Video: "Те саме" питання в подружній спальні і особливості відпочинку в Одесі
<p><strong>Де живе святий Миколай? Чому Снігуронька ходить без шапки? Вар'яти вже підготувалися до свят!</strong></p><p>Гумористи <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/3-sezon" target="_blank">Вар'яти 3 сезон</a> 8 випуск від 18.12.2018 вийшли на сцену в чудовому святковому настрої, щоб поділитися ним з глядачами. Вмикайте шоу Вар'яти 2018 на сайті Teleportal.ua і отримаєте порцію позитиву!</p><p>Дует Вар'яти підготував кілька швидких скетчів на різні теми:</p><p>• Чоловік трохи запізнився в пологовий будинок</p><p>• Хлопець і дівчина грають в «Крокодила»</p><p>• Зворушливий похорон хом'ячка</p><p>Як завжди, гумористи шоу Вар'яти 3 сезон розіграли кілька кумедних мініатюр.</p><p>Що робити, якщо чоловік отримав тільки одну путівку на море?</p><p>Дружина заборонила своєму благовірному пити з чоловіками і знайомитися з іншими жінками. З ким же тоді накажете пити? І чому з мужиками теж знайомитися не можна? Дивіться гумористичну мініатюру шоу Вар'яти 2018 про те, які суворі правила придумала дружина для чоловіка, який їде відпочивати без неї.</p><p><strong>Відпочинок в місті-герої Одесі за рівнем дорожнечі може позмагатися з непоганим готелем в Туреччині. А в високий сезон там ціни задирають так, що...</strong></p><p>У шоу Вар'яти 18.12.2018 згадали славні літні дні і показали гумористичний скетч про відпочинок в Одесі. Скільки коштує відпочити в маленькому готелі з гучною назвою «Олімп»? Що таке «200 метрів від моря» в розумінні власника? Не пропустіть мініатюру про знайому кожному ситуацію в шоу Вар'яти 2018 випуск 8!</p><p><strong>У якийсь момент будь-яка дружина задає чоловікові те саме питання...</strong></p><p>Що робити, якщо дружина розбудила вас серед ночі з питанням «а ти мене любиш»? Дивіться варіант відповіді гумористів шоу Вар'яти 2018!</p><p>Жоден виступ Вар'яти не обходиться без музики. Послухайте пісні про:</p><p>• Особливості жіночої отрути</p><p>• Про тих, хто не може відпочивати влітку</p><p>• Героїнь парковки</p><p>Все це, як зазвичай, у виконанні чудового Володимира Жогло!</p><p>А в продовженні теми Владзьо вийшов на сцену з монологом про вплив музики на наше життя. Що станеться, якщо корові включити пісні Олега Винника? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться нову добірку гумору в шоу Вар'яти 3 сезон 8 випуск від 18.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/3-sezon/vypusk-7" target="_blank">Вар'яти 3 сезон 7 випуск</a></p>

"Те саме" питання в подружній спальні і особливості відпочинку в Одесі

"Те саме" питання в подружній спальні і особливості відпочинку в Одесі

Де живе святий Миколай? Чому Снігуронька ходить без шапки? Вар'яти вже підготувалися до свят!

Гумористи Вар'яти 3 сезон 8 випуск від 18.12.2018 вийшли на сцену в чудовому святковому настрої, щоб поділитися ним з глядачами. Вмикайте шоу Вар'яти 2018 на сайті Teleportal.ua і отримаєте порцію позитиву!

Дует Вар'яти підготував кілька швидких скетчів на різні теми:

• Чоловік трохи запізнився в пологовий будинок

• Хлопець і дівчина грають в «Крокодила»

• Зворушливий похорон хом'ячка

Як завжди, гумористи шоу Вар'яти 3 сезон розіграли кілька кумедних мініатюр.

Що робити, якщо чоловік отримав тільки одну путівку на море?

Дружина заборонила своєму благовірному пити з чоловіками і знайомитися з іншими жінками. З ким же тоді накажете пити? І чому з мужиками теж знайомитися не можна? Дивіться гумористичну мініатюру шоу Вар'яти 2018 про те, які суворі правила придумала дружина для чоловіка, який їде відпочивати без неї.

Відпочинок в місті-герої Одесі за рівнем дорожнечі може позмагатися з непоганим готелем в Туреччині. А в високий сезон там ціни задирають так, що...

У шоу Вар'яти 18.12.2018 згадали славні літні дні і показали гумористичний скетч про відпочинок в Одесі. Скільки коштує відпочити в маленькому готелі з гучною назвою «Олімп»? Що таке «200 метрів від моря» в розумінні власника? Не пропустіть мініатюру про знайому кожному ситуацію в шоу Вар'яти 2018 випуск 8!

У якийсь момент будь-яка дружина задає чоловікові те саме питання...

Що робити, якщо дружина розбудила вас серед ночі з питанням «а ти мене любиш»? Дивіться варіант відповіді гумористів шоу Вар'яти 2018!

Жоден виступ Вар'яти не обходиться без музики. Послухайте пісні про:

• Особливості жіночої отрути

• Про тих, хто не може відпочивати влітку

• Героїнь парковки

Все це, як зазвичай, у виконанні чудового Володимира Жогло!

А в продовженні теми Владзьо вийшов на сцену з монологом про вплив музики на наше життя. Що станеться, якщо корові включити пісні Олега Винника? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться нову добірку гумору в шоу Вар'яти 3 сезон 8 випуск від 18.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Вар'яти 3 сезон 7 випуск