Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Філіппіни: місцевий делікатес з кори дерев
<p>Валентин і Аліна в програмі Заробітчани 1 сезон в 9 випуску вирушили на Філіппіни. Цей острів хороший низькими цінами і теплим кліматом. Але погода на ньому непередбачувана. Ведучі вирушили на пошуки роботи. Цього разу Аліна вирішила спробувати себе в ролі добувача місцевого делікатесу тамілока - гігантського черв'яка, який живе в корі дерев. Він вважається дорогим делікатесом і подається в кафе.</p><p>А Валентин тим часом влаштувався на роботу в українську броварню посудомийником. Виявляється, що технічна вода безкоштовна, а ось за вивезення брудної потрібно платити хорошу суму - каналізації на Філіппінах немає.</p><p>Як справлялися з роботою ведучі - дивіться програму Заробітчани 1 сезон в 9 випуск онлайн</p>

Філіппіни: місцевий делікатес з кори дерев

Всі випуски | Сезон 1

Філіппіни: місцевий делікатес з кори дерев

Валентин і Аліна в програмі Заробітчани 1 сезон в 9 випуску вирушили на Філіппіни. Цей острів хороший низькими цінами і теплим кліматом. Але погода на ньому непередбачувана. Ведучі вирушили на пошуки роботи. Цього разу Аліна вирішила спробувати себе в ролі добувача місцевого делікатесу тамілока - гігантського черв'яка, який живе в корі дерев. Він вважається дорогим делікатесом і подається в кафе.

А Валентин тим часом влаштувався на роботу в українську броварню посудомийником. Виявляється, що технічна вода безкоштовна, а ось за вивезення брудної потрібно платити хорошу суму - каналізації на Філіппінах немає.

Як справлялися з роботою ведучі - дивіться програму Заробітчани 1 сезон в 9 випуск онлайн