Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Моделі = музи: чи зможуть дівчата надихнути суворих експертів?
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Учасниці в програмі Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-3">«Топ-модель по-українськи» 3 сезон</a> 8 випуск від 18.10.19 видихнуть із полегшенням, адже минулого тижня проєкт покинула найскандальніша манекенниця дівчачого сезону ХТЗ. Тепер у модельному будинку настане мир, спокій і благодать. Та чи надовго? Подробиці далі!</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Тиждень натхнення: як стати балериною та не поламати собі ноги?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Перше випробування 8 випуску модельного реаліті «Топ-модель по-українськи» змусить моделей серйозно замислитися над своєю фізичною підготовкою! <a href="https://teleportal.ua/person/alla-kostromichova">Алла Костромічова</a> приготувала для дівчат фотосесію в образі, який давно надихнув багатьох дизайнерів на нові колекції, – балерини. Карл Лагерфельд, Вів’єн Вествуд, Ердем Мораліоглу… І це ще неповний список тих, кого надихнув балет на вишукані костюми. Однак чи зможуть моделі стати музами для експертів проекту «Топ-модель по-українськи» 3 сезон?</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Та перш ніж потрапити на знімальний майданчик, учасниці пройдуть майстер-клас від прими-балерини Національної опери України Христини Шишпор. Арабеск, баланзе, фуете, фрапе… Для моделей балет – темний ліс. Та ще й із їхньою фізичною підготовкою! Гоша ледве одягне пуанти, а Скіні ледь не зламає ногу під час балетних па. Цікаво, чи вдасться манекенницям гідно підготуватися до парної фотосесії? Дізнайтеся вже за мить!</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Космос, прийом: моделі летять до галактики на екскурсію!</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дизайнери не тільки з мистецтва черпають нові ідеї для вибухових колекцій! <a href="https://teleportal.ua/person/sergiy-nikityuk">Сергій Нікітюк</a> та Алла Костромічова в 8 випуску шоу «Топ-модель по-українськи» 3 сезон (2019) відкриють для моделей незвідані космічні простори. Під час ще однієї фотосесії дівчата зможуть відчути себе справжніми галактичними туристками. Дивні костюми, незвичайні пози та динаміка… Дивіться онлайн проєкт «Топ-модель по-українськи» 2019 (3 сезон) 8 випуск ефір від 18.10.19 на сайті Teleportal.ua і подорожуйте космосом разом з учасницями!</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/top-models-1/sezon-3/vypusk-7">«Топ-модель по-українськи» 3 сезон 7 випуск</a>.</span></p>

Моделі = музи: чи зможуть дівчата надихнути суворих експертів?

Всі випуски | Сезон 3

Моделі = музи: чи зможуть дівчата надихнути суворих експертів?

Учасниці в програмі Нового каналу «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 8 випуск від 18.10.19 видихнуть із полегшенням, адже минулого тижня проєкт покинула найскандальніша манекенниця дівчачого сезону ХТЗ. Тепер у модельному будинку настане мир, спокій і благодать. Та чи надовго? Подробиці далі!

 

Тиждень натхнення: як стати балериною та не поламати собі ноги?

Перше випробування 8 випуску модельного реаліті «Топ-модель по-українськи» змусить моделей серйозно замислитися над своєю фізичною підготовкою! Алла Костромічова приготувала для дівчат фотосесію в образі, який давно надихнув багатьох дизайнерів на нові колекції, – балерини. Карл Лагерфельд, Вів’єн Вествуд, Ердем Мораліоглу… І це ще неповний список тих, кого надихнув балет на вишукані костюми. Однак чи зможуть моделі стати музами для експертів проекту «Топ-модель по-українськи» 3 сезон?

 

Та перш ніж потрапити на знімальний майданчик, учасниці пройдуть майстер-клас від прими-балерини Національної опери України Христини Шишпор. Арабеск, баланзе, фуете, фрапе… Для моделей балет – темний ліс. Та ще й із їхньою фізичною підготовкою! Гоша ледве одягне пуанти, а Скіні ледь не зламає ногу під час балетних па. Цікаво, чи вдасться манекенницям гідно підготуватися до парної фотосесії? Дізнайтеся вже за мить!

 

Космос, прийом: моделі летять до галактики на екскурсію!

Дизайнери не тільки з мистецтва черпають нові ідеї для вибухових колекцій! Сергій Нікітюк та Алла Костромічова в 8 випуску шоу «Топ-модель по-українськи» 3 сезон (2019) відкриють для моделей незвідані космічні простори. Під час ще однієї фотосесії дівчата зможуть відчути себе справжніми галактичними туристками. Дивні костюми, незвичайні пози та динаміка… Дивіться онлайн проєкт «Топ-модель по-українськи» 2019 (3 сезон) 8 випуск ефір від 18.10.19 на сайті Teleportal.ua і подорожуйте космосом разом з учасницями!

 

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Топ-модель по-українськи» 3 сезон 7 випуск.