Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: 2 зайві учасниці, модельний гуртожиток і перший іспит з фотопозування
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Нарешті в найпопулярнішому fashion-проєкті України <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-3">«Топ-модель по-українськи» 3 сезон</a> 3 випуск від 13.09.19 акули моделінгу обрали 15 найкрасивіших муз країни! Ну майже 15… До програми потрапило 17 учасниць, яким вдалося надихнути та вразити собою суворих експертів. Уже сьогодні вони розпочали свій шлях у модельному реаліті «Топ-модель по-українськи» 2019(3 сезон)! Яким буде старт? Дізнайтеся вже за мить.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Зміїне кодло, або Зліт 17 манекенниць</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Уже під час знайомства майбутні моделі показали всіх своїх «чортиків» і запальний темперамент. Наприклад, Катя Куличенко взяла на себе роль лідера та відразу почала роздавати прізвиська своїм суперницям: Губата, Сукачиха, Дорофєєва, Гоша, Тьотя Мотя… Така поведінка зухвалої модниці не дуже сподобалася дівчатам. Але що по-справжньому розізлило учасниць «Топ-модель по-українськи» 3 сезон, так це неочікувана поява двох «зайвих» конкуренток! Цікаво, чи об’єднаються решта моделей проти переможниці онлайн-кастингу Даші та одеситки Каріни? Подробиці дивіться далі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Суворі реалії моделінгу: музи нового сезону потрапили до гуртожитку</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Експерти моди в проєкті «Топ-модель по-українськи» випуск 3 приготували для манекенниць своєрідний сюрприз. Перші чотири тижні дівчата житимуть у модельному гуртожитку! Музи забудуть про джакузі, просторі кімнати та м’які ліжка. Натомість вони отримають двоярусні «нари», спільну ванну кімнату та маленьку кухню. Схоже, дівчата не очікували такого повороту подій…</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>З корабля на бал: перше випробування в проєкті</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Моделі не мали часу сумувати, сердитися чи висловлювати своє «фе». Адже в 3 випуску модельного реаліті «Топ-модель по-українськи» 3 сезон від Нового каналу почалося перше випробування! На стінах у гуртожитській кімнаті дівчат висять пусті фоторамки. Завдання від Соні Плакидюк: щоб затишно облаштувати нове житло, учасниці повинні заповнити стіни своїми фотографіями. Однак моделі мають дуже добре постаратися, адже перше враження – найважливіше. Чи зможуть дівчата вразити дебютною світлиною суддів? Не гайте часу – дивіться онлайн «Топ-модель по-українськи» 2019 (3 сезон) 3 випуск ефір від 13.09.19 на сайті Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-3/vypusk-2">«Топ-модель по-українськи» 3 сезон 2 випуск</a>.</span></p>

2 зайві учасниці, модельний гуртожиток і перший іспит з фотопозування

Всі випуски | Сезон 3

2 зайві учасниці, модельний гуртожиток і перший іспит з фотопозування

Нарешті в найпопулярнішому fashion-проєкті України «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 3 випуск від 13.09.19 акули моделінгу обрали 15 найкрасивіших муз країни! Ну майже 15… До програми потрапило 17 учасниць, яким вдалося надихнути та вразити собою суворих експертів. Уже сьогодні вони розпочали свій шлях у модельному реаліті «Топ-модель по-українськи» 2019(3 сезон)! Яким буде старт? Дізнайтеся вже за мить.

Зміїне кодло, або Зліт 17 манекенниць

Уже під час знайомства майбутні моделі показали всіх своїх «чортиків» і запальний темперамент. Наприклад, Катя Куличенко взяла на себе роль лідера та відразу почала роздавати прізвиська своїм суперницям: Губата, Сукачиха, Дорофєєва, Гоша, Тьотя Мотя… Така поведінка зухвалої модниці не дуже сподобалася дівчатам. Але що по-справжньому розізлило учасниць «Топ-модель по-українськи» 3 сезон, так це неочікувана поява двох «зайвих» конкуренток! Цікаво, чи об’єднаються решта моделей проти переможниці онлайн-кастингу Даші та одеситки Каріни? Подробиці дивіться далі.

Суворі реалії моделінгу: музи нового сезону потрапили до гуртожитку

Експерти моди в проєкті «Топ-модель по-українськи» випуск 3 приготували для манекенниць своєрідний сюрприз. Перші чотири тижні дівчата житимуть у модельному гуртожитку! Музи забудуть про джакузі, просторі кімнати та м’які ліжка. Натомість вони отримають двоярусні «нари», спільну ванну кімнату та маленьку кухню. Схоже, дівчата не очікували такого повороту подій…

З корабля на бал: перше випробування в проєкті

Моделі не мали часу сумувати, сердитися чи висловлювати своє «фе». Адже в 3 випуску модельного реаліті «Топ-модель по-українськи» 3 сезон від Нового каналу почалося перше випробування! На стінах у гуртожитській кімнаті дівчат висять пусті фоторамки. Завдання від Соні Плакидюк: щоб затишно облаштувати нове житло, учасниці повинні заповнити стіни своїми фотографіями. Однак моделі мають дуже добре постаратися, адже перше враження – найважливіше. Чи зможуть дівчата вразити дебютною світлиною суддів? Не гайте часу – дивіться онлайн «Топ-модель по-українськи» 2019 (3 сезон) 3 випуск ефір від 13.09.19 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 2 випуск.