Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Вар'яти

Сезон 4
Вибрати сезон
Сезон 4
Сезон 3
Сезон 2
Сезон 1

Сумуєте за справжнім українським гумором? Сергій Притула з командою «Вар’яти» приготували свіжу порцію типових українських жартів, яка додасть вам радості, сміху та щирого задоволення!

Всі випуски: Сезон 4

Вар'яти

Сумуєте за справжнім українським гумором? Сергій Притула з командою «Вар’яти» приготували свіжу порцію типових українських жартів, яка додасть вам радості, сміху та щирого задоволення!


Шоу «Вар’яти» (Новий канал) — україномовне розважальне гумористичне шоу, яке почало свою діяльність у 2010 році. Ідейним натхненником і керівником групи є тернопільський шоумен Сергій Притула.


Особливості всіх випусків шоу «Вар’яти»

Тут ви не побачите політичного гумору та карикатур на відомих депутатів. Учасники колективу навмисне відійшли від традиції вітчизняних гумористів будувати виступ на політичних замальовках. Натомість «Вар’яти» пропонують зосередити увагу на українському менталітеті, життєвих ситуаціях і курйозних випадках.

Шоу «Вар’яти» Сергія Притули позиціює себе як народне. Це означає: ціна на концертні квитки доступна, тому на виступ улюблених гумористів може потрапити кожен. Однак якщо через будь-які обставини на виступ щирих тернопільських гумористів не потрапити — дивіться «Вар’яти» онлайн на сайті «Телепортал»: безкоштовно і в будь-який час!


Акторський склад шоу «Вар’яти»

Окрім творця шоу Сергія Притули (Тернопільський Сірий), публіку розважають ще п’ятеро талановитих гумористів:


Що означає назва шоу «Вар’яти»: дивимося у львівський словник

Сергій Притула прагнув показати антураж справжнього українського гумору ще в самій назві колективу! Адже слово «вар’яти» походить від так званої львівської ґвари (галицький діалект). Дослівно воно означає «ненормальний, несамовитий, божевільний». У Львові так заведено називати справжніх хуліганів.


Телеверсія україномовного гумористичного проекту Нового каналу «Вар’яти»

У 2016 році Новий канал взявся за трансформацію шоу «Вар’яти» із Сергієм Притулою і створили телевізійну версію, яка трохи відрізняється від звичного формату концертів. Насамперед, більша частина замальовок театралізовані. Тобто на сцені глядачі можуть побачити спеціальні декорації, відповідний грим і костюми. Притула переконує: жарти спеціально не пишуться під формат телевізора, а лише набирають відповідної форми. Зміст постановок до найдрібніших деталей схожий з оригіналом.


Сюрприз від колективу «Вар’яти»

На сцені, крім відомих гумористів, фанати шоу зможуть побачити найвідоміших зірок України, які також залучені в різноманітних замальовках. Повірте, ви побачите своїх кумирів у зовсім інших образах: від крикливих домогосподарок до ревнивих чоловіків!


Не гайте часу — на сайті Teleportal.ua шукайте всі сезони шоу «Вар’яти». Дивитися онлайн проект Сергія Притули можна безкоштовно та незалежно від місця і часу. Відпочивайте разом із добірним українським гумором!