Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Бюджетна відпустка: чому не варто економити на All inclusive
<p style="text-align: justify;">Сергій Притула вийшов на сцену <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-4">«Вар'яти» 4 сезон</a> 1 випуск від 27.08.2019 на милицях. Що сталося цього літа? Ведучий з радістю поділиться феєричною історією про те, як він відзначив свій день народження. Що відбулося під час свята? Як басейн, Володимир Жогло та бармени пов'язані з інцидентом, що відбувся? Дізнайтеся прямо зараз!</p><p style="text-align: justify;"> </p><p style="text-align: justify;"><strong>Що приготували артисти в 1 випуску шоу «Вар'яти» 2019?</strong></p><p style="text-align: justify;">Дивіться нові мініатюри, монологи та музичні номери українського гумористично проекту на сайті «Телепортал»! У маленьких замальовках ви побачите:</p><ul><li style="text-align: justify;">як батько виховує сина;</li><li style="text-align: justify;">що насправді цікавить чоловіків у жінках;</li><li style="text-align: justify;">навіщо бодібілдерам качати язик;</li><li style="text-align: justify;">і багато іншого.</li></ul><p style="text-align: justify;"> </p><p style="text-align: justify;"><strong>Між номерами ведучий «Вар'яти» 2019 виходить на сцену і розважає глядачів історіями з життя</strong></p><p style="text-align: justify;">Сергій Притула розповів про те, чому він завжди свариться з дружиною перед приїздом гостей. Поділився історією про те, на які хитрощі готовий його син, щоб не прибирати. Дізнайтеся більше про улюбленого ведучого з перших вуст! Гуморист віддався ностальгії і згадав, що його радувало в дитинстві. Сучасні діти були б в шоці, дізнавшись, як розважалися їхні батьки без планшетів і смартфонів.</p><p style="text-align: justify;"> </p><p style="text-align: justify;"><strong>У шоу «Вар'яти» 2019 випуск 1 актори знову порадували перевтіленнями і жартами на тему сімейних стосунків</strong></p><p style="text-align: justify;">Уявіть ситуацію: дорослий син віддав мамі свій старий телефон. А потім він згадав, що видалив не всі файли... Переляканий чоловік примчав до рідної домівки, але було пізно. Мати вже все бачила. Як герой пояснить літній жінці свої фотографії в латексному костюмі? Дивіться онлайн в гумористичній передачі «Вар'яти» 27.08.2019!</p><p style="text-align: justify;"> </p><p style="text-align: justify;"><strong>Що може бути гірше, ніж зіпсований відпочинок?</strong></p><p style="text-align: justify;">Обурений клієнт увірвався в офіс туристичного агентства. Чоловік хотів купити більш дешеву путівку, але не настільки ж! Їм із дружиною довелося добиратися до Єгипту 5 днів, спати в недобудованому готелі і битися зі зміями. Дізнайтеся подробиці найжахливішої відпустки на світі – дивіться гумористичне шоу «Вар'яти» 4 сезон 1 випуск онлайн на сайті «Телепортал»!</p>

Бюджетна відпустка: чому не варто економити на All inclusive

Всі випуски | Сезон 4

Бюджетна відпустка: чому не варто економити на All inclusive

Сергій Притула вийшов на сцену «Вар'яти» 4 сезон 1 випуск від 27.08.2019 на милицях. Що сталося цього літа? Ведучий з радістю поділиться феєричною історією про те, як він відзначив свій день народження. Що відбулося під час свята? Як басейн, Володимир Жогло та бармени пов'язані з інцидентом, що відбувся? Дізнайтеся прямо зараз!

 

Що приготували артисти в 1 випуску шоу «Вар'яти» 2019?

Дивіться нові мініатюри, монологи та музичні номери українського гумористично проекту на сайті «Телепортал»! У маленьких замальовках ви побачите:

  • як батько виховує сина;
  • що насправді цікавить чоловіків у жінках;
  • навіщо бодібілдерам качати язик;
  • і багато іншого.

 

Між номерами ведучий «Вар'яти» 2019 виходить на сцену і розважає глядачів історіями з життя

Сергій Притула розповів про те, чому він завжди свариться з дружиною перед приїздом гостей. Поділився історією про те, на які хитрощі готовий його син, щоб не прибирати. Дізнайтеся більше про улюбленого ведучого з перших вуст! Гуморист віддався ностальгії і згадав, що його радувало в дитинстві. Сучасні діти були б в шоці, дізнавшись, як розважалися їхні батьки без планшетів і смартфонів.

 

У шоу «Вар'яти» 2019 випуск 1 актори знову порадували перевтіленнями і жартами на тему сімейних стосунків

Уявіть ситуацію: дорослий син віддав мамі свій старий телефон. А потім він згадав, що видалив не всі файли... Переляканий чоловік примчав до рідної домівки, але було пізно. Мати вже все бачила. Як герой пояснить літній жінці свої фотографії в латексному костюмі? Дивіться онлайн в гумористичній передачі «Вар'яти» 27.08.2019!

 

Що може бути гірше, ніж зіпсований відпочинок?

Обурений клієнт увірвався в офіс туристичного агентства. Чоловік хотів купити більш дешеву путівку, але не настільки ж! Їм із дружиною довелося добиратися до Єгипту 5 днів, спати в недобудованому готелі і битися зі зміями. Дізнайтеся подробиці найжахливішої відпустки на світі – дивіться гумористичне шоу «Вар'яти» 4 сезон 1 випуск онлайн на сайті «Телепортал»!