Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Занадто хазяйновита невістка і український народний БДСМ
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться перше україномовне гумористичне шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-4">«Вар'яти» 4 сезон</a> 5 випуск від 24.09.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua! Сьогодні ми зануримося у вивчення української народної творчості разом із <a href="https://teleportal.ua/person/sergiy-pritula">Сергієм Притулою</a>. Про що насправді співається в козацьких піснях? Не пропустіть дотепний розбір від ведучого! Також цей випуск порадує вас правдивою історією про те, як гумористи шоу «Вар'яти» вибирають один одному сувеніри під час закордонних поїздок.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Поліцейський дорожньої поліції зупинив власну дружину</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться в шоу «Вар'яти 2019» випуск 5, що робитиме чесний правоохоронець у такій ситуації! Дружина не тільки взяла його машину без дозволу, а й сіла за кермо в стані алкогольного сп'яніння. Чоловік не на жарт розлютився. Яке покарання виявиться страшнішим – 1000 гривень штрафу або тиждень без сексу? Чи відпустить чоловік п'яну дружину? Дізнайтеся просто зараз.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Найстрашніший момент у житті матері хлопчика</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Що робити, якщо невістка примудрилася приготувати борщ смачніше, ніж свекруха? Для жінки це все одно що кінець світу. Спочатку дівчина звабила її обожнюваного синочка, а потім виявилася чудовою господинею! Що ж ця відьма додає в суп? Чому свекруха не радіє тому, що дружина сина смачно готує і підтримує вдома порядок? Дізнайтеся правду про найбільший кошмар свекрухи в шоу «Вар'яти» від 24.09.2019!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Найвідповідальніший момент у житті матері дівчинки</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Кожна мама хоче, щоб її дочка вийшла заміж за хорошу людину. До претендентів на руку і серце дівчини батьки ставляться підозріло. Коли дочка привела свого хлопця знайомитися, мати приготувалася до бою. Хто цей пройдисвіт, і чому вважає себе гідним руки її дочки? Навіщо молодому привабливому чоловікові одружуватися на 35-річній жінці? Дивіться мініатюру про сімейні стосунки в програмі «Вар'яти» 4 сезон 5 випуск від 24.09.2019 онлайн.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-4/vypusk-4">«Вар'яти» 4 сезон 4 випуск</a>.</span></p>

Занадто хазяйновита невістка і український народний БДСМ

Всі випуски | Сезон 4

Занадто хазяйновита невістка і український народний БДСМ

Дивіться перше україномовне гумористичне шоу «Вар'яти» 4 сезон 5 випуск від 24.09.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua! Сьогодні ми зануримося у вивчення української народної творчості разом із Сергієм Притулою. Про що насправді співається в козацьких піснях? Не пропустіть дотепний розбір від ведучого! Також цей випуск порадує вас правдивою історією про те, як гумористи шоу «Вар'яти» вибирають один одному сувеніри під час закордонних поїздок.

 

Поліцейський дорожньої поліції зупинив власну дружину

Дивіться в шоу «Вар'яти 2019» випуск 5, що робитиме чесний правоохоронець у такій ситуації! Дружина не тільки взяла його машину без дозволу, а й сіла за кермо в стані алкогольного сп'яніння. Чоловік не на жарт розлютився. Яке покарання виявиться страшнішим – 1000 гривень штрафу або тиждень без сексу? Чи відпустить чоловік п'яну дружину? Дізнайтеся просто зараз.

 

Найстрашніший момент у житті матері хлопчика

Що робити, якщо невістка примудрилася приготувати борщ смачніше, ніж свекруха? Для жінки це все одно що кінець світу. Спочатку дівчина звабила її обожнюваного синочка, а потім виявилася чудовою господинею! Що ж ця відьма додає в суп? Чому свекруха не радіє тому, що дружина сина смачно готує і підтримує вдома порядок? Дізнайтеся правду про найбільший кошмар свекрухи в шоу «Вар'яти» від 24.09.2019!

 

Найвідповідальніший момент у житті матері дівчинки

Кожна мама хоче, щоб її дочка вийшла заміж за хорошу людину. До претендентів на руку і серце дівчини батьки ставляться підозріло. Коли дочка привела свого хлопця знайомитися, мати приготувалася до бою. Хто цей пройдисвіт, і чому вважає себе гідним руки її дочки? Навіщо молодому привабливому чоловікові одружуватися на 35-річній жінці? Дивіться мініатюру про сімейні стосунки в програмі «Вар'яти» 4 сезон 5 випуск від 24.09.2019 онлайн.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Вар'яти» 4 сезон 4 випуск.