Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як пережити кризу середнього віку і пологи дружини?
<p style="text-align: justify;">Чому Сергій Притула завжди їздить у спальних вагонах? Як пережити кризу середнього віку? Чи можна стати хорошим батьком по книзі? У гумористів на все є прийнятні відповіді.</p><p style="text-align: justify;"><strong>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/3-sezon">«Вар'яти» 3 сезон</a> 1 випуск від 30.10.2018 вас чекає безліч жартів і сценок, смішні монологи і життєві історії.</strong></p><p style="text-align: justify;">Улюблені актори поділилися кумедними випадками зі свого життя. Сергій Притула розповів про те, чому він завжди їздить тільки в спальних вагонах. Ведучий відкрив своїм шанувальникам невелику особисту таємницю, а також розповів про те, як давав інтерв'ю про український шоу-бізнес прямо у вагоні поїзда. Не пропустіть подробиці про життя улюблених гумористів у шоу «Вар'яти» 2019 випуск 1!</p><p style="text-align: justify;">Притула і Владзьо завжди сперечаються перед концертами. Якщо Володимир розповість свої жарти смішніше, ніж Сергій, він зможе жити у його номері протягом цілого туру. Якщо Притула сподобається глядачам більше, тоді Владзьо чекає страшна кара... Яке - дізнайтеся в шоу «Вар'яти» 09.07.2019.</p><p style="text-align: justify;">Гумористи підготували для вас безліч кумедних історій. Ви почуєте про:</p><ul><li style="text-align: justify;">вічний конфлікт чоловіків і жінок;</li><li style="text-align: justify;">пророцтва з супермаркету;</li><li style="text-align: justify;">життя механіків на СТО після Нового року;</li><li style="text-align: justify;">знущання лікарів над Володимиром Жогло.</li></ul><p style="text-align: justify;"><strong>Гумористи розіграли кілька добре знайомих сцен із життя.</strong></p><p style="text-align: justify;">Чоловікам не дуже подобається чекати своїх дружин, поки ті чепуряться. Та й навіщо вся ця краса потрібна на... риболовлі? Поки чоловіки чекають своїх прекрасних половинок у салоні краси, вони обговорюють найактуальніші теми. Які - дивіться у гумористичній мініатюрі «Вар'яти» 3 сезон 1 випуск.</p><p style="text-align: justify;"><strong>Навіть найсуворіші чоловіки губляться, коли справа доходить до пологів.</strong> У гумористичній сценці «Вар'яти» 2019 показали такого новоспеченого татуся, який тільки-тільки привіз дружину у пологовий будинок. Переляканий чоловік звернувся за допомогою до багатодітного батька, чия друга половинка чекає вже п'яту дитину. Не пропустіть гумористичну сценку «Вар'яти» 3 сезон про безпорадних чоловіків у пологовому будинку!</p><p style="text-align: justify;">У шоу «Вар'яти» 2019 подружжя перевіряють свої почуття на міцність, Сергій Притула дізнається про сумну долю 40-річних одиноких жінок і цілує Владзьо в прямому ефірі. Дивіться шоу «Вар'яти» 3 сезон 1 випуск від 09.07.2019 на сайті Teleportal.ua – гарний настрій вам забезпечено!</p>

Як пережити кризу середнього віку і пологи дружини?

Всі випуски | Сезон 3

Як пережити кризу середнього віку і пологи дружини?

Чому Сергій Притула завжди їздить у спальних вагонах? Як пережити кризу середнього віку? Чи можна стати хорошим батьком по книзі? У гумористів на все є прийнятні відповіді.

У шоу «Вар'яти» 3 сезон 1 випуск від 30.10.2018 вас чекає безліч жартів і сценок, смішні монологи і життєві історії.

Улюблені актори поділилися кумедними випадками зі свого життя. Сергій Притула розповів про те, чому він завжди їздить тільки в спальних вагонах. Ведучий відкрив своїм шанувальникам невелику особисту таємницю, а також розповів про те, як давав інтерв'ю про український шоу-бізнес прямо у вагоні поїзда. Не пропустіть подробиці про життя улюблених гумористів у шоу «Вар'яти» 2019 випуск 1!

Притула і Владзьо завжди сперечаються перед концертами. Якщо Володимир розповість свої жарти смішніше, ніж Сергій, він зможе жити у його номері протягом цілого туру. Якщо Притула сподобається глядачам більше, тоді Владзьо чекає страшна кара... Яке - дізнайтеся в шоу «Вар'яти» 09.07.2019.

Гумористи підготували для вас безліч кумедних історій. Ви почуєте про:

  • вічний конфлікт чоловіків і жінок;
  • пророцтва з супермаркету;
  • життя механіків на СТО після Нового року;
  • знущання лікарів над Володимиром Жогло.

Гумористи розіграли кілька добре знайомих сцен із життя.

Чоловікам не дуже подобається чекати своїх дружин, поки ті чепуряться. Та й навіщо вся ця краса потрібна на... риболовлі? Поки чоловіки чекають своїх прекрасних половинок у салоні краси, вони обговорюють найактуальніші теми. Які - дивіться у гумористичній мініатюрі «Вар'яти» 3 сезон 1 випуск.

Навіть найсуворіші чоловіки губляться, коли справа доходить до пологів. У гумористичній сценці «Вар'яти» 2019 показали такого новоспеченого татуся, який тільки-тільки привіз дружину у пологовий будинок. Переляканий чоловік звернувся за допомогою до багатодітного батька, чия друга половинка чекає вже п'яту дитину. Не пропустіть гумористичну сценку «Вар'яти» 3 сезон про безпорадних чоловіків у пологовому будинку!

У шоу «Вар'яти» 2019 подружжя перевіряють свої почуття на міцність, Сергій Притула дізнається про сумну долю 40-річних одиноких жінок і цілує Владзьо в прямому ефірі. Дивіться шоу «Вар'яти» 3 сезон 1 випуск від 09.07.2019 на сайті Teleportal.ua – гарний настрій вам забезпечено!