Video: Бабуся за кермом і поліцейський розворот
<p>Нові жарти в 7 випуску Вар'яти Шоу сезон 2. Гості - завжди радий їх приходу, спеціально готуєшся їх зустріти. Але ще краще, коли вони нарешті йдуть додому - жартують на сцені Вар'яти Шоу.</p><p>Дует Володимир і Великий зі скетчем про товстого чоловікова, який хоче займатися гімнастикою. Єдине що, в секцію записують тільки дітей до 6 років! Але чоловік рішучий!</p><p>Навіть бабусі люблять швидко їздити! Але для цього спочатку потрібно здати на права. Як це відбувалося - Віталій Тильний і Владзьо з мініатюрою про бабусю.</p><p>Дід Петро переплутав кавовий автомат з гральним і всю пенсію просадив на американо! Смішні новини від Сергія Притули та Владзьо на сцені Вар'яти Шоу.</p><p>Дивіться всі жарти в Вар'яти Шоу сезон 2 випуск 7.</p>

Бабуся за кермом і поліцейський розворот

Стендапи Притули і Владзьо

Дует Володимир і Великий: краще

Бабуся за кермом і поліцейський розворот

Нові жарти в 7 випуску Вар'яти Шоу сезон 2. Гості - завжди радий їх приходу, спеціально готуєшся їх зустріти. Але ще краще, коли вони нарешті йдуть додому - жартують на сцені Вар'яти Шоу.

Дует Володимир і Великий зі скетчем про товстого чоловікова, який хоче займатися гімнастикою. Єдине що, в секцію записують тільки дітей до 6 років! Але чоловік рішучий!

Навіть бабусі люблять швидко їздити! Але для цього спочатку потрібно здати на права. Як це відбувалося - Віталій Тильний і Владзьо з мініатюрою про бабусю.

Дід Петро переплутав кавовий автомат з гральним і всю пенсію просадив на американо! Смішні новини від Сергія Притули та Владзьо на сцені Вар'яти Шоу.

Дивіться всі жарти в Вар'яти Шоу сезон 2 випуск 7.