Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Найсмішніша історія про секс із життя Владзьо і майстер-клас зі зваблення дівчат
<p>Що було б, якби Владзьо працював в «Нафтогазі», а не був гумористом шоу Вар'яти? Як працювали на ТБ до того, як винайшли гарнітури? Як познайомитися із сумною дівчиною в барі? Вар'яти легко знайдуть дотепні відповіді на ваші запитання!</p><p><strong>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-1">Вар'яти 1 сезон</a> 3 випуск ефір від 10.01.2019 вас чекають забавні історії від Сергія Притули, найсмішніша історія про секс з життя Владзьо і тріумфальне явище DZIDZIO.</strong></p><p>Ведучий шоу Вар'яти 1 сезон Притула розповів про те, як одного разу перебіг дорогу Віталію Кличку і не дуже вдало попрацював тамадою на весіллі. Чому не варто ображати боксерів? Як зрозуміти, що ведення весіль - це не твоє? Дивіться в шоу Вар'яти 1 сезон 3 випуск!</p><p>Дует «Володимир і Великий» розіграли кілька мініатюр на теми:</p><ul><li>Як сусідка розбиралася зі страждаючим від похмілля мужиком.</li><li>Як жителька Львова застала чоловіка за переглядом непристойною програми.</li><li>Як правильно підготуватися до підступному жіночого питання «а ти знаєш, який сьогодні день»?</li></ul><p>Це і багато іншого дивіться у гумористичному шоу Вар'яти 1 сезон 3 випуск!</p><p><strong>На сцені шоу Вар'яти 2016 розіграли кілька мініатюр, заснованих на знайомим всім життєвих ситуаціях.</strong></p><p>Наприклад, така: сумна дівчина сидить в барі в повній самоті, плаче і глушить шампанське. Легка здобич? Дивіться сценку шоу Вар'яти 1 сезон 3 випуск про те, як чоловік вирішив познайомитися з вразливою покинутою жінкою. З якого боку правильніше підійти до такої панночці і як переконати її в тому, що вона не тупа? Дивіться гумористичний скетч онлайн на сайті Teleportal.ua!</p><p>Після традиційного гумористичного баттла між Сергієм Притулою і Владзьо останньому довелося розповісти найсмішнішу історію про секс зі свого життя. Не пропустіть розповідь короля монологів з Тернополя про незвичайний еротичний масаж! Що там сталося смішного, і причому тут друг Льоша? Дивіться прямо зараз в шоу Вар'яти 1 сезон 3 випуск ефір від 10.01.2019 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-1/vypusk-2">Вар'яти 1 сезон 2 випуск</a></p>

Найсмішніша історія про секс із життя Владзьо і майстер-клас зі зваблення дівчат

Труднощі сімейних стосунків: погляд коміків

Стендапи

Найсмішніша історія про секс із життя Владзьо і майстер-клас зі зваблення дівчат

Що було б, якби Владзьо працював в «Нафтогазі», а не був гумористом шоу Вар'яти? Як працювали на ТБ до того, як винайшли гарнітури? Як познайомитися із сумною дівчиною в барі? Вар'яти легко знайдуть дотепні відповіді на ваші запитання!

У шоу Вар'яти 1 сезон 3 випуск ефір від 10.01.2019 вас чекають забавні історії від Сергія Притули, найсмішніша історія про секс з життя Владзьо і тріумфальне явище DZIDZIO.

Ведучий шоу Вар'яти 1 сезон Притула розповів про те, як одного разу перебіг дорогу Віталію Кличку і не дуже вдало попрацював тамадою на весіллі. Чому не варто ображати боксерів? Як зрозуміти, що ведення весіль - це не твоє? Дивіться в шоу Вар'яти 1 сезон 3 випуск!

Дует «Володимир і Великий» розіграли кілька мініатюр на теми:

  • Як сусідка розбиралася зі страждаючим від похмілля мужиком.
  • Як жителька Львова застала чоловіка за переглядом непристойною програми.
  • Як правильно підготуватися до підступному жіночого питання «а ти знаєш, який сьогодні день»?

Це і багато іншого дивіться у гумористичному шоу Вар'яти 1 сезон 3 випуск!

На сцені шоу Вар'яти 2016 розіграли кілька мініатюр, заснованих на знайомим всім життєвих ситуаціях.

Наприклад, така: сумна дівчина сидить в барі в повній самоті, плаче і глушить шампанське. Легка здобич? Дивіться сценку шоу Вар'яти 1 сезон 3 випуск про те, як чоловік вирішив познайомитися з вразливою покинутою жінкою. З якого боку правильніше підійти до такої панночці і як переконати її в тому, що вона не тупа? Дивіться гумористичний скетч онлайн на сайті Teleportal.ua!

Після традиційного гумористичного баттла між Сергієм Притулою і Владзьо останньому довелося розповісти найсмішнішу історію про секс зі свого життя. Не пропустіть розповідь короля монологів з Тернополя про незвичайний еротичний масаж! Що там сталося смішного, і причому тут друг Льоша? Дивіться прямо зараз в шоу Вар'яти 1 сезон 3 випуск ефір від 10.01.2019 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Вар'яти 1 сезон 2 випуск