Video: Шерлок Холмс і доктор Ватсон на українському весіллі
<p>Якщо в сімейному житті не все ладиться, ви залишилися без грошей в Ірландії, а на весіллі подарували порожній конверт - не сумуйте! Вар'яти тут же придумають про вас жарт.</p><p><strong>У шоу </strong><a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/3-sezon" target="_blank"><strong>Вар'яти 3 сезон</strong></a><strong> 7 випуск від 11.12.2018 підсипали трохи сюрреалізму в сіру кашу буднів.</strong></p><p>Гумористи підготували кілька мініатюр на тему:</p><p>• Онук повів дідуся до стрип-клубу</p><p>• Проблема сусіда з перфоратором</p><p>• Рольові ігри в подружньому житті: за і проти</p><p>• Випадок на дитячому майданчику</p><p>І багато іншого! Актори шоу Вар'яти 3 сезон завжди знайдуть, над чим посміятися, чи то сварки матусь, пенсіонерів або випадок на відпочинку.</p><p>У шоу Вар'яти 2018 випуск 7 гумористи представили нові костюмовані сценки.</p><p><strong>Ви знали, що жінки після 30 починають святкувати день народження трохи по-іншому? Що робити, якщо хочеться заміж, сорок котів і померти одночасно?</strong></p><p>Дивіться гумористичний скетч шоу Вар'яти 2018 про трагедію жінки, якій тільки-но виповнилося 30! Вона святкує, але зі сльозами на очах і сумними піснями Олега Винника. Така жінка ховає молодість і готується до переходу у стрункі ряди «молодих вовчиць». І ніякі подруги не в силах її переконати... Дивіться шоу Вар'яти 11.12.2018 - можливо, впізнаєте тут деяких своїх подруг!</p><p><strong>У ще одному скетчі Вар'яти обіграли дуже незвичайну ситуацію: що буде, якщо Шерлок Холмс спробує розслідувати злочин на звичайному українському весіллі?</strong></p><p>Метод дедукції, як зазвичай, не підвів великого сищика. Він легко здогадався, чому весілля було по зальоту, що засмутило дружку, і хто був серед запрошених музикантів. Як він про це дізнався? Дивіться забавну мініатюру шоу Вар'яти 2018!</p><p>Як завжди, Володимир Жогло виконав кілька гумористичних пісень про:</p><p>• Перший інтимний досвід</p><p>• Несподівані наслідки українських традицій</p><p>І багато іншого!</p><p>Зараз дуже модно вести здоровий спосіб життя. Люди повально побігли в спортзали, почали відмовлятися від глютену, молочних продуктів та іншої звичної їжі.</p><p>Король монологів з Тернополя Владзьо спеціально для шоу Вар'яти 2018 підготував іронічну мову про ЗСЖ. Як хворіли раніше, і як хворіють зараз? Що замінювало людям фітнес-клуби і салони краси якихось десять-двадцять років тому? Не пропустіть новий монолог Владзьо в шоу Вар'яти 3 сезон 7 випуск від 11.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/3-sezon/vypusk-6" target="_blank">Вар'яти 3 сезон 6 випуск</a></p>

Шерлок Холмс і доктор Ватсон на українському весіллі

Шерлок Холмс і доктор Ватсон на українському весіллі

Якщо в сімейному житті не все ладиться, ви залишилися без грошей в Ірландії, а на весіллі подарували порожній конверт - не сумуйте! Вар'яти тут же придумають про вас жарт.

У шоу Вар'яти 3 сезон 7 випуск від 11.12.2018 підсипали трохи сюрреалізму в сіру кашу буднів.

Гумористи підготували кілька мініатюр на тему:

• Онук повів дідуся до стрип-клубу

• Проблема сусіда з перфоратором

• Рольові ігри в подружньому житті: за і проти

• Випадок на дитячому майданчику

І багато іншого! Актори шоу Вар'яти 3 сезон завжди знайдуть, над чим посміятися, чи то сварки матусь, пенсіонерів або випадок на відпочинку.

У шоу Вар'яти 2018 випуск 7 гумористи представили нові костюмовані сценки.

Ви знали, що жінки після 30 починають святкувати день народження трохи по-іншому? Що робити, якщо хочеться заміж, сорок котів і померти одночасно?

Дивіться гумористичний скетч шоу Вар'яти 2018 про трагедію жінки, якій тільки-но виповнилося 30! Вона святкує, але зі сльозами на очах і сумними піснями Олега Винника. Така жінка ховає молодість і готується до переходу у стрункі ряди «молодих вовчиць». І ніякі подруги не в силах її переконати... Дивіться шоу Вар'яти 11.12.2018 - можливо, впізнаєте тут деяких своїх подруг!

У ще одному скетчі Вар'яти обіграли дуже незвичайну ситуацію: що буде, якщо Шерлок Холмс спробує розслідувати злочин на звичайному українському весіллі?

Метод дедукції, як зазвичай, не підвів великого сищика. Він легко здогадався, чому весілля було по зальоту, що засмутило дружку, і хто був серед запрошених музикантів. Як він про це дізнався? Дивіться забавну мініатюру шоу Вар'яти 2018!

Як завжди, Володимир Жогло виконав кілька гумористичних пісень про:

• Перший інтимний досвід

• Несподівані наслідки українських традицій

І багато іншого!

Зараз дуже модно вести здоровий спосіб життя. Люди повально побігли в спортзали, почали відмовлятися від глютену, молочних продуктів та іншої звичної їжі.

Король монологів з Тернополя Владзьо спеціально для шоу Вар'яти 2018 підготував іронічну мову про ЗСЖ. Як хворіли раніше, і як хворіють зараз? Що замінювало людям фітнес-клуби і салони краси якихось десять-двадцять років тому? Не пропустіть новий монолог Владзьо в шоу Вар'яти 3 сезон 7 випуск від 11.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Вар'яти 3 сезон 6 випуск