Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як розуміти сучасне мистецтво: інструкція від гумористів шоу «Вар'яти»
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-4">«Вар'яти» 4 сезон</a> 12 випуск від 12.11.2019 <a href="https://teleportal.ua/person/sergiy-pritula">Сергій Притула</a> міркував про те, що б він зробив на президентській посаді. Які реформи ініціював би гуморист у першу чергу? Не пропустіть найсмішнішу агітацію! Дізнайтеся, чому Україна – це країна дивовижних можливостей.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Як познайомитися з чоловіком у клубі?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Подружки весь вечір сиділи біля бару в очікуванні своєї долі. Скільки коктейлів випито, скільки закусок з'їдено, а прекрасні принци чомусь не поспішають запрошувати на танець. У чому ж проблема? У салі з часником, яким красуні закушували весь вечір? Або ж... вони просто обрали неправильний клуб? Дізнайтеся в 12 випуску «Вар'яти 2019».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Як розуміти сучасне мистецтво?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дует «Володимир і Великий» показав мініатюру про випадок на виставці сучасного мистецтва. Як відрізнити прекрасне від бездарної мазні? Сергій Притула приєднався до дискусії! Ви побачите кілька прикладів найдорожчих картин на планеті. За які шедеври люди готові платити мільйони доларів? Що потрібно зробити, щоб нарешті почати розбиратися в загадковому сучасному мистецтві? Дивіться 12 випуск шоу «Вар'яти» від 12.11.2019 та станьте знавцем!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Трохи про вічне</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Часи змінюються, багато речей поступово відходять у минуле. Так потихеньку в Україні вводять електронні черги. Тепер не потрібно приходити з самого ранку, щоб весь день чекати в коридорах держустанови! Можна просто записатися онлайн і прийти на призначений час. Здавалося б, це нововведення мало полегшити життя всім, але чому ж тоді черги досі існують? У 12 випуску «Вар'яти 2019» гумористи показали тих, хто не піддається на спокуси прогресу. Працівниці держустанов залишаються такими ж, як і при СРСР. Вони поводяться по-хамськи, не визнають сучасну техніку і ледь здатні впоратися з комп'ютером. Не пропустіть мініатюру про ситуацію, в якій бували всі, – дивіться «Вар'яти» 4 сезон 12 випуск від 12.11.2019 на сайті «Телепортал»!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-4/vypusk-11">«Вар'яти» 4 сезон 11 випуск</a>.</span></p>

Як розуміти сучасне мистецтво: інструкція від гумористів шоу «Вар'яти»

Всі випуски | Сезон 4

Як розуміти сучасне мистецтво: інструкція від гумористів шоу «Вар'яти»

У програмі «Вар'яти» 4 сезон 12 випуск від 12.11.2019 Сергій Притула міркував про те, що б він зробив на президентській посаді. Які реформи ініціював би гуморист у першу чергу? Не пропустіть найсмішнішу агітацію! Дізнайтеся, чому Україна – це країна дивовижних можливостей.

 

Як познайомитися з чоловіком у клубі?

Подружки весь вечір сиділи біля бару в очікуванні своєї долі. Скільки коктейлів випито, скільки закусок з'їдено, а прекрасні принци чомусь не поспішають запрошувати на танець. У чому ж проблема? У салі з часником, яким красуні закушували весь вечір? Або ж... вони просто обрали неправильний клуб? Дізнайтеся в 12 випуску «Вар'яти 2019».

 

Як розуміти сучасне мистецтво?

Дует «Володимир і Великий» показав мініатюру про випадок на виставці сучасного мистецтва. Як відрізнити прекрасне від бездарної мазні? Сергій Притула приєднався до дискусії! Ви побачите кілька прикладів найдорожчих картин на планеті. За які шедеври люди готові платити мільйони доларів? Що потрібно зробити, щоб нарешті почати розбиратися в загадковому сучасному мистецтві? Дивіться 12 випуск шоу «Вар'яти» від 12.11.2019 та станьте знавцем!

 

Трохи про вічне

Часи змінюються, багато речей поступово відходять у минуле. Так потихеньку в Україні вводять електронні черги. Тепер не потрібно приходити з самого ранку, щоб весь день чекати в коридорах держустанови! Можна просто записатися онлайн і прийти на призначений час. Здавалося б, це нововведення мало полегшити життя всім, але чому ж тоді черги досі існують? У 12 випуску «Вар'яти 2019» гумористи показали тих, хто не піддається на спокуси прогресу. Працівниці держустанов залишаються такими ж, як і при СРСР. Вони поводяться по-хамськи, не визнають сучасну техніку і ледь здатні впоратися з комп'ютером. Не пропустіть мініатюру про ситуацію, в якій бували всі, – дивіться «Вар'яти» 4 сезон 12 випуск від 12.11.2019 на сайті «Телепортал»!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Вар'яти» 4 сезон 11 випуск.