Video: Шопінг або розбитий автомобіль - що для чоловіків травматичніше?
<p>Дивіться 4 випуск Вар'яти Шоу сезону 1. Шопінг - улюблене заняття дівчат і тортури ​​для чоловіків. Як звичайний шопінг подружньої пари перетворився в сварку - жартує дует Володимир і Великий.</p><p>Пенсіонерка в стриптиз-клубі - вже не новина. Потрібно тільки дотримуватися правил. Яке головне правило стриптиз-клубу для пенсіонерів - розповість дует Вар'яти.</p><p>Довгоочікувана відпустка - сім'я збирає речі. Виявляється, можна і посваритися. Про різницю в тому, як збираються на відпочинок чоловіки і жінки, розповість Віталій Тильний і Владзьо. А також, як зізнатися чоловікові, що розбила улюблений і дорогий автомобіль?</p><p>Дивіться Вар'яти шоу сезон 1 випуск 4 онлайн.</p>

Шопінг або розбитий автомобіль - що для чоловіків травматичніше?

)

Труднощі сімейних відносин: погляд коміків

Шопінг або розбитий автомобіль - що для чоловіків травматичніше?

Дивіться 4 випуск Вар'яти Шоу сезону 1. Шопінг - улюблене заняття дівчат і тортури ​​для чоловіків. Як звичайний шопінг подружньої пари перетворився в сварку - жартує дует Володимир і Великий.

Пенсіонерка в стриптиз-клубі - вже не новина. Потрібно тільки дотримуватися правил. Яке головне правило стриптиз-клубу для пенсіонерів - розповість дует Вар'яти.

Довгоочікувана відпустка - сім'я збирає речі. Виявляється, можна і посваритися. Про різницю в тому, як збираються на відпочинок чоловіки і жінки, розповість Віталій Тильний і Владзьо. А також, як зізнатися чоловікові, що розбила улюблений і дорогий автомобіль?

Дивіться Вар'яти шоу сезон 1 випуск 4 онлайн.