Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Форт «Вар'ятів» і тверк у виконанні Жогла
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Гумористи в програмі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-4">«Вар'яти» 4 сезон</a> 11 випуск від 05.11.2019 знову міркують на вічну тему відмінностей між чоловіками і жінками</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span><a href="https://teleportal.ua/person/sergiy-pritula">Сергій Притула</a> зіставляє методи схуднення людей різної статі. Прекрасна половина людства знає мільйон дієт – від білкової до інтервального голодування. Що ж у цей час роблять чоловіки, які вирішили трохи скинути вагу? Дізнайтеся прямо зараз в шоу «Вар'яти 2019» випуск 11! У вас буде чудовий приклад перед очима: Притула розповість про те, як худнув Володимир Жогло. Чи домігся він хоч якихось результатів, харчуючись виключно органічною їжею?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Романтика: очікування vs реальність</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Сергій Притула впевнений: голлівудські фільми про кохання формують у нас помилкові очікування. Тільки в кіно люди можуть красиво і вправно роздягнутися на ходу, провести ніч разом і прокинутися вранці гарними. Що відбувається, якщо спробувати повторити це в реальному житті? У мініатюрі шоу «Вар'яти» від 05.11.2019 герої обговорили ці моменти під час перегляду романтичного фільму. Чому життя кіношних Майкла і Рейчел зовсім не схоже на сувору реальність звичайної української пари? Невже така красива любов буває тільки на екрані?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Підступна пастка еко-продуктів</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не тільки Жогло повірив у чудодійну силу органічної їжі! Герой мініатюри в 11 випуску «Вар'яти 2019» дуже здивувався, коли побачив ціну на еко-хрін. Чим він відрізняється від звичайного? Чи є хоч якась різниця між органічними овочами і звичайними? Герой украй заплутається і спробує розібратися в тому, чому безглютеновий хліб коштує в кілька разів дорожче звичайного, і які чарівні властивості притаманні соєвому молоку.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>А ще в цьому випуску на вас чекає несподіваний сюрприз від Володимира Жогла. Жошка вже три місяці займається танцями. Сьогодні він спробує виконати популярний танець тверк. Чи вийде у Жошки показати клас? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Вар'яти» 4 сезон 11 випуск від 05.11.2019!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-4/vypusk-10">«Вар'яти» 4 сезон 10 випуск</a>. </span></p>

Форт «Вар'ятів» і тверк у виконанні Жогла

Всі випуски | Сезон 4

Форт «Вар'ятів» і тверк у виконанні Жогла

Гумористи в програмі «Вар'яти» 4 сезон 11 випуск від 05.11.2019 знову міркують на вічну тему відмінностей між чоловіками і жінками

Сергій Притула зіставляє методи схуднення людей різної статі. Прекрасна половина людства знає мільйон дієт – від білкової до інтервального голодування. Що ж у цей час роблять чоловіки, які вирішили трохи скинути вагу? Дізнайтеся прямо зараз в шоу «Вар'яти 2019» випуск 11! У вас буде чудовий приклад перед очима: Притула розповість про те, як худнув Володимир Жогло. Чи домігся він хоч якихось результатів, харчуючись виключно органічною їжею?

 

Романтика: очікування vs реальність

Сергій Притула впевнений: голлівудські фільми про кохання формують у нас помилкові очікування. Тільки в кіно люди можуть красиво і вправно роздягнутися на ходу, провести ніч разом і прокинутися вранці гарними. Що відбувається, якщо спробувати повторити це в реальному житті? У мініатюрі шоу «Вар'яти» від 05.11.2019 герої обговорили ці моменти під час перегляду романтичного фільму. Чому життя кіношних Майкла і Рейчел зовсім не схоже на сувору реальність звичайної української пари? Невже така красива любов буває тільки на екрані?

 

Підступна пастка еко-продуктів

Не тільки Жогло повірив у чудодійну силу органічної їжі! Герой мініатюри в 11 випуску «Вар'яти 2019» дуже здивувався, коли побачив ціну на еко-хрін. Чим він відрізняється від звичайного? Чи є хоч якась різниця між органічними овочами і звичайними? Герой украй заплутається і спробує розібратися в тому, чому безглютеновий хліб коштує в кілька разів дорожче звичайного, і які чарівні властивості притаманні соєвому молоку.

А ще в цьому випуску на вас чекає несподіваний сюрприз від Володимира Жогла. Жошка вже три місяці займається танцями. Сьогодні він спробує виконати популярний танець тверк. Чи вийде у Жошки показати клас? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Вар'яти» 4 сезон 11 випуск від 05.11.2019!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Вар'яти» 4 сезон 10 випуск