Video: Вагітна жінка - троль 80-го рівня
<p>Нові жарти Вар'яти Шоу сезон 1 випуск 6. На сцені дует Володимир і Великий про те, які іграшки потрібні самотнім дівчатам - великі і м'які. Чого насправді хочуть дівчата - дивіться в мініатюрі коміків.</p><p>Гумористична сценка: дві вагітні жінки зустрілися в поліклініці. У кого перша, а кого шоста дитина - секрети досвідченої жінки.</p><p>Мама прийшла за дорослим сином на дискотеку: вона так розхвилювалася, що випила ліки і заїла таблетками, які знайшла в його кишені! Тепер забирати з дискотеки потрібно не сина, а маму!</p><p>А також про шлюбні кайдани, подружню вірность та сімейні сварки - на сцені Вар'яти Шоу.</p><p>Дивіться, як закрутити шури-мури без наслідків в 6 випуску Вар'яти шоу 1 сезону онлайн.</p>

Вагітна жінка - троль 80-го рівня

Труднощі сімейних стосунків: погляд коміків

Вагітна жінка - троль 80-го рівня

Нові жарти Вар'яти Шоу сезон 1 випуск 6. На сцені дует Володимир і Великий про те, які іграшки потрібні самотнім дівчатам - великі і м'які. Чого насправді хочуть дівчата - дивіться в мініатюрі коміків.

Гумористична сценка: дві вагітні жінки зустрілися в поліклініці. У кого перша, а кого шоста дитина - секрети досвідченої жінки.

Мама прийшла за дорослим сином на дискотеку: вона так розхвилювалася, що випила ліки і заїла таблетками, які знайшла в його кишені! Тепер забирати з дискотеки потрібно не сина, а маму!

А також про шлюбні кайдани, подружню вірность та сімейні сварки - на сцені Вар'яти Шоу.

Дивіться, як закрутити шури-мури без наслідків в 6 випуску Вар'яти шоу 1 сезону онлайн.