Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ні голосу, ні слуху, ні мізків: як потрапити в шоу-бізнес?
<p><strong>Як потрапити в шоу-бізнес, якщо немає ні голосу, ні слуху, ні мізків?</strong> Що робити, якщо вам дістався ідеальний чоловік, з яким не можна навіть посваритися? Гумористи шоу Вар'яти 2018 готові придумати вихід із будь-якої ситуації!</p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/3-sezon">«Вар'яти» 3 сезон</a> 6 випуск від 18.07.2019 Сергій Притула поділився деталями життя медійної особи. Багато людей думають, що працювати на телебаченні – це суцільне свято, шанувальники, гроші і розваги. У шоу «Вар'яти» 3 сезон Притула розвінчує ці міфи! Чому його завжди добре обслуговують в ресторанах? Які ганебні фото ведучого гуляють по інтернету? Медійна впізнаність допомогає у житті, або ж заважає? Дізнайтеся в шоу «Вар'яти» 18.07.2019 з перших вуст – ведучий відкрив всі секрети сам!</p><p>А також Сергій Притула дав кілька порад підростаючому поколінню, яке може захотіти працювати в шоу-бізнесі. Як пройти будь-який кастинг на будь-яку передачу? Тільки у «Вар'яти» 2019 випуск 6 – поради особисто від ведучого.</p><p><strong>Гумористи шоу «Вар'яти» 3 сезон підготували чергову порцію кумедних мініатюр.</strong></p><p>Вчителька запитала маленького Володечку, як він провів канікули в Туреччині. Хлопчик не дуже хотів розповідати, але викладачка пообіцяла поставити йому гарну оцінку. Все, що відбувається в Туреччині – залишається в Туреччині... Але заради заповітної цифри «12» дитина готова здати батька з потрохами. Дивіться скетч шоу «Вар'яти» 2019 випуск 6 про відпочинок з дітьми.</p><p><strong>Жінки знають одну неписану істину: якщо справи занадто довго йдуть добре, значить, тут є якийсь підступ.</strong> Вони починають себе накручувати і займаються цим, поки не почнуться справжні проблеми.</p><p>Гумористи шоу «Вар'яти» 2019 представили до уваги глядачів сцену, яка обіграла майже нереальну ситуацію: жінці дістався ідеальний чоловік. Що робити, якщо чоловік і зарплату додому приніс, і квіти, і навіть зізнався в коханні просто так? Не п'є, не чіпляється, немає жодного приводу посваритися! Невже щасливиці дістався той самий, один на мільйон, ідеальний чоловік? Або ж тут все-таки криється якийсь підступ? Дивіться у шоу «Вар'яти» 3 сезон 6 випуск від 18.07.2019 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/3-sezon/vypusk-5">«Вар'яти» 3 сезон 5 випуск.</a></p><p data-f-id="pbf" style="text-align: center; font-size: 14px; margin-top: 30px; opacity: 0.65; font-family: sans-serif;">Powered by <a href="https://www.froala.com/wysiwyg-editor?pb=1" title="Froala Editor">Froala Editor</a></p>

Ні голосу, ні слуху, ні мізків: як потрапити в шоу-бізнес?

Всі випуски | Сезон 3

Ні голосу, ні слуху, ні мізків: як потрапити в шоу-бізнес?

Як потрапити в шоу-бізнес, якщо немає ні голосу, ні слуху, ні мізків? Що робити, якщо вам дістався ідеальний чоловік, з яким не можна навіть посваритися? Гумористи шоу Вар'яти 2018 готові придумати вихід із будь-якої ситуації!

У шоу «Вар'яти» 3 сезон 6 випуск від 18.07.2019 Сергій Притула поділився деталями життя медійної особи. Багато людей думають, що працювати на телебаченні – це суцільне свято, шанувальники, гроші і розваги. У шоу «Вар'яти» 3 сезон Притула розвінчує ці міфи! Чому його завжди добре обслуговують в ресторанах? Які ганебні фото ведучого гуляють по інтернету? Медійна впізнаність допомогає у житті, або ж заважає? Дізнайтеся в шоу «Вар'яти» 18.07.2019 з перших вуст – ведучий відкрив всі секрети сам!

А також Сергій Притула дав кілька порад підростаючому поколінню, яке може захотіти працювати в шоу-бізнесі. Як пройти будь-який кастинг на будь-яку передачу? Тільки у «Вар'яти» 2019 випуск 6 – поради особисто від ведучого.

Гумористи шоу «Вар'яти» 3 сезон підготували чергову порцію кумедних мініатюр.

Вчителька запитала маленького Володечку, як він провів канікули в Туреччині. Хлопчик не дуже хотів розповідати, але викладачка пообіцяла поставити йому гарну оцінку. Все, що відбувається в Туреччині – залишається в Туреччині... Але заради заповітної цифри «12» дитина готова здати батька з потрохами. Дивіться скетч шоу «Вар'яти» 2019 випуск 6 про відпочинок з дітьми.

Жінки знають одну неписану істину: якщо справи занадто довго йдуть добре, значить, тут є якийсь підступ. Вони починають себе накручувати і займаються цим, поки не почнуться справжні проблеми.

Гумористи шоу «Вар'яти» 2019 представили до уваги глядачів сцену, яка обіграла майже нереальну ситуацію: жінці дістався ідеальний чоловік. Що робити, якщо чоловік і зарплату додому приніс, і квіти, і навіть зізнався в коханні просто так? Не п'є, не чіпляється, немає жодного приводу посваритися! Невже щасливиці дістався той самий, один на мільйон, ідеальний чоловік? Або ж тут все-таки криється якийсь підступ? Дивіться у шоу «Вар'яти» 3 сезон 6 випуск від 18.07.2019 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Вар'яти» 3 сезон 5 випуск.

Powered by Froala Editor