Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Шерлок Холмс і доктор Ватсон на українському весіллі
<p>Якщо в сімейному житті немає ладу, ви залишилися без грошей в Ірландії, а на весіллі подарували порожній конверт – не сумуйте! «Вар'яти» тут же придумають про вас жарт.</p> <p><strong>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/3-sezon">«Вар'яти» 3 сезон</a> 7 випуск від 23.07.2019 підсипали трохи сюрреалізму в сіру кашу буднів.</strong></p> <p>Гумористи підготували кілька мініатюр на тему:</p> <ul> <li>Онук повів дідуся до стрип-клубу.</li> <li>Проблема сусіда з перфоратором.</li> <li>Рольові ігри в подружньому житті: за і проти.</li> <li>Випадок на дитячому майданчику.</li> </ul> <p>Актори шоу «Вар'яти» 3 сезон завжди знайдуть, над чим посміятися, чи то сварки матусь, чи пенсіонерів, чи випадок на відпочинку.</p> <p><strong>Ви знали, що жінки після 30 починають святкувати день народження трохи по-іншому? Що робити, якщо хочеться заміж, сорок котів і померти одночасно?</strong></p> <p>Дивіться гумористичний скетч шоу «Вар'яти» 2019 про трагедію жінки, якій тільки-но виповнилося 30! Вона святкує, але зі сльозами на очах і сумними піснями Олега Винника. Така жінка ховає молодість і готується до переходу у стрункі ряди «молодих вовчиць». І ніякі подруги не в силах її переконати... Дивіться шоу «Вар'яти» 23.07.2019 – можливо, впізнаєте тут деяких своїх подруг!</p> <p><strong>У ще одному скетчі Вар'яти обіграли дуже незвичайну ситуацію: що буде, якщо Шерлок Холмс спробує розслідувати злочин на звичайному українському весіллі?</strong></p> <p>Метод дедукції, як зазвичай, не підвів великого сищика. Він легко здогадався, чому весілля було по зальоту, що засмутило дружку, і хто був серед запрошених музикантів. Як він про це дізнався? Дивіться забавну мініатюру шоу «Вар'яти» 2018!</p> <p>Як завжди, Володимир Жогло виконав кілька гумористичних пісень про:</p> <p>• перший інтимний досвід;</p> <p>• несподівані наслідки українських традицій.</p> <p>І багато іншого!</p> <p><strong>Зараз дуже модно вести здоровий спосіб життя. Люди повально побігли в спортзали, почали відмовлятися від глютену, молочних продуктів та іншої звичної їжі.</strong></p> <p>Король монологів з Тернополя Владзьо спеціально для шоу «Вар'яти» 2019 підготував іронічну промову про ЗСЖ. Як хворіли раніше, і як хворіють зараз? Що замінювало людям фітнес-клуби і салони краси якихось десять-двадцять років тому? Не пропустіть новий монолог Владзьо в шоу «Вар'яти» 3 сезон 7 випуск від 23.07.2019 на сайті Teleportal.ua!</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/3-sezon/vypusk-6">«Вар'яти» 3 сезон 6 випуск.</a></p>

Шерлок Холмс і доктор Ватсон на українському весіллі

Всі випуски | Сезон 3

Шерлок Холмс і доктор Ватсон на українському весіллі

Якщо в сімейному житті немає ладу, ви залишилися без грошей в Ірландії, а на весіллі подарували порожній конверт – не сумуйте! «Вар'яти» тут же придумають про вас жарт.

У шоу «Вар'яти» 3 сезон 7 випуск від 23.07.2019 підсипали трохи сюрреалізму в сіру кашу буднів.

Гумористи підготували кілька мініатюр на тему:

  • Онук повів дідуся до стрип-клубу.
  • Проблема сусіда з перфоратором.
  • Рольові ігри в подружньому житті: за і проти.
  • Випадок на дитячому майданчику.

Актори шоу «Вар'яти» 3 сезон завжди знайдуть, над чим посміятися, чи то сварки матусь, чи пенсіонерів, чи випадок на відпочинку.

Ви знали, що жінки після 30 починають святкувати день народження трохи по-іншому? Що робити, якщо хочеться заміж, сорок котів і померти одночасно?

Дивіться гумористичний скетч шоу «Вар'яти» 2019 про трагедію жінки, якій тільки-но виповнилося 30! Вона святкує, але зі сльозами на очах і сумними піснями Олега Винника. Така жінка ховає молодість і готується до переходу у стрункі ряди «молодих вовчиць». І ніякі подруги не в силах її переконати... Дивіться шоу «Вар'яти» 23.07.2019 – можливо, впізнаєте тут деяких своїх подруг!

У ще одному скетчі Вар'яти обіграли дуже незвичайну ситуацію: що буде, якщо Шерлок Холмс спробує розслідувати злочин на звичайному українському весіллі?

Метод дедукції, як зазвичай, не підвів великого сищика. Він легко здогадався, чому весілля було по зальоту, що засмутило дружку, і хто був серед запрошених музикантів. Як він про це дізнався? Дивіться забавну мініатюру шоу «Вар'яти» 2018!

Як завжди, Володимир Жогло виконав кілька гумористичних пісень про:

• перший інтимний досвід;

• несподівані наслідки українських традицій.

І багато іншого!

Зараз дуже модно вести здоровий спосіб життя. Люди повально побігли в спортзали, почали відмовлятися від глютену, молочних продуктів та іншої звичної їжі.

Король монологів з Тернополя Владзьо спеціально для шоу «Вар'яти» 2019 підготував іронічну промову про ЗСЖ. Як хворіли раніше, і як хворіють зараз? Що замінювало людям фітнес-клуби і салони краси якихось десять-двадцять років тому? Не пропустіть новий монолог Владзьо в шоу «Вар'яти» 3 сезон 7 випуск від 23.07.2019 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Вар'яти» 3 сезон 6 випуск.