Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Голим задом на вулик: Владзьо підтверджує свій титул Короля бджіл
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-4">«Вар'яти» 4 сезон</a> 14 випуск від 26.11.2019 <a href="https://teleportal.ua/person/sergiy-pritula">Сергій Притула</a> співає дифірамби українським жінкам, а Владзьо показує смертельний номер. Король монологів з Тернополя просто на сцені сів на бджолиний вулик, щоб показати, хто в домі господар. Але на цьому веселощі, звичайно ж, не закінчуються – гумористи підготували для вас ще багато смішних номерів!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Звідки беруться класичні провідниці?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ви коли-небудь замислювалися про те, в яких умовах загартовується характер провідниць «Укрзалізниці»? У 14 випуску «Вар'яти» 2019 розкриється цей секрет! Не пропустіть гумористичну мініатюру про те, як досвідчена провідниця навчає молоду розуму. Новенька прийшла на стажування, і вона навіть не здогадується про те, в який суворий світ вона потрапила! Старожилка відповіла на найбільш хвилюючі питання:</span></p> <ul dir="ltr"> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>Що робити, якщо у людини в квитку є безкоштовний напій?</span></li> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>Навіщо на станціях б'ють по колесах поїзда?</span></li> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>Чому не можна віддавати ключі від туалету?</span></li> </ul> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дізнайтеся, які знання необхідні кожній провідниці, яка себе поважає – дивіться шоу «Вар'яти» 26.11.2019!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Українська медицина як особливе явище</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Сергій Притула стверджує: жінка – це основа сучасної медицини. Звичайна українка може і ячмінь вилікувати  за допомогою червоної ниточки, і пологи у кашалота прийняти , і сім'ю прогодувати .</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>А ось ті нещасні, яким все ж таки доводиться звертатися в лікарні, часто стикаються з однією жахливою річчю... І ім'я їй – черга! Не пропустіть гумористичну мініатюру шоу «Вар'яти» 2019 про типовий випадок у черзі. Бабуся вирішила поділитися життєвою мудрістю з молодим хлопцем, який прийшов до лікаря через печію. Чому бабуся вважає, що всі біди – від вузьких штанів? Який чудодійний засіб потрібно приймати перед сном, щоб не втратити чоловічу силу? Дізнайтеся секрети від нав'язливої ​​бабусі – дивіться «Вар'яти» 4 сезон 14 випуск від 26.11.2019 онлайн!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-4/vypusk-13">«Вар'яти» 4 сезон 13 випуск</a>.</span></p>

Голим задом на вулик: Владзьо підтверджує свій титул Короля бджіл

Всі випуски | Сезон 4

Голим задом на вулик: Владзьо підтверджує свій титул Короля бджіл

У шоу «Вар'яти» 4 сезон 14 випуск від 26.11.2019 Сергій Притула співає дифірамби українським жінкам, а Владзьо показує смертельний номер. Король монологів з Тернополя просто на сцені сів на бджолиний вулик, щоб показати, хто в домі господар. Але на цьому веселощі, звичайно ж, не закінчуються – гумористи підготували для вас ще багато смішних номерів!

 

Звідки беруться класичні провідниці?

Ви коли-небудь замислювалися про те, в яких умовах загартовується характер провідниць «Укрзалізниці»? У 14 випуску «Вар'яти» 2019 розкриється цей секрет! Не пропустіть гумористичну мініатюру про те, як досвідчена провідниця навчає молоду розуму. Новенька прийшла на стажування, і вона навіть не здогадується про те, в який суворий світ вона потрапила! Старожилка відповіла на найбільш хвилюючі питання:

  • Що робити, якщо у людини в квитку є безкоштовний напій?
  • Навіщо на станціях б'ють по колесах поїзда?
  • Чому не можна віддавати ключі від туалету?

Дізнайтеся, які знання необхідні кожній провідниці, яка себе поважає – дивіться шоу «Вар'яти» 26.11.2019!

 

Українська медицина як особливе явище

Сергій Притула стверджує: жінка – це основа сучасної медицини. Звичайна українка може і ячмінь вилікувати  за допомогою червоної ниточки, і пологи у кашалота прийняти , і сім'ю прогодувати .

А ось ті нещасні, яким все ж таки доводиться звертатися в лікарні, часто стикаються з однією жахливою річчю... І ім'я їй – черга! Не пропустіть гумористичну мініатюру шоу «Вар'яти» 2019 про типовий випадок у черзі. Бабуся вирішила поділитися життєвою мудрістю з молодим хлопцем, який прийшов до лікаря через печію. Чому бабуся вважає, що всі біди – від вузьких штанів? Який чудодійний засіб потрібно приймати перед сном, щоб не втратити чоловічу силу? Дізнайтеся секрети від нав'язливої ​​бабусі – дивіться «Вар'яти» 4 сезон 14 випуск від 26.11.2019 онлайн!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Вар'яти» 4 сезон 13 випуск.