Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Сінгапур: робота на страусиній фермі і виробництві ваніліну
<p>Аліна і Валик вирушили у Сінгапур - країну високих технологій та великих грошей. Щоб добре заробити, вони піддали ризику своє здоров'я.</p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2" target="_blank">Заробітчани 2 сезон</a> випуск 12 Аліна вирушила на страусину ферму, а Валік - на завод по виробництву штучних ароматизаторів. Кажуть, що у Сінгапурі можна дуже добре заробити - до 3000 доларів за місяць! Українські журналісти теж вирішили спробувати удачу.</p><p><strong>Аліна працює зі страусами, які виявилися дуже небезпечними птахами.</strong></p><p>Виявляється, розлючений страус може легко наздогнати і вбити людину! Страуси дуже сильні, але дуже дурні тварини. Як нагодувати страуса таким чином, щоб самому залишитися цілим і неушкодженим? Заробітчани в Сінгапурі дізнаються це на власній шкурі. Аліна не тільки доглядає за страусами, але і за їх яйцями. У цій справі найголовніше - не розлютити маму-стауса... І що потрібно робити тендітній дівчині, якщо величезний птах вирішив станцювати перед нею свій шлюбний танець? Чому не можна бігти, якщо страус вирішив на вас напасти? Дізнайтеся разом із Аліною в реаліті Заробітчани 2 сезон серія 12.</p><p><strong>Валентин відправився на виробництво штучних ароматизаторів.</strong></p><p>Бочки із концентратами, мішки з хімічними речовинами - так виглядає нове місце роботи Валіка у шоу Заробітчани 2 сезон серія 12.</p><p>Його завдання на день - просіяти один центнер ванільної пудри, з якої потім роблять добре відомий усім ароматизатор ванілін. Валик дізнався всі тонкощі виготовлення штучних ароматизаторів. Роботу йому дали дуже просту, але чомусь його начальнику постійно щось не подобається. Чи зможе Валик впоратися з цілим центнером хімічних речовин поодинці? Дивіться у журналістському реаліті Заробітчани 2 сезон серія 12.</p><p>Крім того, Аліна отримала можливість покататися на страусі, а Валик познайомився ближче із сінгапурським метро.</p><p>Дивіться в шоу Заробітчани 2 сезон пригоди журналістів в Сінгапурі!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2/vypusk-11" target="_blank">Заробітчани 2 сезон випуск 11</a></p>

Сінгапур: робота на страусиній фермі і виробництві ваніліну

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 2
Сезон 3
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Сінгапур: робота на страусиній фермі і виробництві ваніліну

Аліна і Валик вирушили у Сінгапур - країну високих технологій та великих грошей. Щоб добре заробити, вони піддали ризику своє здоров'я.

У шоу Заробітчани 2 сезон випуск 12 Аліна вирушила на страусину ферму, а Валік - на завод по виробництву штучних ароматизаторів. Кажуть, що у Сінгапурі можна дуже добре заробити - до 3000 доларів за місяць! Українські журналісти теж вирішили спробувати удачу.

Аліна працює зі страусами, які виявилися дуже небезпечними птахами.

Виявляється, розлючений страус може легко наздогнати і вбити людину! Страуси дуже сильні, але дуже дурні тварини. Як нагодувати страуса таким чином, щоб самому залишитися цілим і неушкодженим? Заробітчани в Сінгапурі дізнаються це на власній шкурі. Аліна не тільки доглядає за страусами, але і за їх яйцями. У цій справі найголовніше - не розлютити маму-стауса... І що потрібно робити тендітній дівчині, якщо величезний птах вирішив станцювати перед нею свій шлюбний танець? Чому не можна бігти, якщо страус вирішив на вас напасти? Дізнайтеся разом із Аліною в реаліті Заробітчани 2 сезон серія 12.

Валентин відправився на виробництво штучних ароматизаторів.

Бочки із концентратами, мішки з хімічними речовинами - так виглядає нове місце роботи Валіка у шоу Заробітчани 2 сезон серія 12.

Його завдання на день - просіяти один центнер ванільної пудри, з якої потім роблять добре відомий усім ароматизатор ванілін. Валик дізнався всі тонкощі виготовлення штучних ароматизаторів. Роботу йому дали дуже просту, але чомусь його начальнику постійно щось не подобається. Чи зможе Валик впоратися з цілим центнером хімічних речовин поодинці? Дивіться у журналістському реаліті Заробітчани 2 сезон серія 12.

Крім того, Аліна отримала можливість покататися на страусі, а Валик познайомився ближче із сінгапурським метро.

Дивіться в шоу Заробітчани 2 сезон пригоди журналістів в Сінгапурі!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Заробітчани 2 сезон випуск 11