Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Секрет здорової атмосфери в колективі від Сергія Притули
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-4">«Вар'яти»</a> 4 сезон 10 випуск від 29.10.2019 – <a href="https://teleportal.ua/person/sergiy-pritula">Сергій Притула</a> ділиться секретами дружнього колективу! Як гумористам вдається зберігати здорову доброзичливу атмосферу на роботі, не дивлячись на постійні гастролі і ненормований графік? Дізнайтеся прямо зараз!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Серйозні стосунки з точки зору гумористів шоу «Вар'яти» 2019</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чоловік прийшов в агентство знайомств. Він шукає свою другу половинку. У героя мініатюри є конкретні вимоги до жінки мрії:</span></p> <ul dir="ltr"> <li style="text-align: justify;"><span>модельна зовнішність;</span></li> <li style="text-align: justify;"><span>зріст під два метри;</span></li> <li style="text-align: justify;"><span>четвертий розмір грудей.</span></li> </ul> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Де ж знайти таку красуню, і за які гроші? Де найкраще всього шукати серйозні стосунки, якщо не в агентстві знайомств? Дивіться гумористичну мініатюру в шоу «Вар'яти» 29.10.2019!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Хто такі зрадофіли і чому їх не любить Сергій Притула?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Сьогодні ведучий згадує про життя в СРСР. Чи варто сумувати за минулими часами? Притула вважає, що це марна трата часу. Навіщо насправді за радянських часів заводили дітей? Як змінилося ставлення людей до телефонних розмов? Не пропустіть хвилинку ностальгії в шоу «Вар'яти 2019» випуск 10!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Час йде, але дещо не змінюється. Стосунки в родині завжди пов'язані з конфліктними ситуаціями, нерозуміннями і курйозами. Сергій Притула поділився своїми заповідями сімейного життя, а актори шоу «Вар'яти 2019» порадували глядачів смішними мініатюрами.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Як довести чоловіка до істерики?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чоловік прийшов у магазин штор без дружини. Він уже кілька разів у паніці тікав від продавчині, яка несе якусь тарабарщину. Що таке фактурний блекаут і римський стиль? Чому шматок тканини під назвою «жаккард» коштує аж 19 000 гривень? Не пропустіть гумористичний номер про найстрашніший кошмар у житті будь-якого чоловіка - дивіться «Вар'яти» 4 сезон 10 випуск від 29.10.2019 онлайн!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-4/vypusk-9">«Вар'яти» 4 сезон 9 випуск</a>.</span></p>

Секрет здорової атмосфери в колективі від Сергія Притули

Всі випуски | Сезон 4

Секрет здорової атмосфери в колективі від Сергія Притули

Дивіться шоу «Вар'яти» 4 сезон 10 випуск від 29.10.2019 – Сергій Притула ділиться секретами дружнього колективу! Як гумористам вдається зберігати здорову доброзичливу атмосферу на роботі, не дивлячись на постійні гастролі і ненормований графік? Дізнайтеся прямо зараз!

 

Серйозні стосунки з точки зору гумористів шоу «Вар'яти» 2019

Чоловік прийшов в агентство знайомств. Він шукає свою другу половинку. У героя мініатюри є конкретні вимоги до жінки мрії:

  • модельна зовнішність;
  • зріст під два метри;
  • четвертий розмір грудей.

Де ж знайти таку красуню, і за які гроші? Де найкраще всього шукати серйозні стосунки, якщо не в агентстві знайомств? Дивіться гумористичну мініатюру в шоу «Вар'яти» 29.10.2019!

 

Хто такі зрадофіли і чому їх не любить Сергій Притула?

Сьогодні ведучий згадує про життя в СРСР. Чи варто сумувати за минулими часами? Притула вважає, що це марна трата часу. Навіщо насправді за радянських часів заводили дітей? Як змінилося ставлення людей до телефонних розмов? Не пропустіть хвилинку ностальгії в шоу «Вар'яти 2019» випуск 10!

Час йде, але дещо не змінюється. Стосунки в родині завжди пов'язані з конфліктними ситуаціями, нерозуміннями і курйозами. Сергій Притула поділився своїми заповідями сімейного життя, а актори шоу «Вар'яти 2019» порадували глядачів смішними мініатюрами.

 

Як довести чоловіка до істерики?

Чоловік прийшов у магазин штор без дружини. Він уже кілька разів у паніці тікав від продавчині, яка несе якусь тарабарщину. Що таке фактурний блекаут і римський стиль? Чому шматок тканини під назвою «жаккард» коштує аж 19 000 гривень? Не пропустіть гумористичний номер про найстрашніший кошмар у житті будь-якого чоловіка - дивіться «Вар'яти» 4 сезон 10 випуск від 29.10.2019 онлайн!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Вар'яти» 4 сезон 9 випуск.