Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Малайзія: модельний бізнес і виробництво кокосового масла
<p>У Малайзії практично всі жінки носять хіджаб, проте саме тут багато хто починає модельну кар'єру. Аліна теж вирішила вирушити на пошуки свого щастя. </p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2" target="_blank">Заробітчани 2 сезон</a> випуск 13 Аліна відправила резюме до модельного агентства. У неї зовсім не такі параметри, які підходять для манекенниці, але її кандидатуру тут же затвердили. Здається, що Аліна нарешті знайшла роботу мрії: їй зробили гарний макіяж, укладку... Чого ще хотіти симпатичній дівчині?</p><p>У програмі Заробітчани 2018 Аліна зрозуміла, що модельний бізнес в азіатських країнах має свою специфіку. Модний малазійський одяг викликає щонайменше здивування, а знімальний процес... Як працювати манекенницею, якщо на тобі надітий хіджаб? І що робити, якщо моделі говорять поцілуватися з абсолютно незнайомою людиною? Дивіться у журналістському реаліті Заробітчани 2018 випуск 13, як працюють манекенниці у Малайзії.</p><p><strong>Валик знову шукає для себе високооплачувану роботу. Для цього він навіть готовий прибрехати.</strong></p><p>У програмі Заробітчани в Малайзії Валик пішов працювати на арома-фабрику, яка спеціалізується на виготовленні кокосової олії. Йому запропонували дві вакансії на вибір: фасувальник або парфумер. Валик вирішив спробувати себе в ролі парфумера, адже їм платять набагато більше, ніж рядовим працівникам. Одна проблема - у журналіста немає ані досвіду, ані відповідної освіти. Однак Валик не розгубився і видав себе за фахівця. Будь-яка помилка може його видати... Чи здогадається начальник про обман хитрого українського журналіста? Дивіться у шоу Заробітчани 2 сезон випуск 13.</p><p>А ще в цьому випуску Заробітчани в Малайзії зіткнулися з моральними дилемами. <strong>Чи готова Аліна позувати перед камерою у купальнику? Що вибере Валик - совість або гроші?</strong> Дивіться у реаліті Заробітчани 2018 випуск 13.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск шоу, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2/vypusk-12" target="_blank">Заробітчани 2 сезон випуск 12</a></p>

Малайзія: модельний бізнес і виробництво кокосового масла

Всі випуски | Сезон 2

Малайзія: модельний бізнес і виробництво кокосового масла

У Малайзії практично всі жінки носять хіджаб, проте саме тут багато хто починає модельну кар'єру. Аліна теж вирішила вирушити на пошуки свого щастя.

У шоу Заробітчани 2 сезон випуск 13 Аліна відправила резюме до модельного агентства. У неї зовсім не такі параметри, які підходять для манекенниці, але її кандидатуру тут же затвердили. Здається, що Аліна нарешті знайшла роботу мрії: їй зробили гарний макіяж, укладку... Чого ще хотіти симпатичній дівчині?

У програмі Заробітчани 2018 Аліна зрозуміла, що модельний бізнес в азіатських країнах має свою специфіку. Модний малазійський одяг викликає щонайменше здивування, а знімальний процес... Як працювати манекенницею, якщо на тобі надітий хіджаб? І що робити, якщо моделі говорять поцілуватися з абсолютно незнайомою людиною? Дивіться у журналістському реаліті Заробітчани 2018 випуск 13, як працюють манекенниці у Малайзії.

Валик знову шукає для себе високооплачувану роботу. Для цього він навіть готовий прибрехати.

У програмі Заробітчани в Малайзії Валик пішов працювати на арома-фабрику, яка спеціалізується на виготовленні кокосової олії. Йому запропонували дві вакансії на вибір: фасувальник або парфумер. Валик вирішив спробувати себе в ролі парфумера, адже їм платять набагато більше, ніж рядовим працівникам. Одна проблема - у журналіста немає ані досвіду, ані відповідної освіти. Однак Валик не розгубився і видав себе за фахівця. Будь-яка помилка може його видати... Чи здогадається начальник про обман хитрого українського журналіста? Дивіться у шоу Заробітчани 2 сезон випуск 13.

А ще в цьому випуску Заробітчани в Малайзії зіткнулися з моральними дилемами. Чи готова Аліна позувати перед камерою у купальнику? Що вибере Валик - совість або гроші? Дивіться у реаліті Заробітчани 2018 випуск 13.

Якщо ви пропустили попередній випуск шоу, то дивіться за посиланням Заробітчани 2 сезон випуск 12