротьбу за місце під модельним сонцем, а трохи відпочити перед останнім ривком у шоу. Яким же буде їхнє розчарування, коли ведуча реаліті «Топ-модель по-українськи» 3 сезон (2019) Алла Костромічова повідомить учасницям: на три тижні в Туреччині вони забудуть про море, all inclusive і чисті пляжі. На них чекатимуть випробування від експертів!

 

Синхронне дефіле під водою: хто з дівчат опиниться за крок до поразки?

Перше знайомство з Туреччиною виявиться неприємним для моделей. У готелі, де вони поселяться, Катя Челеченко випросить на рецепції окремий номер. І, відповідно, усіх дівчат залишить ні з чим! Проте на сварки та вирішення стосунків учасниці часу не матимуть, адже Володимир Демчинський приготував для них екстремальне та незвичайне дефіле. У 15 випуску модельного реаліті «Топ-модель по-українськи» подіумом для манекенниць стане басейн, у якому вони повинні синхронно проплисти під водою. Моделі всі до однієї нервуватимуть перед дефіле… Але справжня істерика почнеться в Мальвіни, адже вона панічно боїться води! Чи зможе вона побороти фобію заради кар’єри? Відповідь – просто зараз!

 

Випробування спекою: моделі позуватимуть у шубах посеред розпеченої пустелі

Сергій Нікітюк у програмі Нового каналу «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 15 випуск вразить п’ятірку учасниць новою рекламною фотосесією в Памуккале – білому місті, яке популярне своїми унікальними басейнами-травертинами. Проте моделі не будуть ніжитися в мінеральних водах, їм доведеться посеред пустелі позувати у білосніжних шубах для реклами курорту. Чи вдасться дівчатам витримати пекельну спеку та задовольнити замовника? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн шоу «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 15 випуск від 06.12.2019 на сайті Teleportal.ua

 

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 14 випуск.