Video: Муж на родах
<p>На сцені Вар'яти Шоу 2 сезон 1 випуск Володимир Жогло та Валентин Сергійчук з мініатюрою про сімейні стосунки, роботі і церкви. Втомлений чоловік прийшов додому з важкої роботи. І що ж робить дружина? Починає його вичитувати!</p><p>Віталій Тільний і Владзьо з замальовкою про хабарництво в ЖЕКу. Як домогтися розуміння з місцевим ЖЕКом, коли в під'їзді прорвало трубу і залило все парадне ?!</p><p>Чоловік на пологах - чи безпечно чоловікові перебувати на пологах з дружиною, розповідають Валентин Сергійчук і Володимир Жогло.</p><p>А Віталій Тил і Владзьо покажуть мініатюру про один день з сімейного життя.</p><p>Дивіться докладніше онлайн Вар'яти Шоу 2 сезон 1 випуск.</p>

Муж на родах

Стендапи Притули і Владзьо

Дует Володимир і Великий: краще

Муж на родах

На сцені Вар'яти Шоу 2 сезон 1 випуск Володимир Жогло та Валентин Сергійчук з мініатюрою про сімейні стосунки, роботі і церкви. Втомлений чоловік прийшов додому з важкої роботи. І що ж робить дружина? Починає його вичитувати!

Віталій Тільний і Владзьо з замальовкою про хабарництво в ЖЕКу. Як домогтися розуміння з місцевим ЖЕКом, коли в під'їзді прорвало трубу і залило все парадне ?!

Чоловік на пологах - чи безпечно чоловікові перебувати на пологах з дружиною, розповідають Валентин Сергійчук і Володимир Жогло.

А Віталій Тил і Владзьо покажуть мініатюру про один день з сімейного життя.

Дивіться докладніше онлайн Вар'яти Шоу 2 сезон 1 випуск.