Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Величне століття по-українськи: серіальні проби та «весілля» з експертом
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Турецькі пристрасті в модельному реаліті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-3">«Топ-модель по-українськи» 3 сезон</a> 16 випуск від 13.12.2019 набирають обертів! Сьогодні четверо найкращих манекенниць пройдуть шлях справжньої жінки султана. Заінтриговані? Залишайтеся з нами, щоб не пропустити подробиці пригод Роксолан у Туреччині.</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Величне століття по-українськи: моделі проходитимуть кастинг на роль у турецькому серіалі</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Експерти проєкту Нового каналу «Топ-модель по-українськи» (2019) сезон 3 здійснять дитячу мрію кожної учасниці – знятися в турецькому серіалі. Адже всі 100-відсотково пам’ятають вечірні перегляди «Роксолани» чи «1001 ніч» разом із мамою чи бабусею. Тому <a href="https://teleportal.ua/person/alla-kostromichova">Алла Костромічова</a> організує для четвірки дівчат справжні проби на роль у турецькій мелодрамі. Моделі опиняться в дорогому та шикарному готелі поруч із султаном-красунчиком. Відкриємо секрет: під час кастингу кожна із дівчат у 16 випуску програми «Топ-модель по-українськи» повинна зіграти інтимну сцену з поцілунком. Така новина найбільше шокує одружену Мальвіну! Чи зможе вона зрадити своєму чоловіку заради кар’єри? Дізнайтеся просто зараз.</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Тьотя Мотя вийде заміж за Демчинського?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Градус напруги стрибне догори на випробуванні Володимира Демчинського. На його груповій фотосесії моделі перевтіляться в справжніх турецьких наречених та одягнуть традиційні весільні сукні. За умовами випробування кожна учасниця в проєкті «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 16 випуск повинна позувати на ношах, що тримають її конкурентки. Цікаво, чи не підведуть манекенниці одна одну?</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Коли на знімальний майданчик вийде Тьотя Мотя, почнуться справжні турецькі пристрасті! Вона так сильно ввійде в роль, що не помітить, як подумки вийде заміж за Володимира Демчинського! Чи не стануть мрії реальністю? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн шоу «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 16 випуск від 13.12.2019 на сайті Teleportal.ua</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-3/vypusk-15">«Топ-модель по-українськи» 3 сезон 15 випуск</a>.</span></p>

Величне століття по-українськи: серіальні проби та «весілля» з експертом

Всі випуски | Сезон 3

Величне століття по-українськи: серіальні проби та «весілля» з експертом

Турецькі пристрасті в модельному реаліті «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 16 випуск від 13.12.2019 набирають обертів! Сьогодні четверо найкращих манекенниць пройдуть шлях справжньої жінки султана. Заінтриговані? Залишайтеся з нами, щоб не пропустити подробиці пригод Роксолан у Туреччині.

 

Величне століття по-українськи: моделі проходитимуть кастинг на роль у турецькому серіалі

Експерти проєкту Нового каналу «Топ-модель по-українськи» (2019) сезон 3 здійснять дитячу мрію кожної учасниці – знятися в турецькому серіалі. Адже всі 100-відсотково пам’ятають вечірні перегляди «Роксолани» чи «1001 ніч» разом із мамою чи бабусею. Тому Алла Костромічова організує для четвірки дівчат справжні проби на роль у турецькій мелодрамі. Моделі опиняться в дорогому та шикарному готелі поруч із султаном-красунчиком. Відкриємо секрет: під час кастингу кожна із дівчат у 16 випуску програми «Топ-модель по-українськи» повинна зіграти інтимну сцену з поцілунком. Така новина найбільше шокує одружену Мальвіну! Чи зможе вона зрадити своєму чоловіку заради кар’єри? Дізнайтеся просто зараз.

 

Тьотя Мотя вийде заміж за Демчинського?

Градус напруги стрибне догори на випробуванні Володимира Демчинського. На його груповій фотосесії моделі перевтіляться в справжніх турецьких наречених та одягнуть традиційні весільні сукні. За умовами випробування кожна учасниця в проєкті «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 16 випуск повинна позувати на ношах, що тримають її конкурентки. Цікаво, чи не підведуть манекенниці одна одну?

 

Коли на знімальний майданчик вийде Тьотя Мотя, почнуться справжні турецькі пристрасті! Вона так сильно ввійде в роль, що не помітить, як подумки вийде заміж за Володимира Демчинського! Чи не стануть мрії реальністю? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн шоу «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 16 випуск від 13.12.2019 на сайті Teleportal.ua

 

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 15 випуск.