Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як не зганьбитися в дитячому садку?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-4">«Вар'яти» 4 сезон</a> 7 випуск від 08.10.2019 вирішиться доля Владзьо. Адже саме сьогодні глядачі вирішать, чи потрібно Притулі підвищувати колезі зарплату! Не пропустіть доленосний баттл – дивіться онлайн на сайті «Телепортал».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Чим відрізняється чоловіча версія пляжного відпочинку від жіночої?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 7 випуску «Вар'яти» покажуть гумористичну мініатюру про All inclusive. Куди в першу чергу біжить чоловік відразу після того, як заселитися в готель? Чим можна вилікувати сонячний опік, якщо у вас немає грошей на мазі? Дивіться жартівливий номер про вічні сімейні конфлікти!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Дует «Володимир і Великий» розповідає про жінок</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Яких представниць прекрасної статі варто боятися? Дізнайтеся просто зараз! У гумористичній мініатюрі «Вар'яти 2019» ви побачите героїню, яка налякала власника секс-шопа. Заповзятлива пані бере зарплату виключно товаром. Чому ж тоді вона  досі самотня?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 7 випуску «Вар'яти 2019» гумористи міркують про дітей</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Батьки часто говорять таку фразу: «Ну і діти нині пішли! Ми були такими». <a href="https://teleportal.ua/person/sergiy-pritula">Сергій Притула </a>поділиться своїми спостереженнями. Чому між поколіннями завжди відбувається такий конфлікт, і чим сучасні дітлахи відрізняються від попереднього покоління? Як потрібно виховувати своє чадо, щоб воно не проводило в телефоні 24 години на добу? Дізнайтеся версію ведучого! А ще Сергій Притула розповість, після чого чоловіка і жінку можна вважати справжньою родиною. І цей переломний момент ніяк не пов'язаний із народженням дітей або покупкою нерухомості. Так що ж насправді скріплює узи шлюбу?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Сучасні батьки теж не схожі на старше покоління. Дітей тепер називають гарними іменами – Франческо, Даніель, Мілан і так далі. Як себе почуває хлопчик на ім'я Петро в такому оточенні? І що буде відчувати батько, забираючи дитину з садочку? Дивіться онлайн в шоу «Вар'яти» 4 сезон 7 випуск від 08.10.2019!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/variaty/sezon-4/vypusk-6">«Вар'яти» 4 сезон 6 випуск.</a> </span></p>

Як не зганьбитися в дитячому садку?

Всі випуски | Сезон 4

Як не зганьбитися в дитячому садку?

У шоу «Вар'яти» 4 сезон 7 випуск від 08.10.2019 вирішиться доля Владзьо. Адже саме сьогодні глядачі вирішать, чи потрібно Притулі підвищувати колезі зарплату! Не пропустіть доленосний баттл – дивіться онлайн на сайті «Телепортал».

 

Чим відрізняється чоловіча версія пляжного відпочинку від жіночої?

У 7 випуску «Вар'яти» покажуть гумористичну мініатюру про All inclusive. Куди в першу чергу біжить чоловік відразу після того, як заселитися в готель? Чим можна вилікувати сонячний опік, якщо у вас немає грошей на мазі? Дивіться жартівливий номер про вічні сімейні конфлікти!

 

Дует «Володимир і Великий» розповідає про жінок

Яких представниць прекрасної статі варто боятися? Дізнайтеся просто зараз! У гумористичній мініатюрі «Вар'яти 2019» ви побачите героїню, яка налякала власника секс-шопа. Заповзятлива пані бере зарплату виключно товаром. Чому ж тоді вона  досі самотня?

 

У 7 випуску «Вар'яти 2019» гумористи міркують про дітей

Батьки часто говорять таку фразу: «Ну і діти нині пішли! Ми були такими». Сергій Притула поділиться своїми спостереженнями. Чому між поколіннями завжди відбувається такий конфлікт, і чим сучасні дітлахи відрізняються від попереднього покоління? Як потрібно виховувати своє чадо, щоб воно не проводило в телефоні 24 години на добу? Дізнайтеся версію ведучого! А ще Сергій Притула розповість, після чого чоловіка і жінку можна вважати справжньою родиною. І цей переломний момент ніяк не пов'язаний із народженням дітей або покупкою нерухомості. Так що ж насправді скріплює узи шлюбу?

Сучасні батьки теж не схожі на старше покоління. Дітей тепер називають гарними іменами – Франческо, Даніель, Мілан і так далі. Як себе почуває хлопчик на ім'я Петро в такому оточенні? І що буде відчувати батько, забираючи дитину з садочку? Дивіться онлайн в шоу «Вар'яти» 4 сезон 7 випуск від 08.10.2019!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Вар'яти» 4 сезон 6 випуск.