Video: Як набрати 27 кг за три дні?
<p>Новий випуск Вар'яти Шоу сезон 2. Чим хороша молодість? Про її переваги жартує Сергій Притула. Чому тобі 36, а почуваєш себе на 25: що відчуває чоловік, коли розуміє, що починає старіти?</p><p>І знову діти: дружина з дитиною повертається з пологового будинку. Чому вдома не прибрано і кум валяється на ліжку - скетч дуету Вар'яти.</p><p>Валентин Сергійчук і Володимир Жогло із замальовками про стосунки в родині.</p><p>Товста дівчина в спортзалі. Дівчина прийшла в спортзал після Пасхи, щоб скинути 27 кг, набраних за 3 дні! Як вона дійшла до такого - дивіться скетч дуету Володимир і Великий.</p><p>У чому різниця між п'яним чоловіком і п'яною жінкою - дивіться 4 випуск Вар'яти шоу 2 сезони онлайн.</p>

Як набрати 27 кг за три дні?

Стендапи Притули і Владзьо

Дует Володимир і Великий: краще

Як набрати 27 кг за три дні?

Новий випуск Вар'яти Шоу сезон 2. Чим хороша молодість? Про її переваги жартує Сергій Притула. Чому тобі 36, а почуваєш себе на 25: що відчуває чоловік, коли розуміє, що починає старіти?

І знову діти: дружина з дитиною повертається з пологового будинку. Чому вдома не прибрано і кум валяється на ліжку - скетч дуету Вар'яти.

Валентин Сергійчук і Володимир Жогло із замальовками про стосунки в родині.

Товста дівчина в спортзалі. Дівчина прийшла в спортзал після Пасхи, щоб скинути 27 кг, набраних за 3 дні! Як вона дійшла до такого - дивіться скетч дуету Володимир і Великий.

У чому різниця між п'яним чоловіком і п'яною жінкою - дивіться 4 випуск Вар'яти шоу 2 сезони онлайн.