Video: Як розповісти чоловікові про розбитий автомобіль і вижити?
<p><strong>Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш, тому Вар'яти працюють завжди - і в новорічну ніч, і першого січня. Як зібрати аншлаг у той день, коли вся країна масово страждає від похмілля? Легко!</strong></p><p>Гумористи шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-1">Вар'яти 1 сезон</a> 4 випуск ефір від 11.01.2019 не знають втомилися і смутку. Вони смішать народ у будь-який час дня і ночі - що приємно, за вельми невелику плату. Скільки коштує замовити собі концерт Вар'яти-шоу? Сергій Притула нічого не приховує від улюблених глядачів - послухайте його одкровення в 4 випуску Вар'яти 1 сезон!</p><p>Дует «Володимир і Великий» смішили маленькими замальовками:</p><p>• За лаштунками фіналу конкурсу краси або вся правда про жіночу дружбу</p><p>• Навіщо насправді потрібен диплом про вищу освіту</p><p>• Як чоловіки і жінки розповідають про секс</p><p>• Що таке топсайдери і навіщо купувати уггі влітку</p><p><strong>Шоу Вар'яти 1 сезон 4 випуск гарантує гарний настрій - включайте швидше перше україномовне гумористичне шоу на сайті Teleportal.ua!</strong></p><p>На кожному своєму концерті Вар'яти показують смішні костюмовані мініатюри.</p><p><strong>Як працює перший стрип-клуб для пенсіонерів?</strong></p><p>Перший український стриптиз-клуб для людей похилого віку відкрив свої двері для відвідувачів! Бабусям доводиться приносити довідки, а танцюристам - запасатися тонометрами і таблетками від тиску. Це дуже дивно, але дуже смішно - дивіться гумористичний скетч в програмі Вар'яти 1 сезон 4 випуск!</p><p><strong>Найстрашніша ситуація для будь-якої сім'ї: дружина розбила машину чоловіка...</strong></p><p>У мініатюрі гумористи Вар'яти 1 сезон обіграли улюблену анекдотичну ситуацію. Що зробить чоловік, коли дізнається про прокол дружини? Може, після такого краще зовсім не повертатися додому? Сідайте зручніше - дивіться мініатюру шоу Вар'яти 1 сезон 4 випуск про сімейні негаразди.</p><p>Король монологів з Тернополя Владзьо міркував на тему, знайому будь-якому чоловіку. Він говорив про жінку, яка наповнює життя будь-якого дорослого мужика якимось збоченим болючим змістом... Звичайно ж, це теща. Не пропустіть монолог на тему вічної війни тещ і зятів у виконанні Владзьо - дивіться Вар'яти 1 сезон 4 випуск ефір від 11.01.2019 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Що таке «скотина», «нещасні копійки» і «людські зяті» в перекладі з таємної мови тещ? Не варто гадати - послухайте монолог експерта у шоу Вар'яти 1 сезон 4 випуск!</p><p>Якщо ви пропустили попередній концерт українських гумористів, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-1/vypusk-3">Вар'яти 1 сезон 3 випуск</a></p>

Як розповісти чоловікові про розбитий автомобіль і вижити?

Труднощі сімейних стосунків: погляд коміків

Як розповісти чоловікові про розбитий автомобіль і вижити?

Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш, тому Вар'яти працюють завжди - і в новорічну ніч, і першого січня. Як зібрати аншлаг у той день, коли вся країна масово страждає від похмілля? Легко!

Гумористи шоу Вар'яти 1 сезон 4 випуск ефір від 11.01.2019 не знають втомилися і смутку. Вони смішать народ у будь-який час дня і ночі - що приємно, за вельми невелику плату. Скільки коштує замовити собі концерт Вар'яти-шоу? Сергій Притула нічого не приховує від улюблених глядачів - послухайте його одкровення в 4 випуску Вар'яти 1 сезон!

Дует «Володимир і Великий» смішили маленькими замальовками:

• За лаштунками фіналу конкурсу краси або вся правда про жіночу дружбу

• Навіщо насправді потрібен диплом про вищу освіту

• Як чоловіки і жінки розповідають про секс

• Що таке топсайдери і навіщо купувати уггі влітку

Шоу Вар'яти 1 сезон 4 випуск гарантує гарний настрій - включайте швидше перше україномовне гумористичне шоу на сайті Teleportal.ua!

На кожному своєму концерті Вар'яти показують смішні костюмовані мініатюри.

Як працює перший стрип-клуб для пенсіонерів?

Перший український стриптиз-клуб для людей похилого віку відкрив свої двері для відвідувачів! Бабусям доводиться приносити довідки, а танцюристам - запасатися тонометрами і таблетками від тиску. Це дуже дивно, але дуже смішно - дивіться гумористичний скетч в програмі Вар'яти 1 сезон 4 випуск!

Найстрашніша ситуація для будь-якої сім'ї: дружина розбила машину чоловіка...

У мініатюрі гумористи Вар'яти 1 сезон обіграли улюблену анекдотичну ситуацію. Що зробить чоловік, коли дізнається про прокол дружини? Може, після такого краще зовсім не повертатися додому? Сідайте зручніше - дивіться мініатюру шоу Вар'яти 1 сезон 4 випуск про сімейні негаразди.

Король монологів з Тернополя Владзьо міркував на тему, знайому будь-якому чоловіку. Він говорив про жінку, яка наповнює життя будь-якого дорослого мужика якимось збоченим болючим змістом... Звичайно ж, це теща. Не пропустіть монолог на тему вічної війни тещ і зятів у виконанні Владзьо - дивіться Вар'яти 1 сезон 4 випуск ефір від 11.01.2019 на сайті Teleportal.ua!

Що таке «скотина», «нещасні копійки» і «людські зяті» в перекладі з таємної мови тещ? Не варто гадати - послухайте монолог експерта у шоу Вар'яти 1 сезон 4 випуск!

Якщо ви пропустили попередній концерт українських гумористів, то дивіться за посиланням Вар'яти 1 сезон 3 випуск