Video: Ідеальна жінка - якою вона має бути?
<p>Новий випуск Вар'яти Шоу сезону 1. Сергій Притула з дружиною роблять ремонт! Гумористична мініатюра про те, як вибрати паркет у кімнату.</p><p>А Валентин Сергійчук і Володимир Жогло представили, якою має бути ідеальна жінка. А якщо вона ще й водить машину - це окрема розмова!</p><p>Дует Віталій Тильний і Владзьо про те, як жінка вигадує причини, щоб образитися на чоловіка.</p><p>Сім'я відпочиває в Туреччині і близиться кінець відпустки. Як закохана пара проводить останній день відпочинку на морі - покаже дует Вар'яти.</p><p>А також мініатюра про три етапи сімейного життя - два місяці, три роки і п'ятнадцять років після.</p><p>Смотрте 5 випуск Вар'яти Шоу сезон 1 онлайн.</p>

Ідеальна жінка - якою вона має бути?

)

Труднощі сімейних відносин: погляд коміків

Ідеальна жінка - якою вона має бути?

Новий випуск Вар'яти Шоу сезону 1. Сергій Притула з дружиною роблять ремонт! Гумористична мініатюра про те, як вибрати паркет у кімнату.

А Валентин Сергійчук і Володимир Жогло представили, якою має бути ідеальна жінка. А якщо вона ще й водить машину - це окрема розмова!

Дует Віталій Тильний і Владзьо про те, як жінка вигадує причини, щоб образитися на чоловіка.

Сім'я відпочиває в Туреччині і близиться кінець відпустки. Як закохана пара проводить останній день відпочинку на морі - покаже дует Вар'яти.

А також мініатюра про три етапи сімейного життя - два місяці, три роки і п'ятнадцять років після.

Смотрте 5 випуск Вар'яти Шоу сезон 1 онлайн.