Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як купити подарунки дружині, коханці і тещі?
<p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">На сцені шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-1">«Вар'яти» 1 сезон</a> 8 випуск розігруються іспанські пристрасті і українські драми. Як телеканал СТБ може зіпсувати юній дівчинці життя? Що робити чоловікові, який відправив фотографію інтимного характеру не тій жінці? Дивіться смішні гумористичні мініатюри прямо зараз.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span style="text-align: justify;">Дует «Володимир і Великий» показав скетчі про мінливість життя.</span></strong></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Обличчя не влазить на фото на паспорт, на сільських танцях все пильно дивляться на молоду пару, а чоловік повернувся після байкерського зльоту іншою людиною. Що робити в таких випадках? Дивіться фантазії на тему в шоу «Вар'яти» 2016 випуск 8 онлайн.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span style="text-align: justify;">Як порадувати і дружину, і коханку і тещу?</span></strong></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Перед Новим роком у чоловіків завжди стрес: потрібно купувати подарунки. І хто їх знає, цих жінок? Сьогодні їм подобається одне, завтра інше, а продавці-консультанти більше заважають, ніж допомагають. Герой мініатюри шоу «Вар'яти» вирішив подарувати дружині білизну. Як в одному магазині купити подарунки для всіх своїх жінок і не прогадати? Дивіться прямо зараз.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span style="text-align: justify;">«Квартирне питання»: болюча тема для молодої сім'ї.</span></strong></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Чоловік запропонував дружині нарешті з'їхати і почати жити окремо. В одній квартирі живуть він, вона, її батьки, дідусь з бабусею і сестра і сім'єю. А ще ж є кішка, собака і хом'ячок... Дивіться онлайн гумористичну мініатюру шоу «Вар'яти» про веселе життя в українській однушці. Як не сплутати дружину і її сестру-близнючку? Де ховається хом'як? Ось такі труднощі мучать героя мініатюри.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;"><strong><span style="text-align: justify;">Короткі скетчі дуету «Вар'яти»: хлопець-морж і гарячі українські жінки.</span></strong></p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Стосунки – складна тема. Як почуває себе теплолюбна дівчина, якщо зустрічається з хлопцем-моржем? Як українські жінки їздять на заробітки за кордон і розбивають серця наївних іноземців? Дізнайтеся прямо зараз, як сказати «теща» по-іспанськи – дивіться програму «Вар'яти» 1 сезон 8 випуск онлайн.</p> <p class="MsoNoSpacing" style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-1/vypusk-7">«Вар'яти» 1 сезон 7 випуск</a>.</p>

Як купити подарунки дружині, коханці і тещі?

Труднощі сімейних стосунків: погляд коміків

Стендапи

Як купити подарунки дружині, коханці і тещі?

На сцені шоу «Вар'яти» 1 сезон 8 випуск розігруються іспанські пристрасті і українські драми. Як телеканал СТБ може зіпсувати юній дівчинці життя? Що робити чоловікові, який відправив фотографію інтимного характеру не тій жінці? Дивіться смішні гумористичні мініатюри прямо зараз.

Дует «Володимир і Великий» показав скетчі про мінливість життя.

Обличчя не влазить на фото на паспорт, на сільських танцях все пильно дивляться на молоду пару, а чоловік повернувся після байкерського зльоту іншою людиною. Що робити в таких випадках? Дивіться фантазії на тему в шоу «Вар'яти» 2016 випуск 8 онлайн.

Як порадувати і дружину, і коханку і тещу?

Перед Новим роком у чоловіків завжди стрес: потрібно купувати подарунки. І хто їх знає, цих жінок? Сьогодні їм подобається одне, завтра інше, а продавці-консультанти більше заважають, ніж допомагають. Герой мініатюри шоу «Вар'яти» вирішив подарувати дружині білизну. Як в одному магазині купити подарунки для всіх своїх жінок і не прогадати? Дивіться прямо зараз.

«Квартирне питання»: болюча тема для молодої сім'ї.

Чоловік запропонував дружині нарешті з'їхати і почати жити окремо. В одній квартирі живуть він, вона, її батьки, дідусь з бабусею і сестра і сім'єю. А ще ж є кішка, собака і хом'ячок... Дивіться онлайн гумористичну мініатюру шоу «Вар'яти» про веселе життя в українській однушці. Як не сплутати дружину і її сестру-близнючку? Де ховається хом'як? Ось такі труднощі мучать героя мініатюри.

Короткі скетчі дуету «Вар'яти»: хлопець-морж і гарячі українські жінки.

Стосунки – складна тема. Як почуває себе теплолюбна дівчина, якщо зустрічається з хлопцем-моржем? Як українські жінки їздять на заробітки за кордон і розбивають серця наївних іноземців? Дізнайтеся прямо зараз, як сказати «теща» по-іспанськи – дивіться програму «Вар'яти» 1 сезон 8 випуск онлайн.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Вар'яти» 1 сезон 7 випуск.