Video: Ідеальне весілля для неї і шкідливі поради для нього
<p><strong>Альтернативний гумор і шкідливі поради чекають вас з нетерпінням! Сміх продовжує життя, тому включайте шоу Вар'яти на сайті Teleportal.ua і оздоровлюйтеся без зайвих витрат.</strong></p><p>Актори шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/3-sezon" target="_blank">Вар'яти 3 сезон</a> 3 випуск від 13.11.2018 підготували для вас добірні гумористичні мініатюри, пісні і монологи.</p><p>На сцені проекту Вар'яти 3 сезон кожен раз розігруються маленькі шматочки з життя. Наприклад, знайома ситуація - чоловік прокинувся із диким похміллям після бурхливої ​​гулянки. Герой мініатюри шоу Вар'яти 3 сезон 3 випуск виявив себе в іншому місті і... з кільцем на пальці. Що ж було вчора? Дивіться в шоу Вар'яти 13.11.2018!</p><p>У чому секрет ідеального весілля? Що потрібно зробити, щоб найважливіший день у житті будь-якої жінки пройшов гладесенько-рівнесенько?</p><p>Шоу Вар'яти 3 сезон показує свою версію ідеального весілля! Виявляється, потрібно всього лише правильно розсадити гостей. Дядю Вітю зі слабким сечовим міхуром - ближче до виходу, багатого гостя з Америки - ближче до молодих. Ці та багато інших нюансів зі сміхом розповідають артисти шоу Вар'яти 3 сезон.</p><p>Як відрізнити наречену від її сестри-близнюка? Чи можна садити «правосека» і «москаля» за один стіл? Не пропустіть мініатюру проекту Вар'яти 2018 про підготовку до великого торжества!</p><p>Володимир Жогло виконав кілька цікавих пісень. Музичний репертуар шоу Вар'яти 13.11.2018:</p><p>• Пісня про дівчат, які шукають собі багатого чоловіка за кордоном</p><p>• Пісня про головний біль і дивних таблетках</p><p>• І, звичайно ж, сповідь Володимира Жогло про відвідування спортзалу</p><p><strong>Що робити, якщо дружина поїхала відпочивати і залишила вас одного на господарстві? Монолог Владзьо присвячений саме такому випадку. Хлопці зовсім не такі вже безпорадні в побуті - гуморист Вар'яти 2018 довів це за допомогою сміху.</strong></p><p>У що перетворюється пральна машинка, поки жінки немає вдома? Як будь-яка їжа стає закускою? Прості рецепти для холостяків і рекомендації по виживанню - в шоу Вар'яти 3 сезон 3 випуск від 13.11.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/3-sezon/vipusk-2" target="_blank">Вар'яти 3 сезон 2 випуск</a></p>

Ідеальне весілля для неї і шкідливі поради для нього

Ідеальне весілля для неї і шкідливі поради для нього

Альтернативний гумор і шкідливі поради чекають вас з нетерпінням! Сміх продовжує життя, тому включайте шоу Вар'яти на сайті Teleportal.ua і оздоровлюйтеся без зайвих витрат.

Актори шоу Вар'яти 3 сезон 3 випуск від 13.11.2018 підготували для вас добірні гумористичні мініатюри, пісні і монологи.

На сцені проекту Вар'яти 3 сезон кожен раз розігруються маленькі шматочки з життя. Наприклад, знайома ситуація - чоловік прокинувся із диким похміллям після бурхливої ​​гулянки. Герой мініатюри шоу Вар'яти 3 сезон 3 випуск виявив себе в іншому місті і... з кільцем на пальці. Що ж було вчора? Дивіться в шоу Вар'яти 13.11.2018!

У чому секрет ідеального весілля? Що потрібно зробити, щоб найважливіший день у житті будь-якої жінки пройшов гладесенько-рівнесенько?

Шоу Вар'яти 3 сезон показує свою версію ідеального весілля! Виявляється, потрібно всього лише правильно розсадити гостей. Дядю Вітю зі слабким сечовим міхуром - ближче до виходу, багатого гостя з Америки - ближче до молодих. Ці та багато інших нюансів зі сміхом розповідають артисти шоу Вар'яти 3 сезон.

Як відрізнити наречену від її сестри-близнюка? Чи можна садити «правосека» і «москаля» за один стіл? Не пропустіть мініатюру проекту Вар'яти 2018 про підготовку до великого торжества!

Володимир Жогло виконав кілька цікавих пісень. Музичний репертуар шоу Вар'яти 13.11.2018:

• Пісня про дівчат, які шукають собі багатого чоловіка за кордоном

• Пісня про головний біль і дивних таблетках

• І, звичайно ж, сповідь Володимира Жогло про відвідування спортзалу

Що робити, якщо дружина поїхала відпочивати і залишила вас одного на господарстві? Монолог Владзьо присвячений саме такому випадку. Хлопці зовсім не такі вже безпорадні в побуті - гуморист Вар'яти 2018 довів це за допомогою сміху.

У що перетворюється пральна машинка, поки жінки немає вдома? Як будь-яка їжа стає закускою? Прості рецепти для холостяків і рекомендації по виживанню - в шоу Вар'яти 3 сезон 3 випуск від 13.11.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Вар'яти 3 сезон 2 випуск