Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Перу: Макс знайомиться з місцевим "Мауглі"
<p>У Перу робота є на кожному кроці - у крайньому випадку, там можна влаштуватися чистильником взуття. Однак у Макса чомусь виникли проблеми із працевлаштуванням.</p><p>Журналістів реаліті <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2" target="_blank">Заробітчани 2 сезон</a> випуск 14 Макса і Олю занесло у столицю Перу - Ліму. У промислових районах цього міста краще не гуляти на самоті, тому що можна знайти неприємності на свою голову. Тут-то герої проекту і спробували знайти собі роботу.</p><p>Макс в шоу Заробітчани 2 сезон випуск 14 знайшов собі місце не відразу.</p><p><strong>Спочатку він спробував щастя в місті, проте там не було жодної відповідної вакансії. А на рибному ринку взагалі практично не виявилося людей!</strong> Врешті-решт він влаштувався чистильником равликів. Платять за це копійки, зате робота начебто нескладна. Заодно Макс познайомився із місцевими і навіть виручив хлопчика, який допомагає чистильникам равликів за символічну ціну.</p><p><strong>Оля заздалегідь домовилася про роботу на рибній фабриці.</strong> Здається, у Заробітчани 14 випуск дівчина зірвала джекпот: її роботодавець із промовистим ім`ям Цезар особисто відвіз її на місце. Рибна фабрика виявилася зовсім не такою, як очікувала журналістка. Там все серйозно: білий халат, шапочка, каска, все дуже стерильно та сучасно.</p><p>Завдання Олі у Заробітчани випуск 14 - запаковувати рибу у вакуумну упаковку. Все дуже просто, але потрібно уважно стежити за технологією. Найменше відхилення - і її роботу можуть забракувати. Чи впорається Оля з роботою пакувальниці? Дивіться у реаліті Заробітчани 2 сезон випуск 14.</p><p>Заробітчани в Перу не тільки заробили грошей, але і знайшли нових друзів. Оля прибирала пляж, де одразу отримала популярність серед хлопців, адже вони не так вже й часто зустрічають симпатичних дівчат з Європи.</p><p>А Макс побував в гостях у місцевого «Мауглі», який колись жив в джунглях. Тепер хлопець ночує у човні і б'ється заради забави.</p><p><strong>Яким блюдом нагодували Макса в кафе? Звідки роботодавець Олі знає українську мову?</strong> Дізнайтеся в шоу Заробітчани 2 сезон випуск 14!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск програми, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/ru/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2/vypusk-13" target="_blank">Заробітчани 2 сезон випуск 13</a></p>

Перу: Макс знайомиться з місцевим "Мауглі"

Всі випуски | Сезон 2

Перу: Макс знайомиться з місцевим "Мауглі"

У Перу робота є на кожному кроці - у крайньому випадку, там можна влаштуватися чистильником взуття. Однак у Макса чомусь виникли проблеми із працевлаштуванням.

Журналістів реаліті Заробітчани 2 сезон випуск 14 Макса і Олю занесло у столицю Перу - Ліму. У промислових районах цього міста краще не гуляти на самоті, тому що можна знайти неприємності на свою голову. Тут-то герої проекту і спробували знайти собі роботу.

Макс в шоу Заробітчани 2 сезон випуск 14 знайшов собі місце не відразу.

Спочатку він спробував щастя в місті, проте там не було жодної відповідної вакансії. А на рибному ринку взагалі практично не виявилося людей! Врешті-решт він влаштувався чистильником равликів. Платять за це копійки, зате робота начебто нескладна. Заодно Макс познайомився із місцевими і навіть виручив хлопчика, який допомагає чистильникам равликів за символічну ціну.

Оля заздалегідь домовилася про роботу на рибній фабриці. Здається, у Заробітчани 14 випуск дівчина зірвала джекпот: її роботодавець із промовистим ім`ям Цезар особисто відвіз її на місце. Рибна фабрика виявилася зовсім не такою, як очікувала журналістка. Там все серйозно: білий халат, шапочка, каска, все дуже стерильно та сучасно.

Завдання Олі у Заробітчани випуск 14 - запаковувати рибу у вакуумну упаковку. Все дуже просто, але потрібно уважно стежити за технологією. Найменше відхилення - і її роботу можуть забракувати. Чи впорається Оля з роботою пакувальниці? Дивіться у реаліті Заробітчани 2 сезон випуск 14.

Заробітчани в Перу не тільки заробили грошей, але і знайшли нових друзів. Оля прибирала пляж, де одразу отримала популярність серед хлопців, адже вони не так вже й часто зустрічають симпатичних дівчат з Європи.

А Макс побував в гостях у місцевого «Мауглі», який колись жив в джунглях. Тепер хлопець ночує у човні і б'ється заради забави.

Яким блюдом нагодували Макса в кафе? Звідки роботодавець Олі знає українську мову? Дізнайтеся в шоу Заробітчани 2 сезон випуск 14!

Якщо ви пропустили попередній випуск програми, то дивіться за посиланням Заробітчани 2 сезон випуск 13