Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Головна проблема подружнього життя: про що розмовляти після інтиму?
<p style="text-align: justify;"><meta charset="utf-8" style="text-align: justify;"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Актори в розважальному шоу Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-2">«Вар’яти» 2 сезон</a> 8 випуск дали декілька рекомендацій молодим сім’ям: коли варто планувати дітей, як зробити шлюб щасливим і чи потрібно довіряти всі секрети одне одному? Коміки поганого не порадять!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Сергій Притула на сцені гумористичної програми «Вар’яти» (2 сезон) згадав своє безтурботне дитинство: замурзаних дітей із побитими колінами, які купалися в ставку з гусьми та ганяли на велосипедах. Сучасну молодь важко уявити в такій ситуації! І не через гаджети, комп’ютерні ігри та телевізор… Заінтриговані? Правду дізнайтеся в монолозі Притули.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span style="text-align: justify;">Наречений домовляється про весілля зі злим тамадою</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Весільний ведучий Владзьо вміє змусити гостей брати участь у конкурсах – у цьому йому допомагають бультер’єри, погрози та образи. Які смішні розваги є в арсеналі тамади та чому наречений Віталій Тильний обрав саме його? Відповідь у 8 випуску програми «Вар’яти» (2017).</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span style="text-align: justify;">Чому в сім’ї зникає романтика?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Після декількох років подружнього життя чоловік і жінка помічають: їхні стосунки кардинально змінилися. Благовірний не робить компліменти коханій, вона не приділяє достатньо уваги чоловіку… Кожен займається своїми справами. А відмовка стандартна: побут вбиває стосунки. Гумористи переконані, насправді романтику псують відверті розмови після інтиму! Подробиці в шоу«Вар’яти» 2 сезон 8 випуск.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span style="text-align: justify;">Безхатьки придумали нову фінансову піраміду</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Коли настає безвихідь, хочеться випити та закусити, безхатькам спадають на думку дуже дивні ідеї. Щоб хоч трохи заробити, вони вирішили побудувати фінансову піраміду зі збору скляних пляшок! «Реальна тема» чи черговий провал? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн гумор-шоу «Вар’яти» 2 сезон 8 випуск на сайті Teleportal.ua. </span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-2/vypusk-7">«Вар’яти» 2 сезон 7 випуск</a>.</span></p>

Головна проблема подружнього життя: про що розмовляти після інтиму?

Всі випуски | Сезон 2

Стендапи Притули і Владзьо

Дует Володимир і Великий: краще

Головна проблема подружнього життя: про що розмовляти після інтиму?

Актори в розважальному шоу Нового каналу «Вар’яти» 2 сезон 8 випуск дали декілька рекомендацій молодим сім’ям: коли варто планувати дітей, як зробити шлюб щасливим і чи потрібно довіряти всі секрети одне одному? Коміки поганого не порадять!

Сергій Притула на сцені гумористичної програми «Вар’яти» (2 сезон) згадав своє безтурботне дитинство: замурзаних дітей із побитими колінами, які купалися в ставку з гусьми та ганяли на велосипедах. Сучасну молодь важко уявити в такій ситуації! І не через гаджети, комп’ютерні ігри та телевізор… Заінтриговані? Правду дізнайтеся в монолозі Притули.

Наречений домовляється про весілля зі злим тамадою

Весільний ведучий Владзьо вміє змусити гостей брати участь у конкурсах – у цьому йому допомагають бультер’єри, погрози та образи. Які смішні розваги є в арсеналі тамади та чому наречений Віталій Тильний обрав саме його? Відповідь у 8 випуску програми «Вар’яти» (2017).

Чому в сім’ї зникає романтика?

Після декількох років подружнього життя чоловік і жінка помічають: їхні стосунки кардинально змінилися. Благовірний не робить компліменти коханій, вона не приділяє достатньо уваги чоловіку… Кожен займається своїми справами. А відмовка стандартна: побут вбиває стосунки. Гумористи переконані, насправді романтику псують відверті розмови після інтиму! Подробиці в шоу«Вар’яти» 2 сезон 8 випуск.

Безхатьки придумали нову фінансову піраміду

Коли настає безвихідь, хочеться випити та закусити, безхатькам спадають на думку дуже дивні ідеї. Щоб хоч трохи заробити, вони вирішили побудувати фінансову піраміду зі збору скляних пляшок! «Реальна тема» чи черговий провал? Дізнайтеся за мить – дивіться онлайн гумор-шоу «Вар’яти» 2 сезон 8 випуск на сайті Teleportal.ua. 

Пропустили попередній випуск? Не гайте часу – переходьте за посиланням і дивіться «Вар’яти» 2 сезон 7 випуск.