Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Еквадор: чим займається окуліст для креветок?
<p>Еквадор сповнений чудес - тут можна пройтися по екватору і погойдатися на найдивовижніших гойдалках світу. Макс Узол і Оля Манько продовжують шукати пригоди!</p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2" target="_blank">Заробітчани 2 сезон</a> випуск 15 Макс вирушив працювати на найбільшу креветочну ферму в країні. Тут щомісяця народжується близько 200 млн креветок! Виявляється, вирощування улюбленого делікатесу - це ціла наука. <strong>Ви знали, що креветкам потрібні окулісти? У журналістському реаліті Заробітчани в Еквадорі Макс освоїв саме цю професію.</strong> Але для початку йому довелося зазирнути креветкам під хвіст, щоб навчитися відрізняти самок від самців. Тому першим місцем роботи Узола став цех розмноження. Хочете дізнатися, у чому полягає робота креветочного окуліста? Дивіться шоу Заробітчани 2018 випуск 15 - українці продовжують освоювати найбільш екзотичні професії світу!</p><p><strong>Оля покаталася на унікальних гойдалках, які притягують туристів з усього світу!</strong></p><p>Вулканолог Карлос спорудив величезні гойдалки над прірвою для своїх 11 онуків. Але після того, як журнал National Geographic опублікував фото диво-конструкції, вона стала надпопулярним туристичним об'єктом. Журналістка Заробітчани в Еквадорі Оля поселилася у кемпінгу неподалік.</p><p>У цьому випуску шоу Заробітчани 2 сезон Оля працювала на плантації - там вона збирала фрукт під назвою бабко. І це не єдина незвичайна рослина, яку вона побачила в парниках - в Еквадорі навіть помідори не схожі на помідори...</p><p><strong>А ще Заробітчани в Еквадорі познайомилися із місцевим колоритом.</strong></p><p>Макс пройшовся по екватору і навіть спробував заробити на туристах, які роблять фото для Інстаграма. А ще він побачив справжнього... Леніна? Звідки в Еквадорі взялися Ленін, Сталін та Троцький? Що робити, якщо вам терміново знадобилася медична допомога? Дізнайтеся разом із журналістами шоу Заробітчани 2018 випуск 15.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/novyy-kanal/zarobitchane/sezon-2/vypusk-14" target="_blank">Заробітчани 2 сезон випуск 14</a></p>

Еквадор: чим займається окуліст для креветок?

Всі випуски | Сезон 2

Еквадор: чим займається окуліст для креветок?

Еквадор сповнений чудес - тут можна пройтися по екватору і погойдатися на найдивовижніших гойдалках світу. Макс Узол і Оля Манько продовжують шукати пригоди!

У шоу Заробітчани 2 сезон випуск 15 Макс вирушив працювати на найбільшу креветочну ферму в країні. Тут щомісяця народжується близько 200 млн креветок! Виявляється, вирощування улюбленого делікатесу - це ціла наука. Ви знали, що креветкам потрібні окулісти? У журналістському реаліті Заробітчани в Еквадорі Макс освоїв саме цю професію. Але для початку йому довелося зазирнути креветкам під хвіст, щоб навчитися відрізняти самок від самців. Тому першим місцем роботи Узола став цех розмноження. Хочете дізнатися, у чому полягає робота креветочного окуліста? Дивіться шоу Заробітчани 2018 випуск 15 - українці продовжують освоювати найбільш екзотичні професії світу!

Оля покаталася на унікальних гойдалках, які притягують туристів з усього світу!

Вулканолог Карлос спорудив величезні гойдалки над прірвою для своїх 11 онуків. Але після того, як журнал National Geographic опублікував фото диво-конструкції, вона стала надпопулярним туристичним об'єктом. Журналістка Заробітчани в Еквадорі Оля поселилася у кемпінгу неподалік.

У цьому випуску шоу Заробітчани 2 сезон Оля працювала на плантації - там вона збирала фрукт під назвою бабко. І це не єдина незвичайна рослина, яку вона побачила в парниках - в Еквадорі навіть помідори не схожі на помідори...

А ще Заробітчани в Еквадорі познайомилися із місцевим колоритом.

Макс пройшовся по екватору і навіть спробував заробити на туристах, які роблять фото для Інстаграма. А ще він побачив справжнього... Леніна? Звідки в Еквадорі взялися Ленін, Сталін та Троцький? Що робити, якщо вам терміново знадобилася медична допомога? Дізнайтеся разом із журналістами шоу Заробітчани 2018 випуск 15.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Заробітчани 2 сезон випуск 14