Video: Про що розмовляти після сексу?
<p>Дивіться в 8 випуску Вар'яти Шоу сезон 2. Відпочинок в Туреччині: продавці красивим дівчатам готові сказати все що завгодно, лише б вони купили щось: як торговці підлаштовуються під туристів. Дует Володимир і Великий жартують про продавця-турці Віталія Козловського.</p><p>Пара, яка дуже давно не бачилася, говорить по скайпу: одразу видно, хто за ким нудьгував.</p><p>Кохану жінку зустріти не складно, складніше заховати її від дружини, говорить Владзьо на сцені Вар'яти Шоу. Нелегко бути бабієм - казуси чоловічого життя.</p><p>Про що говорити після сексу? Проблема відносин не у відсутності сексу, а в тому, що після нього нема про що поговорити, стверджують на сцені Вар'яти Шоу.</p><p>Дивіться всі жарти в програмі Вар'яти Шоу 2 сезон випуск 8.</p>

Про що розмовляти після сексу?

Стендапи Притули і Владзьо

Дует Володимир і Великий: краще

Про що розмовляти після сексу?

Дивіться в 8 випуску Вар'яти Шоу сезон 2. Відпочинок в Туреччині: продавці красивим дівчатам готові сказати все що завгодно, лише б вони купили щось: як торговці підлаштовуються під туристів. Дует Володимир і Великий жартують про продавця-турці Віталія Козловського.

Пара, яка дуже давно не бачилася, говорить по скайпу: одразу видно, хто за ким нудьгував.

Кохану жінку зустріти не складно, складніше заховати її від дружини, говорить Владзьо на сцені Вар'яти Шоу. Нелегко бути бабієм - казуси чоловічого життя.

Про що говорити після сексу? Проблема відносин не у відсутності сексу, а в тому, що після нього нема про що поговорити, стверджують на сцені Вар'яти Шоу.

Дивіться всі жарти в програмі Вар'яти Шоу 2 сезон випуск 8.