Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Останні дні Папи Карло: артхаус від шоу «Вар'яти»
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-4">«Вар'яти» 4 сезон</a> 2 випуск від 03.09.2019 ви дізнаєтеся трохи більше про особисте життя Владзьо, шкільну реформу і сучасних дітей. День знань вже позаду, але для батьків ця тема завжди актуальна.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 2 випуску «Вар'яти» 2019 Сергій Притула багато розповідав про свою сім'ю</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ви дізнаєтеся дещо нове про стосунки ведучого з сином. Не пропустіть веселу історію про те, як маленький Дмитрик «настукав» бабусі на тата! Ще Притула згадав, як багато років тому мама вперше відвела його до школи. Найстрашніший спогад тих років – це, звичайно ж, момент, коли потрібно було показувати батькам щоденник. А що відчувають сучасні діти, яким оцінки виставляють в електронному вигляді? І як повинен поводитися батько хлопчика, який отримав «двійку» за поведінку? Дізнайтеся в шоу «Вар'яти» 03.09.2019!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Сперечатися з жінкою – це мистецтво виживання</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чоловік і дружина прийшли в будівельний супермаркет. Як вибрати штукатурку, якщо кохана постійно чіпляється? Чому не можна брати сині шпалери? І чим допомагає знання фізики в подружньому ліжку? Бідні чоловіки стикаються із численними перешкодами на кожному кроці!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Є ще більш складний варіант – похід у ресторан. У мініатюрі 2 випуску «Вар'яти» 2019 гумористи зобразили класичну ситуацію: вона не може вибрати, що замовити... Які пастки готує жінка своєму обранцю? Чому не можна їсти картоплю фрі в особливий день? Дізнайтеся прямо зараз!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Дивіться артхаус від шоу «Вар'яти» 2019 онлайн!</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Уявіть собі ситуацію: помирає старий Папа Карло. Він згадує дитинство Буратіно і ділиться з ним цінними порадами. Дерев'яний хлопчик підріс і вже збирається одружитися. Але як же він буде жити без улюбленого батька? Які настанови підготував для сина вмираючий тесля? Дивіться злегка сюрреалістичну мініатюру в гумористичному шоу «Вар'яти» 4 сезон 2 випуск від 03.09.2019 онлайн!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-4/vypusk-1">«Вар'яти» 4 сезон 1 випуск.</a></span></p>

Останні дні Папи Карло: артхаус від шоу «Вар'яти»

Всі випуски | Сезон 4

Останні дні Папи Карло: артхаус від шоу «Вар'яти»

У програмі «Вар'яти» 4 сезон 2 випуск від 03.09.2019 ви дізнаєтеся трохи більше про особисте життя Владзьо, шкільну реформу і сучасних дітей. День знань вже позаду, але для батьків ця тема завжди актуальна.

У 2 випуску «Вар'яти» 2019 Сергій Притула багато розповідав про свою сім'ю

Ви дізнаєтеся дещо нове про стосунки ведучого з сином. Не пропустіть веселу історію про те, як маленький Дмитрик «настукав» бабусі на тата! Ще Притула згадав, як багато років тому мама вперше відвела його до школи. Найстрашніший спогад тих років – це, звичайно ж, момент, коли потрібно було показувати батькам щоденник. А що відчувають сучасні діти, яким оцінки виставляють в електронному вигляді? І як повинен поводитися батько хлопчика, який отримав «двійку» за поведінку? Дізнайтеся в шоу «Вар'яти» 03.09.2019!

Сперечатися з жінкою – це мистецтво виживання

Чоловік і дружина прийшли в будівельний супермаркет. Як вибрати штукатурку, якщо кохана постійно чіпляється? Чому не можна брати сині шпалери? І чим допомагає знання фізики в подружньому ліжку? Бідні чоловіки стикаються із численними перешкодами на кожному кроці!

Є ще більш складний варіант – похід у ресторан. У мініатюрі 2 випуску «Вар'яти» 2019 гумористи зобразили класичну ситуацію: вона не може вибрати, що замовити... Які пастки готує жінка своєму обранцю? Чому не можна їсти картоплю фрі в особливий день? Дізнайтеся прямо зараз!

Дивіться артхаус від шоу «Вар'яти» 2019 онлайн!

Уявіть собі ситуацію: помирає старий Папа Карло. Він згадує дитинство Буратіно і ділиться з ним цінними порадами. Дерев'яний хлопчик підріс і вже збирається одружитися. Але як же він буде жити без улюбленого батька? Які настанови підготував для сина вмираючий тесля? Дивіться злегка сюрреалістичну мініатюру в гумористичному шоу «Вар'яти» 4 сезон 2 випуск від 03.09.2019 онлайн!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Вар'яти» 4 сезон 1 випуск.