Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Філіппіни: робота на манговій фабриці
<p>У шоу Заробітчани 2 сезон журналісти Валентин Чернявський і Аліна Місечко пробують заробити грошей на Філіппінах.</p><p><strong>Валентин вирішив спробувати себе у ролі рибалки.</strong> На Філіппінах той, хто зловить багато риби, може і себе прогодувати, і грошей заробити. Один нюанс: Валик у житті не зловив жодної рибки. Це не завадило йому представитися найкращим рибалкою України і знайти собі роботу. Валентин ловитиме рибу нарівні з філіппінцями, їсти крабів прямо на судні і вчитися дихати стисненим повітрям. Чи впорається домашній хлопчик Валик із істинно чоловічою професією? Дивіться в журналістському реаліті Заробітчани 2 сезон випуск 10.</p><p>Аліна в пошуках роботи відправилася в супермаркет, але влаштуватися вона хоче не там. Журналістка має намір потрапити на фабрику, де готують сушене манго. Дівчині пощастило: на одній з фабрик дійсно була відповідна вакансія.</p><p>Приїхавши на фабрику, Аліна була вражена чистотою і стерильністю. Там навіть була інструкція по правильному миттю рук! Такого Заробітчани на Філіппінах ще не бачили - зазвичай азіатські країни вражають кількістю бруду і смороду.</p><p><strong>У шоу Заробітчани 2 сезон випуск 10 Аліні довелося працювати... вантажником.</strong></p><p>Як виявилося, у цеху по чищенню манго працюють виключно чоловіки. А їй, як жінці-іноземці, дісталася менш почесна робота - тягати для працівників ящики з фруктами. Аліна тут же опинилася в центрі уваги, адже вона - єдина жінка в цеху.</p><p>Коли журналістка довела свою корисність, їй дали іншу роботу: перевіряти почищені манго. Це її колегам-чоловікам вже не так сильно сподобалося. Дивіться у шоу Заробітчани 2 сезон випуск 10, чи сподобається Аліні робота серед її улюблених фруктів.</p><p>У шоу Заробітчани 2 сезон журналісти шукають найбільш незвичайні роботи світу. Заробітчани на Філіппінах сповна скуштували місцевого колориту. Подорожуйте по всьому світу разом з шоу Заробітчани 2 сезон випуск 10!</p>

Філіппіни: робота на манговій фабриці

Всі випуски | Сезон 2

Філіппіни: робота на манговій фабриці

У шоу Заробітчани 2 сезон журналісти Валентин Чернявський і Аліна Місечко пробують заробити грошей на Філіппінах.

Валентин вирішив спробувати себе у ролі рибалки. На Філіппінах той, хто зловить багато риби, може і себе прогодувати, і грошей заробити. Один нюанс: Валик у житті не зловив жодної рибки. Це не завадило йому представитися найкращим рибалкою України і знайти собі роботу. Валентин ловитиме рибу нарівні з філіппінцями, їсти крабів прямо на судні і вчитися дихати стисненим повітрям. Чи впорається домашній хлопчик Валик із істинно чоловічою професією? Дивіться в журналістському реаліті Заробітчани 2 сезон випуск 10.

Аліна в пошуках роботи відправилася в супермаркет, але влаштуватися вона хоче не там. Журналістка має намір потрапити на фабрику, де готують сушене манго. Дівчині пощастило: на одній з фабрик дійсно була відповідна вакансія.

Приїхавши на фабрику, Аліна була вражена чистотою і стерильністю. Там навіть була інструкція по правильному миттю рук! Такого Заробітчани на Філіппінах ще не бачили - зазвичай азіатські країни вражають кількістю бруду і смороду.

У шоу Заробітчани 2 сезон випуск 10 Аліні довелося працювати... вантажником.

Як виявилося, у цеху по чищенню манго працюють виключно чоловіки. А їй, як жінці-іноземці, дісталася менш почесна робота - тягати для працівників ящики з фруктами. Аліна тут же опинилася в центрі уваги, адже вона - єдина жінка в цеху.

Коли журналістка довела свою корисність, їй дали іншу роботу: перевіряти почищені манго. Це її колегам-чоловікам вже не так сильно сподобалося. Дивіться у шоу Заробітчани 2 сезон випуск 10, чи сподобається Аліні робота серед її улюблених фруктів.

У шоу Заробітчани 2 сезон журналісти шукають найбільш незвичайні роботи світу. Заробітчани на Філіппінах сповна скуштували місцевого колориту. Подорожуйте по всьому світу разом з шоу Заробітчани 2 сезон випуск 10!