Video: Чому головна визначна пам'ятка України - це дороги?
<p>Дивіться новий випуск Вар'яти Шоу 2 сезону. Україна славиться своїми історичними пам'ятками. Для туристів особливо цікаво поїздити по містах країни. Але не тільки історією цікава Україна. Основні туристичні визначні пам'ятки - це дороги, а точніше - їх відсутність, стверджує Сергій Притула на сцені Вар'яти Шоу.</p><p>Вагітність - особливий стан жінки, її мінливості настрою немає меж. Як зрозуміти вагітну дружину?</p><p>Віруючі люди ходять до церкви, ось тільки навіщо туди нести ковбасу - для американця це незрозуміло! Як йому це пояснити - розкажуть на сцені!</p><p>Дівчина гарненька, але недалека: чим закінчиться побачення з дівчиною, яка думає, що у Ремарка повинен бути аккаунт в Інстраграме?</p><p>Дивіться Вар'яти шоу 2 сезон 3 випуск онлайн.</p>

Чому головна визначна пам'ятка України - це дороги?

Стендапи Притули і Владзьо

Дует Володимир і Великий: краще

Чому головна визначна пам'ятка України - це дороги?

Дивіться новий випуск Вар'яти Шоу 2 сезону. Україна славиться своїми історичними пам'ятками. Для туристів особливо цікаво поїздити по містах країни. Але не тільки історією цікава Україна. Основні туристичні визначні пам'ятки - це дороги, а точніше - їх відсутність, стверджує Сергій Притула на сцені Вар'яти Шоу.

Вагітність - особливий стан жінки, її мінливості настрою немає меж. Як зрозуміти вагітну дружину?

Віруючі люди ходять до церкви, ось тільки навіщо туди нести ковбасу - для американця це незрозуміло! Як йому це пояснити - розкажуть на сцені!

Дівчина гарненька, але недалека: чим закінчиться побачення з дівчиною, яка думає, що у Ремарка повинен бути аккаунт в Інстраграме?

Дивіться Вар'яти шоу 2 сезон 3 випуск онлайн.