Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Старість для чоловіка та зайва вага для дружини – бомба повільної дії
<p style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Актори в гумористичному шоу Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-2">«Вар’яти» 2 сезон</a> 4 випуск жартували на улюблені теми, розповіли найсмішніші життєві історії та дали кілька лайфхаків фанатам. Ви знали, що робити, коли коханий побився з кумом? Або як реагувати на бажання дівчини вийти заміж? І як швидко реабілітуватися після важких пологів? Якщо ні, то дивіться 4 випуск україномовного розважального шоу «Вар’яти» (2017).</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span style="text-align: justify;">Старість – не радість!</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Чому тобі 36 років, а відчуваєш себе на 25? Сергій Притула поділився з глядачами найсокровеннішим: думками чоловіка, який старіє. Ба більше, лідер шоу «Вар’яти» 2 сезон порівняв молодість і свій «поважний вік». Що з цього вийшло? Відповідь шукайте в монолозі Притули!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span style="text-align: justify;">Довгоочікуване повернення дружини з пологового будинку</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Після лікарняного ліжка, дієти та жорсткого контролю жінка хоче одного: прийняти ванну, відпочити та вкласти дитину спати. Однак вона забула: поки її не було, у квартирі хазяйнував чоловік! Чому вдома не прибрано, кум у підгузнику валяється в дитячому ліжечку, а благовірний ледве стоїть на ногах? У програмі «Вар’яти» 2 сезон 4 випуск пояснювали <a href="https://teleportal.ua/person/volodimir-kovtsun">Володимир Ковцун</a> і <a href="https://teleportal.ua/person/vitaliy-tilniy">Віталій Тильний</a>.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span style="text-align: justify;">Погані гени, широка кістка чи затяжні свята: чому жінки набирають зайві кілограми?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Кожна дівчина переймається зовнішнім виглядом, розміром одягу та раціоном харчування. Комусь вдається триматися у формі, а для когось головне душа. Але у великі свята всіх об’єднує одне – переїдання, зайві кілограми та істерики. Що буває, коли дівчата гучно відсвяткували Великдень? Жожка та Вальон відчули все на собі!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Дивіться онлайн розважальну програму «Вар’яти» 2 сезон 4 випуск на сайті Teleportal.ua і заряджайтеся хорошим настроєм у компанії гумористів.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-2/vypusk-3">«Вар’яти» 2 сезон 3 випуск</a>.</span></p>

Старість для чоловіка та зайва вага для дружини – бомба повільної дії

Всі випуски | Сезон 2

Стендапи Притули і Владзьо

Дует Володимир і Великий: краще

Старість для чоловіка та зайва вага для дружини – бомба повільної дії

Актори в гумористичному шоу Нового каналу «Вар’яти» 2 сезон 4 випуск жартували на улюблені теми, розповіли найсмішніші життєві історії та дали кілька лайфхаків фанатам. Ви знали, що робити, коли коханий побився з кумом? Або як реагувати на бажання дівчини вийти заміж? І як швидко реабілітуватися після важких пологів? Якщо ні, то дивіться 4 випуск україномовного розважального шоу «Вар’яти» (2017).

Старість – не радість!

Чому тобі 36 років, а відчуваєш себе на 25? Сергій Притула поділився з глядачами найсокровеннішим: думками чоловіка, який старіє. Ба більше, лідер шоу «Вар’яти» 2 сезон порівняв молодість і свій «поважний вік». Що з цього вийшло? Відповідь шукайте в монолозі Притули!

Довгоочікуване повернення дружини з пологового будинку

Після лікарняного ліжка, дієти та жорсткого контролю жінка хоче одного: прийняти ванну, відпочити та вкласти дитину спати. Однак вона забула: поки її не було, у квартирі хазяйнував чоловік! Чому вдома не прибрано, кум у підгузнику валяється в дитячому ліжечку, а благовірний ледве стоїть на ногах? У програмі «Вар’яти» 2 сезон 4 випуск пояснювали Володимир Ковцун і Віталій Тильний.

Погані гени, широка кістка чи затяжні свята: чому жінки набирають зайві кілограми?

Кожна дівчина переймається зовнішнім виглядом, розміром одягу та раціоном харчування. Комусь вдається триматися у формі, а для когось головне душа. Але у великі свята всіх об’єднує одне – переїдання, зайві кілограми та істерики. Що буває, коли дівчата гучно відсвяткували Великдень? Жожка та Вальон відчули все на собі!

Дивіться онлайн розважальну програму «Вар’яти» 2 сезон 4 випуск на сайті Teleportal.ua і заряджайтеся хорошим настроєм у компанії гумористів.

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – переходьте за посиланням і дивіться «Вар’яти» 2 сезон 3 випуск.