Video: Батьки та діти
<p>Нові жарти на сцені Вар'яти Шоу 2 сезон 2 випуск. Володимир Жогло та Валентин Сергійчук про стосунки батька і сина: як навчити сина манерам пристойності, якщо за столом сидять високопоставлені люди!</p><p>Суперсучасні бабусі - чекін в ЖЕКу, лаки і дізлайкі, репости і пости. Як спілкуються наші бабусі і дідусі?</p><p>Молода пара назбирала грошей на перший автомобіль, ось тільки чи можна на ньому їздити ... Сторож і вихователька няньчать немовля - як так вийшло?</p><p>Батько дає поради синові в ніч перед весіллям. Мініатюра дуету Вар'яти.</p><p>Як звичайна розмова невістки і свекрухи перетворився в бійку, жартує дует Володимир і Великий.</p><p>Дивіться докладніше онлайн Вар'яти Шоу 2 сезон 2 випуск.</p>

Батьки та діти

Стендапи Притули і Владзьо

Дует Володимир і Великий: краще

Батьки та діти

Нові жарти на сцені Вар'яти Шоу 2 сезон 2 випуск. Володимир Жогло та Валентин Сергійчук про стосунки батька і сина: як навчити сина манерам пристойності, якщо за столом сидять високопоставлені люди!

Суперсучасні бабусі - чекін в ЖЕКу, лаки і дізлайкі, репости і пости. Як спілкуються наші бабусі і дідусі?

Молода пара назбирала грошей на перший автомобіль, ось тільки чи можна на ньому їздити ... Сторож і вихователька няньчать немовля - як так вийшло?

Батько дає поради синові в ніч перед весіллям. Мініатюра дуету Вар'яти.

Як звичайна розмова невістки і свекрухи перетворився в бійку, жартує дует Володимир і Великий.

Дивіться докладніше онлайн Вар'яти Шоу 2 сезон 2 випуск.