Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Радощі сімейного життя
<p>Сімейне життя ніколи не буває нудним: сварки та любовні перемир'я, смішні казуси й теплі спогади, розбиті автомобілі та зіпсовані сковорідки... і ще багато-багато ситуацій, з яких можна сміятися до колік у животі в шоу Вар'яти 15.01.2019.</p><p>Як ти вже здогадався, черговий концерт у шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-1">Вар'яти 1 сезон</a> 5 випуск присвячений всім радощам і тяготам сімейного життя. В емоційному стендапі від неповторного Сергія Притули ти почуєш, як ремонт впливає на стосунки з дружиною. Ось і комік із другою половиною жив душа в душу, поки не потрібно було вибирати паркет. Віддаси голос за дорогий – ти розтрачує бюджет, а за дешевий – не хочеш навести красу в будинку. Як порадив вчиняти в таких випадках «Тернопільський Сірий», дізнайся в 5 випуску Вар'яти 2016.</p><p> </p><p><strong>Мінливе сімейне життя</strong></p><p>Як йде романтика та змінюється «висота» стосунків у шлюбі, дивись в іронічній мініатюрі від Владзьо і Тильного. Коміки уявили, як поводяться молодята всього лише через 2 місяці після весілля, уже не зелене подружжя на 3 році шлюбу і старожили, які б’ють усі рекорди, через 15 років після дати Х.</p><p> </p><p><strong>Відверто про сімейні сварки в ефірі Вар'яти від 15.01.2019</strong></p><p>На сцені першого українського гумористичного шоу чоловік і дружина намагаються з'ясувати, із чиєї провини син став двієчником. Батько ходить на всі шкільні ремонти, лагодить все, що не попросять, і тягає додому квіти на літні канікули. Але, щоб синові «підсудили» навіть не заводить розмову. А мати – класна керівниця, яка теж не клопочеться про успішність чада. Хто ж правий? Дивись онлайн Вар'яти 2016.</p><p>Не пропусти й класичну сцену від тернопільського дуету: як жінкам вдається робити сварку на рівному місці? І найсмішніше, як це виглядає з боку? Володимир Жогло в ефірі Вар'яти розкрив найбільшу таємницю: що об'єднує абсолютно всіх жінок? І хто насправді глава сім'ї?</p><p>А король монологів Владзьо поностальгував про зустрічі випускників. Чому вони проходять взимку, а не влітку, коли й відбулося прощання зі школою? Дізнайся в 5 випуску!</p><p> </p><p><strong><span style="font-size:12px;">Дивись онлайн Вар'яти 2016 випуск 5 на сайті Teleportal.ua. Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-1/vypusk-4">Вар'яти 1 сезон 4 випуск</a>.</span></strong></p>

Радощі сімейного життя

Труднощі сімейних стосунків: погляд коміків

Стендапи

Радощі сімейного життя

Сімейне життя ніколи не буває нудним: сварки та любовні перемир'я, смішні казуси й теплі спогади, розбиті автомобілі та зіпсовані сковорідки... і ще багато-багато ситуацій, з яких можна сміятися до колік у животі в шоу Вар'яти 15.01.2019.

Як ти вже здогадався, черговий концерт у шоу Вар'яти 1 сезон 5 випуск присвячений всім радощам і тяготам сімейного життя. В емоційному стендапі від неповторного Сергія Притули ти почуєш, як ремонт впливає на стосунки з дружиною. Ось і комік із другою половиною жив душа в душу, поки не потрібно було вибирати паркет. Віддаси голос за дорогий – ти розтрачує бюджет, а за дешевий – не хочеш навести красу в будинку. Як порадив вчиняти в таких випадках «Тернопільський Сірий», дізнайся в 5 випуску Вар'яти 2016.

 

Мінливе сімейне життя

Як йде романтика та змінюється «висота» стосунків у шлюбі, дивись в іронічній мініатюрі від Владзьо і Тильного. Коміки уявили, як поводяться молодята всього лише через 2 місяці після весілля, уже не зелене подружжя на 3 році шлюбу і старожили, які б’ють усі рекорди, через 15 років після дати Х.

 

Відверто про сімейні сварки в ефірі Вар'яти від 15.01.2019

На сцені першого українського гумористичного шоу чоловік і дружина намагаються з'ясувати, із чиєї провини син став двієчником. Батько ходить на всі шкільні ремонти, лагодить все, що не попросять, і тягає додому квіти на літні канікули. Але, щоб синові «підсудили» навіть не заводить розмову. А мати – класна керівниця, яка теж не клопочеться про успішність чада. Хто ж правий? Дивись онлайн Вар'яти 2016.

Не пропусти й класичну сцену від тернопільського дуету: як жінкам вдається робити сварку на рівному місці? І найсмішніше, як це виглядає з боку? Володимир Жогло в ефірі Вар'яти розкрив найбільшу таємницю: що об'єднує абсолютно всіх жінок? І хто насправді глава сім'ї?

А король монологів Владзьо поностальгував про зустрічі випускників. Чому вони проходять взимку, а не влітку, коли й відбулося прощання зі школою? Дізнайся в 5 випуску!

 

Дивись онлайн Вар'яти 2016 випуск 5 на сайті Teleportal.ua. Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Вар'яти 1 сезон 4 випуск.