Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Жінки в леопарді та новорічний корпоратив
<p>Як діють справжні світські левиці та чи можна пережити новорічний корпоратив без наслідків для кар'єри? Дивись в ефірі Вар'яти від 08.01.2019.</p><p> </p><p><strong>Юльга Фреймут перевіряє церкву на чистоту</strong></p><p>У шоу Вар'яти 1 сезон 1 випуск українські гумористи вирішили згадати першу ведучу проекту Ревізор Юльгу Фреймут. Глядачам вона запам'яталася за педантизм і скрупульозність, а також гостру огиду навіть до плям води на столових приладах! Неперевершені королі доброго гумору Володимир Жогло та Валентин Сергійчук замислилися, а що було б, якщо пані Ольга прийшла на перевірку до церкви? Що б ревізор порадила священику для підтримки чистоти та гігієни, а також як, на думку двійника Фреймут із круглим животиком Жогло, повинні правитися служби? Дивись у шоу Вар'яти 2016 випуск 1, чи заслужить церква знамениту табличку!</p><p> </p><p><strong>Наслідки новорічного корпоративу: місія ліквідувати</strong></p><p>Як відомо, новорічні корпоративи часто закінчуються не тільки ранковим похміллям, а й зрадницьким безпам'ятством. А за ним ховаються пікантні подробиці алкогольних пригод: набравшись сміливості, хтось міг наговорити зайвого начальнику, підбивати клинці до симпатичної заміжньої колеги, танцювати на столі або вплутатися в бійку. На жаль, на ранок весь офіс пам'ятає про те, що герой хотів би забути. Як викрутитися із цієї ситуації, щоб зберегти посаду та навіть сім'ю? Розповів дует Володимир і Великий у шоу Вар'яти 1 сезон.</p><p> </p><p><strong>Знайомство на пляжі</strong></p><p>Поки Україна святкує Новий рік, мерзне навколо ялинок і зігрівається чимось міцним, є й такі громадяни, хто вважав за краще виїхати у відпустку в країни вічного літа. У цьому випадку теж потрібно знати заходи безпеки, особливо, як знайомитися на пляжі. Герой гумористичного скетчу в шоу Вар'яти 2016 випуск 1 про це не подумав. Дивись що з цього вийшло?</p><p>Не пропусти також іронічний монолог шоумена Сергія Притули про улюблену тему: жінок. Кожна представниця прекрасної статі приділяє дуже багато уваги своєму гардеробу, щоб бути красивіше. Особливо пристрасні – одягають леопардові принти. Як це виглядає?</p><p> </p><p><strong>Дивись гумористичне шоу Вар'яти 1 сезон 1 випуск разом із Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Більше інформації про проект <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-1">Вар'яти 1 сезон</a> читай за посиланням.</strong></p>

Жінки в леопарді та новорічний корпоратив

Труднощі сімейних стосунків: погляд коміків

Жінки в леопарді та новорічний корпоратив

Як діють справжні світські левиці та чи можна пережити новорічний корпоратив без наслідків для кар'єри? Дивись в ефірі Вар'яти від 08.01.2019.

 

Юльга Фреймут перевіряє церкву на чистоту

У шоу Вар'яти 1 сезон 1 випуск українські гумористи вирішили згадати першу ведучу проекту Ревізор Юльгу Фреймут. Глядачам вона запам'яталася за педантизм і скрупульозність, а також гостру огиду навіть до плям води на столових приладах! Неперевершені королі доброго гумору Володимир Жогло та Валентин Сергійчук замислилися, а що було б, якщо пані Ольга прийшла на перевірку до церкви? Що б ревізор порадила священику для підтримки чистоти та гігієни, а також як, на думку двійника Фреймут із круглим животиком Жогло, повинні правитися служби? Дивись у шоу Вар'яти 2016 випуск 1, чи заслужить церква знамениту табличку!

 

Наслідки новорічного корпоративу: місія ліквідувати

Як відомо, новорічні корпоративи часто закінчуються не тільки ранковим похміллям, а й зрадницьким безпам'ятством. А за ним ховаються пікантні подробиці алкогольних пригод: набравшись сміливості, хтось міг наговорити зайвого начальнику, підбивати клинці до симпатичної заміжньої колеги, танцювати на столі або вплутатися в бійку. На жаль, на ранок весь офіс пам'ятає про те, що герой хотів би забути. Як викрутитися із цієї ситуації, щоб зберегти посаду та навіть сім'ю? Розповів дует Володимир і Великий у шоу Вар'яти 1 сезон.

 

Знайомство на пляжі

Поки Україна святкує Новий рік, мерзне навколо ялинок і зігрівається чимось міцним, є й такі громадяни, хто вважав за краще виїхати у відпустку в країни вічного літа. У цьому випадку теж потрібно знати заходи безпеки, особливо, як знайомитися на пляжі. Герой гумористичного скетчу в шоу Вар'яти 2016 випуск 1 про це не подумав. Дивись що з цього вийшло?

Не пропусти також іронічний монолог шоумена Сергія Притули про улюблену тему: жінок. Кожна представниця прекрасної статі приділяє дуже багато уваги своєму гардеробу, щоб бути красивіше. Особливо пристрасні – одягають леопардові принти. Як це виглядає?

 

Дивись гумористичне шоу Вар'яти 1 сезон 1 випуск разом із Teleportal.ua.

Більше інформації про проект Вар'яти 1 сезон читай за посиланням.