Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Захоплююча рибалка на Мічиганському озері
<p>У новому випуску програми Заробітчани 1 сезону в 15 випуску Аня і Настя шукають пригоди в Чикаго - місті гігантоманії. Тут гігантське все: озеро, хмарочоси і гроші. Сюди приїжджають з копійками в кишені, а заробляють мільйони. В Мічиганському озері, наприклад, риба вважається екологічно чистою. Аня вирішила спробувати себе в ролі рибалки - порибалити, та ще й заробити на цьому.</p><p>Настя ж пішла на фабрику з пошиття джинсів. Справжні американські джинси повинні бути якісно пошиті - чи змогла дівчина впоратися зі швейною машинкою?</p><p>Ще одна робота - мийник хмарочосів. Дуже небезпечна професія - на великій висоті зі страховкою мити вікна офісів на 40 поверсі!</p><p>Дивіться докладніше в програмі Заробітчани 1 сезон в 15 випуск</p>

Захоплююча рибалка на Мічиганському озері

Всі випуски | Сезон 1

Захоплююча рибалка на Мічиганському озері

У новому випуску програми Заробітчани 1 сезону в 15 випуску Аня і Настя шукають пригоди в Чикаго - місті гігантоманії. Тут гігантське все: озеро, хмарочоси і гроші. Сюди приїжджають з копійками в кишені, а заробляють мільйони. В Мічиганському озері, наприклад, риба вважається екологічно чистою. Аня вирішила спробувати себе в ролі рибалки - порибалити, та ще й заробити на цьому.

Настя ж пішла на фабрику з пошиття джинсів. Справжні американські джинси повинні бути якісно пошиті - чи змогла дівчина впоратися зі швейною машинкою?

Ще одна робота - мийник хмарочосів. Дуже небезпечна професія - на великій висоті зі страховкою мити вікна офісів на 40 поверсі!

Дивіться докладніше в програмі Заробітчани 1 сезон в 15 випуск