Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Новий рік: скандали, інтриги... ліфт
<p style="text-align: justify;">Вар'яти вже готові до Нового року, а ви? Вони навіть вирішили поставити рекорд і встановити найбільшу в Україні ялинку!</p> <p style="text-align: justify;">У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/3-sezon">«Вар'яти» 3 сезон</a> 9 випуск від 25.07.2019 панує атмосфера свята! У хорошому сенсі цього слова – без скандалів, суєти і фінансових втрат. Відчуйте наближення Нового року – до дня Х залишилися лічені дні!</p> <p style="text-align: justify;">У передсвятковому випуску гумористи шоу «Вар'яти» 2019 підготували тематичні номери про знайомі нам всім ситуації.</p> <p style="text-align: justify;"><strong><span style="text-align: justify;">Коли чоловік і дружина збираються на свято...</span></strong></p> <p style="text-align: justify;">Можна не продовжувати – цю історію знають всі. Спочатку він довго чекає, коли ж його кохана дружина одягнеться. Потім їй не подобається, як виглядає він. А далі слідує старий-добрий сімейний скандал з розбірками. Чим дружині не догодив старий светр чоловіка? Чому у неї – дві шафи одягу, і все одно нічого надіти? Дивіться гумористичну мініатюру про те, як подружжя збирається на весілля сина в шоу «Вар'яти» 2019 випуск 9!</p> <p style="text-align: justify;">У ще одній сцені гумористи обіграли страшну ситуацію: що робити, якщо на Новий рік застряг у ліфті... з власною дружиною? Дивіться в шоу «Вар'яти» 25.07.2019, як влаштувати собі свято в будь-якому місці!</p> <p style="text-align: justify;"><strong><span style="text-align: justify;">У цьому випуску було багато міркувань на тему свят і підготовки до них.</span></strong></p> <p style="text-align: justify;">Як чоловік і дружина вибирають ялинку? Як викрутитися, якщо не підготував подарунок вчасно? Ведучий шоу «Вар'яти» Сергій Притула поділився особистим досвідом. Не пропустіть історії про те, як він забув подарувати подарунок дружині, а ще – як вони разом ходили до стрип-клубу. Дивіться шоу «Вар'яти» 3 сезон 9 випуск!</p> <p style="text-align: justify;">І, звичайно ж, вас чекають маленькі смішні замальовки на найрізноманітніші теми:</p> <ul> <li style="text-align: justify;">Що може змусити жінку пірнути в крижану ополонку?</li> <li style="text-align: justify;">Що робити, якщо мама коханої дівчини – вчителька української мови?</li> <li style="text-align: justify;">Як курять кальян в селі?</li> </ul> <p style="text-align: justify;">Дивіться це і багато іншого в шоу «Вар'яти» 3 сезон 9 випуск від 25.07.2019 на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/3-sezon/vypusk-8">«Вар'яти» 3 сезон 8 випуск.</a></p>

Новий рік: скандали, інтриги... ліфт

Всі випуски | Сезон 3

Новий рік: скандали, інтриги... ліфт

Вар'яти вже готові до Нового року, а ви? Вони навіть вирішили поставити рекорд і встановити найбільшу в Україні ялинку!

У шоу «Вар'яти» 3 сезон 9 випуск від 25.07.2019 панує атмосфера свята! У хорошому сенсі цього слова – без скандалів, суєти і фінансових втрат. Відчуйте наближення Нового року – до дня Х залишилися лічені дні!

У передсвятковому випуску гумористи шоу «Вар'яти» 2019 підготували тематичні номери про знайомі нам всім ситуації.

Коли чоловік і дружина збираються на свято...

Можна не продовжувати – цю історію знають всі. Спочатку він довго чекає, коли ж його кохана дружина одягнеться. Потім їй не подобається, як виглядає він. А далі слідує старий-добрий сімейний скандал з розбірками. Чим дружині не догодив старий светр чоловіка? Чому у неї – дві шафи одягу, і все одно нічого надіти? Дивіться гумористичну мініатюру про те, як подружжя збирається на весілля сина в шоу «Вар'яти» 2019 випуск 9!

У ще одній сцені гумористи обіграли страшну ситуацію: що робити, якщо на Новий рік застряг у ліфті... з власною дружиною? Дивіться в шоу «Вар'яти» 25.07.2019, як влаштувати собі свято в будь-якому місці!

У цьому випуску було багато міркувань на тему свят і підготовки до них.

Як чоловік і дружина вибирають ялинку? Як викрутитися, якщо не підготував подарунок вчасно? Ведучий шоу «Вар'яти» Сергій Притула поділився особистим досвідом. Не пропустіть історії про те, як він забув подарувати подарунок дружині, а ще – як вони разом ходили до стрип-клубу. Дивіться шоу «Вар'яти» 3 сезон 9 випуск!

І, звичайно ж, вас чекають маленькі смішні замальовки на найрізноманітніші теми:

  • Що може змусити жінку пірнути в крижану ополонку?
  • Що робити, якщо мама коханої дівчини – вчителька української мови?
  • Як курять кальян в селі?

Дивіться це і багато іншого в шоу «Вар'яти» 3 сезон 9 випуск від 25.07.2019 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Вар'яти» 3 сезон 8 випуск.