Video: Як правильно відзначити Новий рік?
<p>Новий випуск Вар'яти Шоу сезон 2. Два коханця, один з яких священик, зустрілися в одній шафі - до чого тільки батьківські збори не приведуть. Замальовка дуету Володимира і Великого.</p><p>У будь-якого мера перед новим роком одні і ті ж турботи - підготовка до свята і обов'язково потрібно поставити ялинку в місті! Всі знають, що мери міряються між собою ялинками! Віталій Тил і Владзьо розкажуть, як мер міста виділив мільйон на установку новорічної ялинки. Що ж зроблено - мініатюра дуету.</p><p>Володимир Жогло заспіває про те, яким повинен бути зимовий відпочинок, щоб він не закінчився, так і не розпочавшись. І звичайно ж корпоратив! П'яна жінка повернулася додому в 9 ранку після новорічного корпоративу. Мініатюра Владзьо і Віталія тильну.</p><p>Дивіться 9 випуск Вар'яти Шоу 2 сезони онлайн.</p>

Як правильно відзначити Новий рік?

Стендапи Притули і Владзьо

Дует Володимир і Великий: краще

Як правильно відзначити Новий рік?

Новий випуск Вар'яти Шоу сезон 2. Два коханця, один з яких священик, зустрілися в одній шафі - до чого тільки батьківські збори не приведуть. Замальовка дуету Володимира і Великого.

У будь-якого мера перед новим роком одні і ті ж турботи - підготовка до свята і обов'язково потрібно поставити ялинку в місті! Всі знають, що мери міряються між собою ялинками! Віталій Тил і Владзьо розкажуть, як мер міста виділив мільйон на установку новорічної ялинки. Що ж зроблено - мініатюра дуету.

Володимир Жогло заспіває про те, яким повинен бути зимовий відпочинок, щоб він не закінчився, так і не розпочавшись. І звичайно ж корпоратив! П'яна жінка повернулася додому в 9 ранку після новорічного корпоративу. Мініатюра Владзьо і Віталія тильну.

Дивіться 9 випуск Вар'яти Шоу 2 сезони онлайн.