Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Блондинка на СТО та дівчина-фейсбук: що гірше?
<p style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Сергій Притула в розважальній програмі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-2">«Вар’яти» 2 сезон</a> 5 випуск розповів про зіркові будні. Якось Притула заїхав до магазину купити продукти. Ви б могли подумати, що продавчині накинулися на нього з проханнями сфотографуватися та взяти автограф… Але ні! Вони розповіли Сергію таємницю магазинного бізнесу. Дивіться далі та почуйте кумедну історію про те, як працівники задобрювали лідера шоу «Вар’яти» 2 сезон.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span style="text-align: justify;">Актори гумор-шоу підготували для глядачів чергову порцію життєвих і смішних мініатюр</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Коли дівчині нічого робити самотніми вечорами вдома, то вона заходить у фейсбук і проходить усі можливі тести:</span></p><ul dir="ltr"><li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Ким ти була в минулому житті?</span></li><li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Яким буде твоє майбутнє?</span></li><li style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Чого тобі бракує в сімейних стосунках?</span></li></ul><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">А один тест показав: у неї погляд тигриці, серце левиці, а тіло кішки! Невже фейсбук знав більше, ніж її рідний чоловік? У 5 випуску україномовного шоу «Вар’яти» (2017) <a href="https://teleportal.ua/person/valentin-sergiychuk">Валентин Сергійчук</a> і <a href="https://teleportal.ua/person/volodimir-zhoglo">Володимир Жогло</a> жартували над проблемою залежності від соцмереж.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Усі знають: жінка за кермом – до нещастя. Проте коли блондинка водить автомобіль – тікайте, хто може! Білява красуня приїхала на СТО лікувати машину, бо авто захворіло! Жінка навіть не знала, що таке капот й де він знаходиться. Як відреагував механік на прохання блондинки вилікувати автомобіль? Дізнайтеся в програмі «Вар’яти» 2 сезон 5 випуск.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Король монологів із Тернополя Владзьо вирішив покаятися перед глядачами та розповів, як він ледь не перетворився на алкоголіка. Як воно, забрати доньку із садочку, а через годину згадати, що в тебе син? І не в садку, а в школі? Сповідь його величності Владзя дивіться онлайн у гумор-шоу Нового каналу «Вар’яти» 2 сезон 5 випуск на сайті Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-2/vypusk-4">«Вар’яти» 2 сезон 4 випуск</a>.</span></p>

Блондинка на СТО та дівчина-фейсбук: що гірше?

Всі випуски | Сезон 2

Стендапи Притули і Владзьо

Дует Володимир і Великий: краще

Блондинка на СТО та дівчина-фейсбук: що гірше?

Сергій Притула в розважальній програмі «Вар’яти» 2 сезон 5 випуск розповів про зіркові будні. Якось Притула заїхав до магазину купити продукти. Ви б могли подумати, що продавчині накинулися на нього з проханнями сфотографуватися та взяти автограф… Але ні! Вони розповіли Сергію таємницю магазинного бізнесу. Дивіться далі та почуйте кумедну історію про те, як працівники задобрювали лідера шоу «Вар’яти» 2 сезон.

Актори гумор-шоу підготували для глядачів чергову порцію життєвих і смішних мініатюр

Коли дівчині нічого робити самотніми вечорами вдома, то вона заходить у фейсбук і проходить усі можливі тести:

  • Ким ти була в минулому житті?
  • Яким буде твоє майбутнє?
  • Чого тобі бракує в сімейних стосунках?

А один тест показав: у неї погляд тигриці, серце левиці, а тіло кішки! Невже фейсбук знав більше, ніж її рідний чоловік? У 5 випуску україномовного шоу «Вар’яти» (2017) Валентин Сергійчук і Володимир Жогло жартували над проблемою залежності від соцмереж.

Усі знають: жінка за кермом – до нещастя. Проте коли блондинка водить автомобіль – тікайте, хто може! Білява красуня приїхала на СТО лікувати машину, бо авто захворіло! Жінка навіть не знала, що таке капот й де він знаходиться. Як відреагував механік на прохання блондинки вилікувати автомобіль? Дізнайтеся в програмі «Вар’яти» 2 сезон 5 випуск.

Король монологів із Тернополя Владзьо вирішив покаятися перед глядачами та розповів, як він ледь не перетворився на алкоголіка. Як воно, забрати доньку із садочку, а через годину згадати, що в тебе син? І не в садку, а в школі? Сповідь його величності Владзя дивіться онлайн у гумор-шоу Нового каналу «Вар’яти» 2 сезон 5 випуск на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – переходьте за посиланням і дивіться «Вар’яти» 2 сезон 4 випуск.