Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як хитрий дід свою смерть обдурив
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не пропустіть сенсацію в програмі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-4">«Вар'яти» 4 сезон</a> 13 випуск від 19.11.2019! <a href="https://teleportal.ua/person/sergiy-pritula">Сергій Притула </a>заявив, що йому набридли розважальні передачі Нового каналу. Насправді він хотів би стати ведучим... новин або політичних передач. Як повинні виглядати подібні програми на думку Притули? Дивіться гумористичний розбір деяких новин від ведучого «Вар'яти 2019».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Що робити чоловікові, якого дружина вперше залишила з дитиною?</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Герой гумористичної мініатюри не розгубився і викликав няню. Він вирішив довірити сина професіоналці і провести цей вечір з колегами за переглядом футбольного матчу. Але доля-лиходійка підготувала сюрприз хитрому чоловікові. Замість молодої вродливої жінки приїхав... справжнісінький бородатий нянь! Хто цей чоловік, і чому він раптом вирішив, що сидіти з дітьми – це його покликання? Дізнайтеся пару лайфхаків про виховання від незвичайної няні у виконанні Володимира Жогла – дивіться «Вар'яти» 19.11.2019!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Найкращий девіз: «Ніколи не здавайся!»</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Смерть прийшла до старенького дідуся і захотіла його забрати до себе. Старий не розгубився і запропонував безносій випити домашнього самогону. Чи можна переконати смерть, якщо та вже на порозі? А що як запропонувати їй... забрати когось іншого? Герой мініатюри «Вар'яти» 4 сезон не здається до останнього!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Часи стрімко змінюються. Двадцять років тому ніхто б не зрозумів, як можна прокласти маршрут за допомогою телефону. А тепер навіть бабусі оплачують комунальні послуги через додаток і спілкуються через соцмережі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Але дещо залишається незмінним – це простий добрий гумор, який для вас готують актори шоу «Вар'яти». А ще в цьому випуску Владзьо поставив рекорд зі швидкісного збирання кубика Рубика. Не пропустіть той момент, коли Король монологів із Тернополя увійшов в історію! Дивіться шоу «Вар'яти» 4 сезон 13 випуск від 19.11.2019 онлайн на сайті «Телепортал».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-4/vypusk-12">«Вар'яти» 4 сезон 12 випуск</a>.</span></p>

Як хитрий дід свою смерть обдурив

Всі випуски | Сезон 4

Як хитрий дід свою смерть обдурив


Не пропустіть сенсацію в програмі «Вар'яти» 4 сезон 13 випуск від 19.11.2019! Сергій Притула заявив, що йому набридли розважальні передачі Нового каналу. Насправді він хотів би стати ведучим... новин або політичних передач. Як повинні виглядати подібні програми на думку Притули? Дивіться гумористичний розбір деяких новин від ведучого «Вар'яти 2019».

 

Що робити чоловікові, якого дружина вперше залишила з дитиною?

Герой гумористичної мініатюри не розгубився і викликав няню. Він вирішив довірити сина професіоналці і провести цей вечір з колегами за переглядом футбольного матчу. Але доля-лиходійка підготувала сюрприз хитрому чоловікові. Замість молодої вродливої жінки приїхав... справжнісінький бородатий нянь! Хто цей чоловік, і чому він раптом вирішив, що сидіти з дітьми – це його покликання? Дізнайтеся пару лайфхаків про виховання від незвичайної няні у виконанні Володимира Жогла – дивіться «Вар'яти» 19.11.2019!

 

Найкращий девіз: «Ніколи не здавайся!»

Смерть прийшла до старенького дідуся і захотіла його забрати до себе. Старий не розгубився і запропонував безносій випити домашнього самогону. Чи можна переконати смерть, якщо та вже на порозі? А що як запропонувати їй... забрати когось іншого? Герой мініатюри «Вар'яти» 4 сезон не здається до останнього!

Часи стрімко змінюються. Двадцять років тому ніхто б не зрозумів, як можна прокласти маршрут за допомогою телефону. А тепер навіть бабусі оплачують комунальні послуги через додаток і спілкуються через соцмережі.

Але дещо залишається незмінним – це простий добрий гумор, який для вас готують актори шоу «Вар'яти». А ще в цьому випуску Владзьо поставив рекорд зі швидкісного збирання кубика Рубика. Не пропустіть той момент, коли Король монологів із Тернополя увійшов в історію! Дивіться шоу «Вар'яти» 4 сезон 13 випуск від 19.11.2019 онлайн на сайті «Телепортал».

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Вар'яти» 4 сезон 12 випуск.