Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Малайзія: збір чаю та грибів
<p>Чай - це особливий напій із багатою історією. Можна довго міркувати про його багату історію і значення для східної культури. Але працівникам плантації все-таки більше хочеться грошей.</p><p>Герої проекту Заробітчани 2 сезон випуск 11 Валентин Чернявський і Аліна Місечко вирушили до Малайзії.</p><p>У цій країні дуже комфортна для рослинності температура. На високогір'ї Камерун, куди вирушили журналісти проекту, вирощують абсолютно все.</p><p>Аліна вирішила нарешті дізнатися, як вирощують чай. Вона відправилася на плантацію, щоб власноруч зібрати найкращі листя.</p><p>Господар плантації дуже пишається своїм дітищем - вона дуже стара, і всі роботи там проводяться вручну. У цьому випуску проекту Заробітчани 2 сезон Аліна дізналася всі нюанси про вирощування і збирання листя для улюбленого напою. Наприклад, для хорошого чаю підходять тільки два самих верхніх листочка.</p><p>Аліна виявилася єдиною дівчиною, яка працює на зборі чаю. І це не дивно, адже корзинка досить важка. Збір чаю виявився не дуже легким завданням. Але ж потім все це листя потрібно ще й перебрати ...</p><p><strong>А Валик в проекті Заробітчани 2 сезон випуск 11 довелося залізти в справжню піч!</strong></p><p>Не хвилюйтеся: з журналістом не відбулося нічого страшного. Він просто влаштувався працювати на грибну ферму. З чуток, там українець може заробити близько 600 доларів за місяць, а це набагато більше, ніж середня зарплата по Малайзії. Валентин вирішив перевірити, чи правда це.</p><p>На фермі йому довелося побувати і вантажником, і готувати спеціальну суміш для вирощування грибів. Працювати доводиться в неймовірною задусі, але Валик не здається.</p><p>Дивіться, як Заробітчани в Малайзії збирають гриби та чай. Скільки їм за це заплатять, і на що вони потім витратять свої гроші? На що за смаком схожі справжні малайзійські гриби? Дивіться у журналістському реаліті Заробітчани 2 сезон випуск 11!</p>

Малайзія: збір чаю та грибів

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 2
Сезон 3
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Малайзія: збір чаю та грибів

Чай - це особливий напій із багатою історією. Можна довго міркувати про його багату історію і значення для східної культури. Але працівникам плантації все-таки більше хочеться грошей.

Герої проекту Заробітчани 2 сезон випуск 11 Валентин Чернявський і Аліна Місечко вирушили до Малайзії.

У цій країні дуже комфортна для рослинності температура. На високогір'ї Камерун, куди вирушили журналісти проекту, вирощують абсолютно все.

Аліна вирішила нарешті дізнатися, як вирощують чай. Вона відправилася на плантацію, щоб власноруч зібрати найкращі листя.

Господар плантації дуже пишається своїм дітищем - вона дуже стара, і всі роботи там проводяться вручну. У цьому випуску проекту Заробітчани 2 сезон Аліна дізналася всі нюанси про вирощування і збирання листя для улюбленого напою. Наприклад, для хорошого чаю підходять тільки два самих верхніх листочка.

Аліна виявилася єдиною дівчиною, яка працює на зборі чаю. І це не дивно, адже корзинка досить важка. Збір чаю виявився не дуже легким завданням. Але ж потім все це листя потрібно ще й перебрати ...

А Валик в проекті Заробітчани 2 сезон випуск 11 довелося залізти в справжню піч!

Не хвилюйтеся: з журналістом не відбулося нічого страшного. Він просто влаштувався працювати на грибну ферму. З чуток, там українець може заробити близько 600 доларів за місяць, а це набагато більше, ніж середня зарплата по Малайзії. Валентин вирішив перевірити, чи правда це.

На фермі йому довелося побувати і вантажником, і готувати спеціальну суміш для вирощування грибів. Працювати доводиться в неймовірною задусі, але Валик не здається.

Дивіться, як Заробітчани в Малайзії збирають гриби та чай. Скільки їм за це заплатять, і на що вони потім витратять свої гроші? На що за смаком схожі справжні малайзійські гриби? Дивіться у журналістському реаліті Заробітчани 2 сезон випуск 11!