Video: Жінки в леопарді та новорічний корпоратив
<p>На сцені Вар'яти Шоу сезону 1 випуску 1 жарти команди Сергія Притули!</p><p>У що одягаються жінки, щоб виглядати гарніше - особливо пристрасні люблять надягати леопардові принти! А ось як це виглядає з боку - Притула розповість у своєму скетчі.</p><p>А також лайфхак про те, як знайомитися на пляжах: що з цього може вийти?</p><p>На сцені Вар'яти Шоу дует Володимир і Великий із замальовками про класичних персонажів з нашого життя, які всім так знайомі. Про відносини, даїшників та святах: як зберегти сім'ю і роботу після новорічного корпоративу?</p><p>А Володимир Жогло та Валентин Сергійчук представили, що було б, якби ревізор Ольга Фреймут прийшла з інспекцією до церкви!</p><p>Хто смішніше жартує - дивіться 1 випуск 1 сезону Вар'яти Шоу онлайн.</p>

Жінки в леопарді та новорічний корпоратив

Труднощі сімейних відносин: погляд коміків

Жінки в леопарді та новорічний корпоратив

На сцені Вар'яти Шоу сезону 1 випуску 1 жарти команди Сергія Притули!

У що одягаються жінки, щоб виглядати гарніше - особливо пристрасні люблять надягати леопардові принти! А ось як це виглядає з боку - Притула розповість у своєму скетчі.

А також лайфхак про те, як знайомитися на пляжах: що з цього може вийти?

На сцені Вар'яти Шоу дует Володимир і Великий із замальовками про класичних персонажів з нашого життя, які всім так знайомі. Про відносини, даїшників та святах: як зберегти сім'ю і роботу після новорічного корпоративу?

А Володимир Жогло та Валентин Сергійчук представили, що було б, якби ревізор Ольга Фреймут прийшла з інспекцією до церкви!

Хто смішніше жартує - дивіться 1 випуск 1 сезону Вар'яти Шоу онлайн.