Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Боротьба за виживання: сварка між свекрухою та невісткою
<p style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">У гумористичному шоу Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-2">«Вар’яти» 2 сезон</a> 2 випуск коміки представили нові замальовки, розповіли курйозні ситуації з власного життя та дали дружні поради гумористам-початківцям. Дивіться далі та насолоджуйтеся добірним українським гумором разом із нами!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Лідер шоу «Вар’яти» Сергій Притула у 2 випуску розповів глядачам таємницю успіху його команди. Кожну сценку переглядає мама Притули, адже вона — головний критик роботи вар’ятів. Мама дурного не навчить, порадить і скерує в правильне русло. Проте частенько жінка не розуміє підходу сина та починає давити на нього авторитетом! Як Сергію Притулі вдається уникати материнського тиску? Дізнайтеся за мить!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span style="text-align: justify;">Актори гумор-шоу «Вар’яти» 2 сезон підготували для фанатів кілька смішних життєвих замальовок</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Нові світові тренди дійшли не тільки до міст-мільйонників, а й до маленьких провінційних містечок. В одному із них відкрили пафосний ресторан японської кухні. Звісно, усі містяни пішли на розвідку до модного закладу. Але вони подумати не могли, що замість ролів отримають голубці та скуштують не чай, а зелений борщ! Чи сподобався відвідувачам японський сервіс по-українськи? Відповідь шукайте у 2 випуску програми «Вар’яти» (2017).</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">У наступній мініатюрі гумористи підняли одну з важливих і серйозних тем сучасності — батьків і дітей. Хто, як не мама з татом, дасть мудру пораду та настанови. А особливо в тривожну ніч перед весіллям. Дивіться далі, щоб дізнатися, які чоловічі напуття дав батько синові?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Усі знають: немає нічого гіршого й масштабнішого, ніж сварка свекрухи й невістки! А чи можна порозумітися з турботливою матусею чоловіка? Розкажуть <a href="https://teleportal.ua/person/volodimir-zhoglo">Володимир Жогло</a> та <a href="https://teleportal.ua/person/valentin-sergiychuk">Валентин Сергійчук</a>.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span style="text-align: justify;">Дивіться онлайн гумор-шоу «Вар’яти» 2 сезон 2 випуск на сайті Teleportal.ua і не пропустіть добірку кращих жартів про сімейне життя!</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-2/vypusk-1">«Вар’яти» 2 сезон 1 випуск</a>.</span></p>

Боротьба за виживання: сварка між свекрухою та невісткою

Всі випуски | Сезон 2

Стендапи Притули і Владзьо

Дует Володимир і Великий: краще

Боротьба за виживання: сварка між свекрухою та невісткою

У гумористичному шоу Нового каналу «Вар’яти» 2 сезон 2 випуск коміки представили нові замальовки, розповіли курйозні ситуації з власного життя та дали дружні поради гумористам-початківцям. Дивіться далі та насолоджуйтеся добірним українським гумором разом із нами!

Лідер шоу «Вар’яти» Сергій Притула у 2 випуску розповів глядачам таємницю успіху його команди. Кожну сценку переглядає мама Притули, адже вона — головний критик роботи вар’ятів. Мама дурного не навчить, порадить і скерує в правильне русло. Проте частенько жінка не розуміє підходу сина та починає давити на нього авторитетом! Як Сергію Притулі вдається уникати материнського тиску? Дізнайтеся за мить!

Актори гумор-шоу «Вар’яти» 2 сезон підготували для фанатів кілька смішних життєвих замальовок

Нові світові тренди дійшли не тільки до міст-мільйонників, а й до маленьких провінційних містечок. В одному із них відкрили пафосний ресторан японської кухні. Звісно, усі містяни пішли на розвідку до модного закладу. Але вони подумати не могли, що замість ролів отримають голубці та скуштують не чай, а зелений борщ! Чи сподобався відвідувачам японський сервіс по-українськи? Відповідь шукайте у 2 випуску програми «Вар’яти» (2017).

У наступній мініатюрі гумористи підняли одну з важливих і серйозних тем сучасності — батьків і дітей. Хто, як не мама з татом, дасть мудру пораду та настанови. А особливо в тривожну ніч перед весіллям. Дивіться далі, щоб дізнатися, які чоловічі напуття дав батько синові?

Усі знають: немає нічого гіршого й масштабнішого, ніж сварка свекрухи й невістки! А чи можна порозумітися з турботливою матусею чоловіка? Розкажуть Володимир Жогло та Валентин Сергійчук.

Дивіться онлайн гумор-шоу «Вар’яти» 2 сезон 2 випуск на сайті Teleportal.ua і не пропустіть добірку кращих жартів про сімейне життя!

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «Вар’яти» 2 сезон 1 випуск.