Video: Як пережити кризу середнього віку і пологи дружини?
<p>Чому Сергій Притула завжди їздить у спальних вагонах? Як пережити кризу середнього віку? Чи можна стати хорошим батьком по книзі? У гумористів на все є прийнятні відповіді.</p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/3-sezon" target="_blank">Вар'яти 3 сезон</a> 1 випуск від 30.10.2018 вас чекає безліч жартів і сценок, смішні монологи і життєві історії.</p><p>Улюблені актори поділилися кумедними випадками зі свого життя. Сергій Притула розповів про те, чому він завжди їздить тільки в спальних вагонах. Ведучий відкрив своїм шанувальникам невелику особисту таємницю, а також розповів про те, як давав інтерв'ю про український шоу-бізнес прямо у вагоні поїзда. Не пропустіть подробиці про життя улюблених гумористів у шоу Вар'яти 2018 випуск 1!</p><p>Притула і Владзьо завжди сперечаються перед концертами. Якщо Володимир розповість свої жарти смішніше, ніж Сергій, він зможе жити у його номері протягом цілого туру. Якщо Притула сподобається глядачам більше, тоді Владзьо чекає страшна кара... Яке - дізнайтеся в шоу Вар'яти 30.10.2018.</p><p>Гумористи підготували для вас безліч кумедних історій. Ви почуєте про:</p><p>• Вічний конфлікт  чоловіків і жінок</p><p>• Пророцтва з супермаркету</p><p>• Життя механіків на СТО після Нового року</p><p>• Знущання лікарів над Володимиром Жогло</p><p>Гумористи розіграли кілька добре знайомих сцен із життя.</p><p>Чоловікам не дуже подобається чекати своїх дружин, поки ті чепуряться. Та й навіщо вся ця краса потрібна на... риболовлі? Поки чоловіки чекають своїх прекрасних половинок у салоні краси, вони обговорюють найактуальніші теми. Які - дивіться у гумористичній мініатюрі Вар'яти 3 сезон 1 випуск.</p><p><strong>Навіть найсуворіші чоловіки губляться, коли справа доходить до пологів. У гумористичній сценці Вар'яти 2018 показали такого новоспеченого татуся, який тільки-тільки привіз дружину у пологовий будинок. Переляканий чоловік звернувся за допомогою до багатодітного батька, чия друга половинка чекає вже п'яту дитину. Не пропустіть гумористичну сценку Вар'яти 3 сезон про безпорадних чоловіків у пологовому будинку!</strong></p><p>У шоу Вар'яти 2018 подружжя перевіряють свої почуття на міцність, Сергій Притула дізнається про сумну долю 40-річних одиноких жінок і цілує Владзьо в прямому ефірі. Дивіться шоу Вар'яти 3 сезон 1 випуск від 30.10.2018 на сайті Teleportal.ua - гарний настрій вам забезпечено!</p>

Як пережити кризу середнього віку і пологи дружини?

Як пережити кризу середнього віку і пологи дружини?

Чому Сергій Притула завжди їздить у спальних вагонах? Як пережити кризу середнього віку? Чи можна стати хорошим батьком по книзі? У гумористів на все є прийнятні відповіді.

У шоу Вар'яти 3 сезон 1 випуск від 30.10.2018 вас чекає безліч жартів і сценок, смішні монологи і життєві історії.

Улюблені актори поділилися кумедними випадками зі свого життя. Сергій Притула розповів про те, чому він завжди їздить тільки в спальних вагонах. Ведучий відкрив своїм шанувальникам невелику особисту таємницю, а також розповів про те, як давав інтерв'ю про український шоу-бізнес прямо у вагоні поїзда. Не пропустіть подробиці про життя улюблених гумористів у шоу Вар'яти 2018 випуск 1!

Притула і Владзьо завжди сперечаються перед концертами. Якщо Володимир розповість свої жарти смішніше, ніж Сергій, він зможе жити у його номері протягом цілого туру. Якщо Притула сподобається глядачам більше, тоді Владзьо чекає страшна кара... Яке - дізнайтеся в шоу Вар'яти 30.10.2018.

Гумористи підготували для вас безліч кумедних історій. Ви почуєте про:

• Вічний конфлікт  чоловіків і жінок

• Пророцтва з супермаркету

• Життя механіків на СТО після Нового року

• Знущання лікарів над Володимиром Жогло

Гумористи розіграли кілька добре знайомих сцен із життя.

Чоловікам не дуже подобається чекати своїх дружин, поки ті чепуряться. Та й навіщо вся ця краса потрібна на... риболовлі? Поки чоловіки чекають своїх прекрасних половинок у салоні краси, вони обговорюють найактуальніші теми. Які - дивіться у гумористичній мініатюрі Вар'яти 3 сезон 1 випуск.

Навіть найсуворіші чоловіки губляться, коли справа доходить до пологів. У гумористичній сценці Вар'яти 2018 показали такого новоспеченого татуся, який тільки-тільки привіз дружину у пологовий будинок. Переляканий чоловік звернувся за допомогою до багатодітного батька, чия друга половинка чекає вже п'яту дитину. Не пропустіть гумористичну сценку Вар'яти 3 сезон про безпорадних чоловіків у пологовому будинку!

У шоу Вар'яти 2018 подружжя перевіряють свої почуття на міцність, Сергій Притула дізнається про сумну долю 40-річних одиноких жінок і цілує Владзьо в прямому ефірі. Дивіться шоу Вар'яти 3 сезон 1 випуск від 30.10.2018 на сайті Teleportal.ua - гарний настрій вам забезпечено!