Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Романтика: як витримати вантаж любові?
<p>Отримай новий заряд гарного настрою в ефірі першого гумористичного шоу країни Вар'яти від 09.01.2019!</p><p> </p><p><strong>Мовне питання</strong></p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-1">Вар'яти 1 сезон</a> 2 випуск Сергій Притула поговорив про наболіле – про те, як він прищеплює українську мову своєму сину Дмитру. Вдома та в школі хлопчик розмовляє шикарною мелодійною українською мовою, але як тільки виходить на вулицю грати зі старшими хлопцями... різко переходить на російську. Відповідальний батько, як міг, його виправляв. Дивись у шоу Вар'яти 2016 смішну історію про те, чому треба добре думати, що ти говориш своїй дитині, і яким шляхом українська мова передається найкраще.</p><p> </p><p><strong>Помирає старий Педан</strong></p><p>На сцені Вар'яти шоу ще один відомий український комік – Олександр Педан. Щоб він сказав дітям на передсмертному одрі? Можна подивитися в найвеселішому проекті Вар'яти 2016 випуск 2! Педан у похилому віці розкриває своїм дітям, яких нагуляв на зйомках, як потрапити в шоу-бізнес і побудувати успішну кар'єру. Дізнайся, на якому каналі Ольга Фреймут буде працювати в майбутньому і з ким судитися, а також як Саша та Сергій Притула проводять старість.</p><p> </p><p><strong>Бабуся в РАГСі</strong></p><p>Вік любові не перешкода – ось і бабуся вирішила вийти заміж за молодого хлопця. Вона впевнена: раз змогла Алла Пугачова, то і їй буде простіше простого. Дивись онлайн Вар'яти 1 сезон і дізнайся, чому така суджена – вдалий варіант для будь-якого нареченого, і кого бабуся покликала у свідки?</p><p> </p><p><strong>Проведи вечір із добрим настроєм – дивись онлайн Вар'яти 1 сезон 2 випуск на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-1/vypusk-1">Варьяти 1 сезон 1 випуск</a>.</strong></p>

Романтика: як витримати вантаж любові?

Труднощі сімейних стосунків: погляд коміків

Стендапи

Романтика: як витримати вантаж любові?

Отримай новий заряд гарного настрою в ефірі першого гумористичного шоу країни Вар'яти від 09.01.2019!

 

Мовне питання

У шоу Вар'яти 1 сезон 2 випуск Сергій Притула поговорив про наболіле – про те, як він прищеплює українську мову своєму сину Дмитру. Вдома та в школі хлопчик розмовляє шикарною мелодійною українською мовою, але як тільки виходить на вулицю грати зі старшими хлопцями... різко переходить на російську. Відповідальний батько, як міг, його виправляв. Дивись у шоу Вар'яти 2016 смішну історію про те, чому треба добре думати, що ти говориш своїй дитині, і яким шляхом українська мова передається найкраще.

 

Помирає старий Педан

На сцені Вар'яти шоу ще один відомий український комік – Олександр Педан. Щоб він сказав дітям на передсмертному одрі? Можна подивитися в найвеселішому проекті Вар'яти 2016 випуск 2! Педан у похилому віці розкриває своїм дітям, яких нагуляв на зйомках, як потрапити в шоу-бізнес і побудувати успішну кар'єру. Дізнайся, на якому каналі Ольга Фреймут буде працювати в майбутньому і з ким судитися, а також як Саша та Сергій Притула проводять старість.

 

Бабуся в РАГСі

Вік любові не перешкода – ось і бабуся вирішила вийти заміж за молодого хлопця. Вона впевнена: раз змогла Алла Пугачова, то і їй буде простіше простого. Дивись онлайн Вар'яти 1 сезон і дізнайся, чому така суджена – вдалий варіант для будь-якого нареченого, і кого бабуся покликала у свідки?

 

Проведи вечір із добрим настроєм – дивись онлайн Вар'яти 1 сезон 2 випуск на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн Варьяти 1 сезон 1 випуск.