Video: Новий рік: скандали, інтриги... ліфт
<p>Вар'яти 2018 вже готові до Нового року, а ви? Вони навіть вирішили поставити рекорд і встановити найбільшу в Україні ялинку!</p> <p><strong>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/3-sezon">Вар'яти 3 сезон</a> 9 випуск від 25.12.2018 панує атмосфера свята! У хорошому сенсі цього слова - без скандалів, суєти і фінансових втрат. Відчуйте наближення Нового року разом з шоу Вар'яти 25.12.2018 - до дня Х залишилися лічені дні!</strong></p> <p>У передсвятковому випуску юристи шоу Вар'яти 2018 підготували тематичні номери про знайомі нам всім ситуації.</p> <p>Коли чоловік і дружина збираються на свято ... Можна не продовжувати - цю історію знають всі. Спочатку він довго чекає, коли ж його найдорожча дружина одягнеться. Потім їй не подобається, як виглядає він. А далі слідує старий-добрий сімейний скандал із розбірками. Чим дружині не догодив старий светр чоловіка? Чому у неї - дві шафи одягу, і все одно нічого надіти? Дивіться гумористичну мініатюру про те, як подружжя збирається на весілля сина в шоу Вар'яти 2018 випуск 9!</p> <p>У ще одній сцені Вар'яти 2018 обіграли страшну ситуацію: що робити, якщо на Новий рік застряг в ліфті... із власною дружиною? Дивіться в шоу Вар'яти 25.12.2018, як влаштувати собі свято в будь-якому місці!</p> <p>І, звичайно ж, в цьому випуску було багато міркувань на тему свят і підготовки до них. Як чоловік і дружина вибирають ялинку? Як викрутитися, якщо не підготував подарунок вчасно? Ведучий шоу Вар'яти 3 сезон Сергій Притула поділився особистим досвідом. Не пропустіть історії про те, як він забув подарувати подарунок дружині, а ще - як вони разом ходили в стрип-клуб. Дивіться шоу Вар'яти 3 сезон 9 випуск!</p> <p>І, звичайно ж, вас чекають маленькі смішні замальовки на найрізноманітніші теми:</p> <p>• Що може змусити жінку пірнути в крижану ополонку?</p> <p>• Що робити, якщо мама коханої дівчини - вчителька української мови?</p> <p>• Як курять кальян в селі?</p> <p>Дивіться це і багато іншого в шоу Вар'яти 3 сезон 9 випуск від 25.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/3-sezon/vypusk-8">Вар'яти 3 сезон 8 випуск</a></p>

Новий рік: скандали, інтриги... ліфт

Новий рік: скандали, інтриги... ліфт

Вар'яти 2018 вже готові до Нового року, а ви? Вони навіть вирішили поставити рекорд і встановити найбільшу в Україні ялинку!

У шоу Вар'яти 3 сезон 9 випуск від 25.12.2018 панує атмосфера свята! У хорошому сенсі цього слова - без скандалів, суєти і фінансових втрат. Відчуйте наближення Нового року разом з шоу Вар'яти 25.12.2018 - до дня Х залишилися лічені дні!

У передсвятковому випуску юристи шоу Вар'яти 2018 підготували тематичні номери про знайомі нам всім ситуації.

Коли чоловік і дружина збираються на свято ... Можна не продовжувати - цю історію знають всі. Спочатку він довго чекає, коли ж його найдорожча дружина одягнеться. Потім їй не подобається, як виглядає він. А далі слідує старий-добрий сімейний скандал із розбірками. Чим дружині не догодив старий светр чоловіка? Чому у неї - дві шафи одягу, і все одно нічого надіти? Дивіться гумористичну мініатюру про те, як подружжя збирається на весілля сина в шоу Вар'яти 2018 випуск 9!

У ще одній сцені Вар'яти 2018 обіграли страшну ситуацію: що робити, якщо на Новий рік застряг в ліфті... із власною дружиною? Дивіться в шоу Вар'яти 25.12.2018, як влаштувати собі свято в будь-якому місці!

І, звичайно ж, в цьому випуску було багато міркувань на тему свят і підготовки до них. Як чоловік і дружина вибирають ялинку? Як викрутитися, якщо не підготував подарунок вчасно? Ведучий шоу Вар'яти 3 сезон Сергій Притула поділився особистим досвідом. Не пропустіть історії про те, як він забув подарувати подарунок дружині, а ще - як вони разом ходили в стрип-клуб. Дивіться шоу Вар'яти 3 сезон 9 випуск!

І, звичайно ж, вас чекають маленькі смішні замальовки на найрізноманітніші теми:

• Що може змусити жінку пірнути в крижану ополонку?

• Що робити, якщо мама коханої дівчини - вчителька української мови?

• Як курять кальян в селі?

Дивіться це і багато іншого в шоу Вар'яти 3 сезон 9 випуск від 25.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Вар'яти 3 сезон 8 випуск