Video: Ні голосу, ні слуху, ні мізків: як потрапити в шоу-бізнес?
<p><strong>Як потрапити в шоу-бізнес, якщо немає ні голосу, ні слуху, ні мізків? Що робити, якщо вам дістався ідеальний чоловік, з яким не можна навіть посваритися? Гумористи шоу Вар'яти 2018 готові придумати вихід із будь-якої ситуації!</strong></p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/3-sezon" target="_blank">Вар'яти 3 сезон</a> 6 випуск від 04.12.2018 Сергій Притула поділився деталями життя медійної особистості. Багато людей думають, що працювати на телебаченні - це суцільне свято, шанувальники, гроші і розваги. У шоу Вар'яти 3 сезон Притула розвінчує ці міфи! Чому його завжди добре обслуговують в ресторанах? Які ганебні фото ведучого гуляють по інтернету? Медійна впізнаність допомогає у житті, або ж заважає? Дізнайтеся в шоу Вар'яти 04.12.2018 з перших вуст – ведучий відкрив всі секрети сам!</p><p>А також Сергій Притула дав кілька порад підростаючому поколінню, яке може захотіти працювати в шоу-бізнесі. Як пройти будь-який кастинг на будь-яку передачу? Тільки у Вар'яти 2018 випуск 6 - поради особисто від ведучого.</p><p>Гумористи шоу Вар'яти 3 сезон підготували чергову порцію кумедних мініатюр.</p><p>Вчителька запитала маленького Володечку, як він провів канікули в Туреччині. Хлопчик не дуже хотів розповідати, але викладачка пообіцяла поставити йому гарну оцінку. Все, що відбувається в Туреччині - залишається в Туреччині ... Але заради заповітної цифри «12» дитина готова здати батька з потрохами. Дивіться скетч шоу Вар'яти 2018 випуск 6 про відпочинок з дітьми.</p><p>Жінки знають одну неписану істину: якщо справи занадто довго йдуть добре, значить, тут є якийсь підступ. Вони починають себе накручувати і займаються цим, поки не почнуться справжні проблеми.</p><p>Гумористи шоу Вар'яти 2018 представили до уваги глядачів сцену, яка обіграла майже нереальну ситуацію: жінці дістався ідеальний чоловік. Що робити, якщо чоловік і зарплату додому приніс, і квіти, і навіть зізнався в коханні просто так? Не п'є, не чіпляється, немає жодного приводу посваритися! Невже щасливиці дістався той самий, один на мільйон, ідеальний чоловік? Або ж тут все-таки криється якийсь підступ? Дивіться у шоу Вар'яти 3 сезон 6 випуск від 04.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/3-sezon/vipusk-5" target="_blank">Вар'яти 3 сезон 5 випуск</a></p>

Ні голосу, ні слуху, ні мізків: як потрапити в шоу-бізнес?

Ні голосу, ні слуху, ні мізків: як потрапити в шоу-бізнес?

Як потрапити в шоу-бізнес, якщо немає ні голосу, ні слуху, ні мізків? Що робити, якщо вам дістався ідеальний чоловік, з яким не можна навіть посваритися? Гумористи шоу Вар'яти 2018 готові придумати вихід із будь-якої ситуації!

У шоу Вар'яти 3 сезон 6 випуск від 04.12.2018 Сергій Притула поділився деталями життя медійної особистості. Багато людей думають, що працювати на телебаченні - це суцільне свято, шанувальники, гроші і розваги. У шоу Вар'яти 3 сезон Притула розвінчує ці міфи! Чому його завжди добре обслуговують в ресторанах? Які ганебні фото ведучого гуляють по інтернету? Медійна впізнаність допомогає у житті, або ж заважає? Дізнайтеся в шоу Вар'яти 04.12.2018 з перших вуст – ведучий відкрив всі секрети сам!

А також Сергій Притула дав кілька порад підростаючому поколінню, яке може захотіти працювати в шоу-бізнесі. Як пройти будь-який кастинг на будь-яку передачу? Тільки у Вар'яти 2018 випуск 6 - поради особисто від ведучого.

Гумористи шоу Вар'яти 3 сезон підготували чергову порцію кумедних мініатюр.

Вчителька запитала маленького Володечку, як він провів канікули в Туреччині. Хлопчик не дуже хотів розповідати, але викладачка пообіцяла поставити йому гарну оцінку. Все, що відбувається в Туреччині - залишається в Туреччині ... Але заради заповітної цифри «12» дитина готова здати батька з потрохами. Дивіться скетч шоу Вар'яти 2018 випуск 6 про відпочинок з дітьми.

Жінки знають одну неписану істину: якщо справи занадто довго йдуть добре, значить, тут є якийсь підступ. Вони починають себе накручувати і займаються цим, поки не почнуться справжні проблеми.

Гумористи шоу Вар'яти 2018 представили до уваги глядачів сцену, яка обіграла майже нереальну ситуацію: жінці дістався ідеальний чоловік. Що робити, якщо чоловік і зарплату додому приніс, і квіти, і навіть зізнався в коханні просто так? Не п'є, не чіпляється, немає жодного приводу посваритися! Невже щасливиці дістався той самий, один на мільйон, ідеальний чоловік? Або ж тут все-таки криється якийсь підступ? Дивіться у шоу Вар'яти 3 сезон 6 випуск від 04.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Вар'яти 3 сезон 5 випуск