Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вірші від Сергія Притули і смертельний номер Віталія Тильного
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не пропустіть шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-4">«Вар'яти» 4 сезон</a> 16 випуск від 10.12.2019! Сьогодні <a href="https://teleportal.ua/person/sergiy-pritula">Сергій Притула</a> читає вірші про те, як небезпечно бути коханцем заміжньої жінки, а ще – про відпустку в Єгипті. А Віталію Тильному доведеться розплатитися за програш в карти просто на сцені. Яке покарання придумали для нього винахідливі колеги? Дізнаєтеся просто зараз!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 16 випуску «Вар'яти 2019» повертаються до класики</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Немає більш популярної теми для анекдотів, ніж чоловік, що невчасно повернувся додому. Дружина, як водиться, у цей час прекрасно проводить час із коханцем. Що робити, якщо благовірний вже на підході, а квартира – на дев'ятому поверсі? Вона намагалася затримати чоловіка, як могла, але було пізно. Чи зможе коханець втекти від розлюченого рогоносця і залишитися безкарним? Дивіться в 16 випуску «Вар'яти» від 10.12.2019!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Найвинахідливіші люди – це студенти</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Герой гумористичної мініатюри впевнений: освіта – це не головне. Він посилається на приклади Стіва Джобса і Білла Гейтса, але викладача його доводи не дуже вражають. Студент ділиться своєю творчістю, яка здається професорові підозріло знайомою... Про що пише вірші сучасна молодь? Дивіться в шоу «Вар'яти» 4 сезон 16 випуск.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Найризикованіший баттл</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Традиційна гумористична дуель Сергія Притули і Владзьо сьогодні приправлена адреналіном. Якщо ведучий програє, йому доведеться вибачитися перед заклятим ворогом. Якщо ж програє <a href="https://teleportal.ua/person/volodimir-kovtsun">Володимир Ковцун</a>, він викличе на бій Олександра Усика! Хто переможе в жартівливому баттлі? Сьогодні гумористи грають із вогнем!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Незважаючи на жарти з ризиком для життя, Владзьо вийде на сцену ще раз – цього разу з монологом про громадський транспорт. Чому гуморист категорично не любить їздити в маршрутках? Дізнайтеся просто зараз – дивіться шоу «Вар'яти» 4 сезон 16 випуск від 10.12.2019 на сайті «Телепортал»!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-4/vypusk-15">«Вар'яти» 4 сезон 15 випуск.</a></span></p>

Вірші від Сергія Притули і смертельний номер Віталія Тильного

Всі випуски | Сезон 4

Вірші від Сергія Притули і смертельний номер Віталія Тильного


Не пропустіть шоу «Вар'яти» 4 сезон 16 випуск від 10.12.2019! Сьогодні Сергій Притула читає вірші про те, як небезпечно бути коханцем заміжньої жінки, а ще – про відпустку в Єгипті. А Віталію Тильному доведеться розплатитися за програш в карти просто на сцені. Яке покарання придумали для нього винахідливі колеги? Дізнаєтеся просто зараз!

 

У 16 випуску «Вар'яти 2019» повертаються до класики

Немає більш популярної теми для анекдотів, ніж чоловік, що невчасно повернувся додому. Дружина, як водиться, у цей час прекрасно проводить час із коханцем. Що робити, якщо благовірний вже на підході, а квартира – на дев'ятому поверсі? Вона намагалася затримати чоловіка, як могла, але було пізно. Чи зможе коханець втекти від розлюченого рогоносця і залишитися безкарним? Дивіться в 16 випуску «Вар'яти» від 10.12.2019!

 

Найвинахідливіші люди – це студенти

Герой гумористичної мініатюри впевнений: освіта – це не головне. Він посилається на приклади Стіва Джобса і Білла Гейтса, але викладача його доводи не дуже вражають. Студент ділиться своєю творчістю, яка здається професорові підозріло знайомою... Про що пише вірші сучасна молодь? Дивіться в шоу «Вар'яти» 4 сезон 16 випуск.

 

Найризикованіший баттл

Традиційна гумористична дуель Сергія Притули і Владзьо сьогодні приправлена адреналіном. Якщо ведучий програє, йому доведеться вибачитися перед заклятим ворогом. Якщо ж програє Володимир Ковцун, він викличе на бій Олександра Усика! Хто переможе в жартівливому баттлі? Сьогодні гумористи грають із вогнем!

Незважаючи на жарти з ризиком для життя, Владзьо вийде на сцену ще раз – цього разу з монологом про громадський транспорт. Чому гуморист категорично не любить їздити в маршрутках? Дізнайтеся просто зараз – дивіться шоу «Вар'яти» 4 сезон 16 випуск від 10.12.2019 на сайті «Телепортал»!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Вар'яти» 4 сезон 15 випуск.