Video: Романтика: як витримати вантаж любові?
<p>На сцені Вар'яти Шоу сезону 1 випуску 2 риболовля, осінь і закохана пара! Закохані їдуть на велосипеді - чи осилить любов дівчини підйом на гору з хлопцем на рамі? Дует Володимир і Великий про кохання.</p><p>Риболовля - найкраще місце для проведення часу чоловіків. І рибку половити можна, і поспілкуватися між собою. У кого рибка більше - дивіться в скетчі Вар'яти Шоу.</p><p>Чоловік зрадив із провідницею! Як залишитися вірним дружині, якщо в поїзді провідниця накинула на тебе око?!</p><p>А також мініатюра про те, як бабуся, незважаючи ні на що, вирішила вийти заміж за молодого хлопця. До любові всі віки готові!</p><p>Дивіться жарти команди Сергія Притули в 2 випуск 1 сезону Вар'яти Шоу онлайн.</p>

Романтика: як витримати вантаж любові?

)

Труднощі сімейних відносин: погляд коміків

Романтика: як витримати вантаж любові?

На сцені Вар'яти Шоу сезону 1 випуску 2 риболовля, осінь і закохана пара! Закохані їдуть на велосипеді - чи осилить любов дівчини підйом на гору з хлопцем на рамі? Дует Володимир і Великий про кохання.

Риболовля - найкраще місце для проведення часу чоловіків. І рибку половити можна, і поспілкуватися між собою. У кого рибка більше - дивіться в скетчі Вар'яти Шоу.

Чоловік зрадив із провідницею! Як залишитися вірним дружині, якщо в поїзді провідниця накинула на тебе око?!

А також мініатюра про те, як бабуся, незважаючи ні на що, вирішила вийти заміж за молодого хлопця. До любові всі віки готові!

Дивіться жарти команди Сергія Притули в 2 випуск 1 сезону Вар'яти Шоу онлайн.