Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вагітна жінка - троль 80-го рівня
<p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">У гумористичному шоу «Вар'яти» 1 сезон 6 випуск ви почуєте одкровення Владзьо про особисте життя і дізнаєтеся дещо нове про м'які іграшки для самотніх дівчат.</p><p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span style="text-align: justify;">«Вар'яти» теж люди.</span></strong></p><p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Всі ми любимо пообговорювати кого-небудь за спиною, і гумористи не виняток. Іноді так і хочеться вилити свою жовч: потеревенити про те, скільки заробляє Сергій Притула або чому підняли зарплату Володимиру Ковцуну. Мініатюра шоу «Вар'яти» 2016 нагадує: будьте пильні, якщо вже вирішили попліткувати! У стін є вуха. Ніколи не знаєш, хто стане свідком вашої розмови.</p><p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">В іншому номері «Вар'яти» показали ще один приклад того, наскільки люди люблять перемелювати кому-небудь кісточки. Подружня пара прийшла з хрестин. Вони почали обговорювати торжество. Чому дитину в українській родині назвали... Мустафою?</p><p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span style="text-align: justify;">Бабусі, мами і тещі теж вміють веселитися!</span></strong></p><p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Дивіться «Вар'яти» онлайн – гумористи покажуть вам, як правильно розважатися. Наприклад, така ситуація: п'яна теща повернулася додому. Зять радіє. Нарешті він може поквитатися з нелюбою родичкою за всі ці роки!</p><p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">В іншій мініатюрі шоу «Вар'яти» 1 сезон 6 випуск мама прийшла за сином на дискотеку. Перед цим вона випила таблетки, які знайшла у нього в кишені... А що з цього вийшло – дивіться прямо зараз!</p><p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong>Володимир Жогло та Сергій Полупан виступили з музичними номерами.</strong></p><p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Послухайте пісні про те, як:</p><ul><li class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">тато забирав дочку з випускного;</li><li class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">чоловік дізнався, що дружина розбила машину;</li><li class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">українці їздять на заробітки;</li></ul><p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span style="text-align: justify;">Незвичайні факти від шоу «Вар'яти» 2016.</span></strong></p><p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Хочете дізнатися, чому Володимира Ковцуна звуть «Владзьо»? Який новий сенс можна вкласти у стару фразу «дзвінок для вчителя»? Як розшифрувати лікарський почерк... і чи можуть це зробити самі лікарі?</p><p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Не пропустіть найсмішніші номера – дивіться шоу «Вар'яти» 1 сезон 6 випуск онлайн на сайті Teleportal.ua!</p><p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Вар'яти» 1 сезон 5 випуск.</p>

Вагітна жінка - троль 80-го рівня

Труднощі сімейних стосунків: погляд коміків

Стендапи

Вагітна жінка - троль 80-го рівня

У гумористичному шоу «Вар'яти» 1 сезон 6 випуск ви почуєте одкровення Владзьо про особисте життя і дізнаєтеся дещо нове про м'які іграшки для самотніх дівчат.

«Вар'яти» теж люди.

Всі ми любимо пообговорювати кого-небудь за спиною, і гумористи не виняток. Іноді так і хочеться вилити свою жовч: потеревенити про те, скільки заробляє Сергій Притула або чому підняли зарплату Володимиру Ковцуну. Мініатюра шоу «Вар'яти» 2016 нагадує: будьте пильні, якщо вже вирішили попліткувати! У стін є вуха. Ніколи не знаєш, хто стане свідком вашої розмови.

В іншому номері «Вар'яти» показали ще один приклад того, наскільки люди люблять перемелювати кому-небудь кісточки. Подружня пара прийшла з хрестин. Вони почали обговорювати торжество. Чому дитину в українській родині назвали... Мустафою?

Бабусі, мами і тещі теж вміють веселитися!

Дивіться «Вар'яти» онлайн – гумористи покажуть вам, як правильно розважатися. Наприклад, така ситуація: п'яна теща повернулася додому. Зять радіє. Нарешті він може поквитатися з нелюбою родичкою за всі ці роки!

В іншій мініатюрі шоу «Вар'яти» 1 сезон 6 випуск мама прийшла за сином на дискотеку. Перед цим вона випила таблетки, які знайшла у нього в кишені... А що з цього вийшло – дивіться прямо зараз!

Володимир Жогло та Сергій Полупан виступили з музичними номерами.

Послухайте пісні про те, як:

  • тато забирав дочку з випускного;
  • чоловік дізнався, що дружина розбила машину;
  • українці їздять на заробітки;

Незвичайні факти від шоу «Вар'яти» 2016.

Хочете дізнатися, чому Володимира Ковцуна звуть «Владзьо»? Який новий сенс можна вкласти у стару фразу «дзвінок для вчителя»? Як розшифрувати лікарський почерк... і чи можуть це зробити самі лікарі?

Не пропустіть найсмішніші номера – дивіться шоу «Вар'яти» 1 сезон 6 випуск онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Вар'яти» 1 сезон 5 випуск.