Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: «Надя Дорофєєва» перетворюється на українську топмодель!
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Судді модельного реаліті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-3">«Топ-модель по-українськи» 3 сезон</a> 2 випуск від 06.09.19 продовжують обирати тих дівчат, які надихатимуть українських дизайнерів на оригінальні колекції, стильний одяг і стануть для них справжніми музами. Гуру моделінгу вже обрали 10 найкращих і незвичайних учасниць! Шанси на участь шоу зменшилися втричі – залишилося всього п’ять вільних місць. Хто їх отримає? Дізнайтеся вже в 2 випуску «Топ-модель по-українськи» (2019).</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Надія Дорофєєва «на мінімалках»</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Наступна учасниця, яка вийшла на подіум, приголомшила всіх присутніх своєю появою. Алла, Сергій, Володимир і Соня затамували подих… Впевненою ходою до експертів проєкту «Топ-модель по-українськи» 3 сезон крокує популярна співачка Надя Дорофєєва! Чи ні? Подробиці епатажної появи дивіться вже за мить.</span></p><p style="text-align: justify;"><strong><span>Боротьба за голлівудську популярність</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Стати новими Джіджі та Беллою Хадід мріють дві сестри – Настя та Маруся Гейчук. Дівчата понад усе хочуть підкорити та зачарувати суворого Сергія Нікітюка і його колегу – романтичного Володимира Демчинського. Однак чи зможуть Маша й Настя разом пройти далі? Адже судді обирають учасниць за гуртовим снеп-фото! Покаже 2 випуск fashion-шоу «Топ-модель по-українськи» сезон 3.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Зайві сантиметри – не перешкода?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Тим часом <a href="https://teleportal.ua/person/alla-kostromichova">Алла Костромічова</a> викликає на подіум першу модель plus-size! 18-річна Емілія впевнена: цілеспрямованість, харизма та великі стегна доведуть її не тільки до фіналу, а й до Антарктики. Однак чи дівчина не занадто самовпевнена? Бо ж експерти шукають не тільки справжню музу, а й модельну зовнішність і тіло! Сергій Нікітюк уже озброївся сантиметром і готовий зробити вирішальні заміри. Чи дадуть експерти шанс Емілії? Відповідь дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн «Топ-модель по-українськи» (Новий канал) 3 сезон 2 випуск від 06.09.19 на сайті Teleportal.ua!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-3/vypusk-1">«Топ-модель по-українськи» 3 сезон 1 випуск</a>.</span></p>

«Надя Дорофєєва» перетворюється на українську топмодель!

Всі випуски | Сезон 3

«Надя Дорофєєва» перетворюється на українську топмодель!

Судді модельного реаліті «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 2 випуск від 06.09.19 продовжують обирати тих дівчат, які надихатимуть українських дизайнерів на оригінальні колекції, стильний одяг і стануть для них справжніми музами. Гуру моделінгу вже обрали 10 найкращих і незвичайних учасниць! Шанси на участь шоу зменшилися втричі – залишилося всього п’ять вільних місць. Хто їх отримає? Дізнайтеся вже в 2 випуску «Топ-модель по-українськи» (2019).

Надія Дорофєєва «на мінімалках»

Наступна учасниця, яка вийшла на подіум, приголомшила всіх присутніх своєю появою. Алла, Сергій, Володимир і Соня затамували подих… Впевненою ходою до експертів проєкту «Топ-модель по-українськи» 3 сезон крокує популярна співачка Надя Дорофєєва! Чи ні? Подробиці епатажної появи дивіться вже за мить.

Боротьба за голлівудську популярність

Стати новими Джіджі та Беллою Хадід мріють дві сестри – Настя та Маруся Гейчук. Дівчата понад усе хочуть підкорити та зачарувати суворого Сергія Нікітюка і його колегу – романтичного Володимира Демчинського. Однак чи зможуть Маша й Настя разом пройти далі? Адже судді обирають учасниць за гуртовим снеп-фото! Покаже 2 випуск fashion-шоу «Топ-модель по-українськи» сезон 3.

Зайві сантиметри – не перешкода?

Тим часом Алла Костромічова викликає на подіум першу модель plus-size! 18-річна Емілія впевнена: цілеспрямованість, харизма та великі стегна доведуть її не тільки до фіналу, а й до Антарктики. Однак чи дівчина не занадто самовпевнена? Бо ж експерти шукають не тільки справжню музу, а й модельну зовнішність і тіло! Сергій Нікітюк уже озброївся сантиметром і готовий зробити вирішальні заміри. Чи дадуть експерти шанс Емілії? Відповідь дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн «Топ-модель по-українськи» (Новий канал) 3 сезон 2 випуск від 06.09.19 на сайті Teleportal.ua!

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 1 випуск.