Video: Випускний - дочка повернулася зі свята
<p>Новий випуск Вар'яти Шоу сезон 1. На сцені дует Володимир і Великий розкажуть про любовну драму львів'янина і росіянки. Як зрозуміти один одного?</p><p>Пропозиція руки і серця: чоловік виглядає найбільш безпорадно в своєму житті, коли зізнається в любові, вважає дует Володимир і Великий.</p><p>Ранок після випускного: дует Вар'яти з замальовкою про те, як мати чекає дочку після шкільного випускного. Дочка повернулася на четвертий день після свята! А Володимир Жогло та Сергій Полупан заспівають про дружбу, стосунки в родині і великодні чудеса.</p><p>Пенсіонери в клубі: до кого відправиться їхати додому, якщо у тебе склероз - жартують Віталій Тильний і Владзьо.</p><p>Про випадок на дорозі, друзів і шлюбну ніч розкажуть Валентин Сергійчук і Володимир Жогло.</p><p>Дивіться 7 випуск Вар'яти шоу 1 сезону онлайн.</p>

Випускний - дочка повернулася зі свята

Труднощі сімейних стосунків: погляд коміків

Випускний - дочка повернулася зі свята

Новий випуск Вар'яти Шоу сезон 1. На сцені дует Володимир і Великий розкажуть про любовну драму львів'янина і росіянки. Як зрозуміти один одного?

Пропозиція руки і серця: чоловік виглядає найбільш безпорадно в своєму житті, коли зізнається в любові, вважає дует Володимир і Великий.

Ранок після випускного: дует Вар'яти з замальовкою про те, як мати чекає дочку після шкільного випускного. Дочка повернулася на четвертий день після свята! А Володимир Жогло та Сергій Полупан заспівають про дружбу, стосунки в родині і великодні чудеса.

Пенсіонери в клубі: до кого відправиться їхати додому, якщо у тебе склероз - жартують Віталій Тильний і Владзьо.

Про випадок на дорозі, друзів і шлюбну ніч розкажуть Валентин Сергійчук і Володимир Жогло.

Дивіться 7 випуск Вар'яти шоу 1 сезону онлайн.