Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Останній тиждень у гуртожитку: модельні війни, екстрим і випускний
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Для 12 учасниць новий тиждень у програмі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-3">«Топ-модель по-українськи» 3 сезон</a> 6 випуск від 04.10.19 почнеться з приємної новини. Уже через декілька днів вони покинуть модельний гуртожиток і переїдуть у новий будинок. Однак не всі манекенниці зможуть потрапити до дівочого царства! На випробуваннях кожна з 12 дівчат має викластися на повну, адже ціна перемоги дуже висока – запрошення на випускний в школу моделінгу та переїзд! Цікаво, хто з учасниць «Топ-модель по-українськи» (2019) витримає боротьбу за бажане місце в новому будинку? Залишайтеся з нами та дізнайтеся всі подробиці.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>11 проти 1: моделі почали війну проти Лізи Безкровної</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>І перше завдання від експертів – генеральне прибирання перед виселенням. Однак без сюрпризів воно не мине! Дівчата вирішили провчити Лізу Безкровну за нічні поїдання солодкого та виселили її разом з особистими речами з кімнати. Здається, 11 моделей об’єдналися проти однієї… Чи зможе Ліза втерти носа конкуренткам? Відповідь шукайте в 6 випуску модельного реаліті «Топ-модель по-українськи» 3 сезон (2019).</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Армія краси та грації – екстремальна дефіле в стилі мілітарі</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На фінальному тижні модельного гуртожитку <a href="https://teleportal.ua/person/alla-kostromichova">Алла Костромічова</a> перевірить, чи вдалося 12 учасницям стати справжнім сестринством та одним цілим. Для цього ведуча разом із Володимиром Демчинським у проєкті «Топ-модель по-українськи» 3 сезон (2019) 6 випуск приготували для дівчат екстремальне дефіле в стилі мілітарі. Манекенниці опиняться в глибокій ямі, з якої вони мають ефектно вилізти та пройтися невимушеною ходою. Здається, без командної роботи тут не обійтися… Чи зможуть дівчата забути про особисті образи заради роботи? Побачимо вже за мить!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Дивіться онлайн «Топ-модель по-українськи» 2019 (3 сезон) 6 випуск ефір від 04.10.19 на сайті Teleportal.ua, щоб побачити:</span></strong></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span>тематичну фотосесію «Дорога на вечірку»;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>зйомки fashion-відео із Сергієм Нікітюком;</span></li><li style="text-align: justify;"><span>битву за місце на випускному фото.</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-3/vypusk-5">«Топ-модель по-українськи» 3 сезон 5 випуск</a>.</span></p>

Останній тиждень у гуртожитку: модельні війни, екстрим і випускний

Всі випуски | Сезон 3

Останній тиждень у гуртожитку: модельні війни, екстрим і випускний

Для 12 учасниць новий тиждень у програмі «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 6 випуск від 04.10.19 почнеться з приємної новини. Уже через декілька днів вони покинуть модельний гуртожиток і переїдуть у новий будинок. Однак не всі манекенниці зможуть потрапити до дівочого царства! На випробуваннях кожна з 12 дівчат має викластися на повну, адже ціна перемоги дуже висока – запрошення на випускний в школу моделінгу та переїзд! Цікаво, хто з учасниць «Топ-модель по-українськи» (2019) витримає боротьбу за бажане місце в новому будинку? Залишайтеся з нами та дізнайтеся всі подробиці.

11 проти 1: моделі почали війну проти Лізи Безкровної

І перше завдання від експертів – генеральне прибирання перед виселенням. Однак без сюрпризів воно не мине! Дівчата вирішили провчити Лізу Безкровну за нічні поїдання солодкого та виселили її разом з особистими речами з кімнати. Здається, 11 моделей об’єдналися проти однієї… Чи зможе Ліза втерти носа конкуренткам? Відповідь шукайте в 6 випуску модельного реаліті «Топ-модель по-українськи» 3 сезон (2019).

Армія краси та грації – екстремальна дефіле в стилі мілітарі

На фінальному тижні модельного гуртожитку Алла Костромічова перевірить, чи вдалося 12 учасницям стати справжнім сестринством та одним цілим. Для цього ведуча разом із Володимиром Демчинським у проєкті «Топ-модель по-українськи» 3 сезон (2019) 6 випуск приготували для дівчат екстремальне дефіле в стилі мілітарі. Манекенниці опиняться в глибокій ямі, з якої вони мають ефектно вилізти та пройтися невимушеною ходою. Здається, без командної роботи тут не обійтися… Чи зможуть дівчата забути про особисті образи заради роботи? Побачимо вже за мить!

Дивіться онлайн «Топ-модель по-українськи» 2019 (3 сезон) 6 випуск ефір від 04.10.19 на сайті Teleportal.ua, щоб побачити:

  • тематичну фотосесію «Дорога на вечірку»;
  • зйомки fashion-відео із Сергієм Нікітюком;
  • битву за місце на випускному фото.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 5 випуск.