Video: Як роблять новини: одкровення Сергія Притули
<p>Чи існує чоловіча дружба? Яким чином Сергій Притула може стати мером Тернополя? Вар'яти підготували для вас порцію добрих жартів про життя, сім'ю і про самих себе.</p><p><strong>У шоу </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/3-sezon" target="_blank"><strong>Вар'яти 3 сезон</strong></a><strong> 2 випуск від 06.11.2018 гумористи представили нові сценки, монологи та навіть пісні. А ще артисти, як зазвичай, поділилися смішними випадками зі свого життя, адже вона буває смішніше будь-якого анекдоту!</strong></p><p>Наприклад, Сергій Притула розповів про те, як інтернет-ресурси роблять новини буквально з повітря. Їм досить поста у фейсбуці або коментаря. Не пропустіть смішні історії про те, як:</p><p>• Сергій Притула потрапив у шоу-бізнес через ліжко</p><p>• Далекобійник врятував ведучому життя</p><p>• Сергій Притула разом із родиною потрапив у ДТП під час відпочинку в США</p><p>Посмійтеся над інформаційним спамом разом із шоу Вар'яти 3 сезон 2 випуск - новини не завжди повинні бути серйозними!</p><p>Гумористи шоу Вар'яти 2018 підготували для вас кілька смішних сценок про добре знайомі речі.</p><p>Дружина на дієті - знайома історія? Коли жінці настільки важко втриматися від улюблених продуктів, що її доводиться тримати мало не силою. Цю ситуацію легко і забавно обіграли в гумористичній мініатюрі Вар'яти 2018 випуск 2.</p><p>Ще одна сценка Вар'яти 3 сезон 2 випуск показує історію про бабусю, яка повернулася з Туреччини. Вона розповідає своїй подрузі про турків, готелі і перельоті. Які незабутні враження отримала старенька від дьюті-фрі і шведського столу? Дивіться в гумористичному шоу Вар'яти 3 сезон 2 випуск.</p><p>Кажуть, що справжньої жіночої дружби не існує: подруги завжди переслідують якусь мету. Гумористи шоу Вар'яти 2018 підготували пісню, яка доводить, що... чоловічої дружби не існує теж! Не пропустіть пісенний номер у програмі Вар'яти 06.11.2018</p><p>Не пропустіть маленькі, але дуже смішні номери на наступні теми:</p><p>• Як видресирувати тестя</p><p>• Як відпочивають в оксамитовий сезон</p><p>• Звичайний випадок в аптеці на День святого Валентина</p><p>І багато іншого!</p><p>Вас чекає монолог про відміну між сільським і міським життям. Чому міські гопники такі страшні? Чому не можна просто зайти до сусіда о 8 ранку? Не пропустіть добірку незабутнього душевного гумору в шоу Вар'яти 3 сезон 2 випуск від 06.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/3-sezon/vipusk-1" target="_blank">Вар'яти 3 сезон 1 випуск</a></p>

Як роблять новини: одкровення Сергія Притули

Як роблять новини: одкровення Сергія Притули

Чи існує чоловіча дружба? Яким чином Сергій Притула може стати мером Тернополя? Вар'яти підготували для вас порцію добрих жартів про життя, сім'ю і про самих себе.

У шоу Вар'яти 3 сезон 2 випуск від 06.11.2018 гумористи представили нові сценки, монологи та навіть пісні. А ще артисти, як зазвичай, поділилися смішними випадками зі свого життя, адже вона буває смішніше будь-якого анекдоту!

Наприклад, Сергій Притула розповів про те, як інтернет-ресурси роблять новини буквально з повітря. Їм досить поста у фейсбуці або коментаря. Не пропустіть смішні історії про те, як:

• Сергій Притула потрапив у шоу-бізнес через ліжко

• Далекобійник врятував ведучому життя

• Сергій Притула разом із родиною потрапив у ДТП під час відпочинку в США

Посмійтеся над інформаційним спамом разом із шоу Вар'яти 3 сезон 2 випуск - новини не завжди повинні бути серйозними!

Гумористи шоу Вар'яти 2018 підготували для вас кілька смішних сценок про добре знайомі речі.

Дружина на дієті - знайома історія? Коли жінці настільки важко втриматися від улюблених продуктів, що її доводиться тримати мало не силою. Цю ситуацію легко і забавно обіграли в гумористичній мініатюрі Вар'яти 2018 випуск 2.

Ще одна сценка Вар'яти 3 сезон 2 випуск показує історію про бабусю, яка повернулася з Туреччини. Вона розповідає своїй подрузі про турків, готелі і перельоті. Які незабутні враження отримала старенька від дьюті-фрі і шведського столу? Дивіться в гумористичному шоу Вар'яти 3 сезон 2 випуск.

Кажуть, що справжньої жіночої дружби не існує: подруги завжди переслідують якусь мету. Гумористи шоу Вар'яти 2018 підготували пісню, яка доводить, що... чоловічої дружби не існує теж! Не пропустіть пісенний номер у програмі Вар'яти 06.11.2018

Не пропустіть маленькі, але дуже смішні номери на наступні теми:

• Як видресирувати тестя

• Як відпочивають в оксамитовий сезон

• Звичайний випадок в аптеці на День святого Валентина

І багато іншого!

Вас чекає монолог про відміну між сільським і міським життям. Чому міські гопники такі страшні? Чому не можна просто зайти до сусіда о 8 ранку? Не пропустіть добірку незабутнього душевного гумору в шоу Вар'яти 3 сезон 2 випуск від 06.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Вар'яти 3 сезон 1 випуск